Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorrkkaaa

Jak spedza w tym roku wakacje wasze dzieci

Polecane posty

Gość autorrkkaaa

Moja jedzie na 2 obozy.1 oboz- 8 dni. potem tydzien w domu. i kolejny oobaz na 8 dni. i dalej niewiem co. a jak u was. od polowy lipca bedzie siedziec w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

My mieszkamy nad morzem,więc będziemy sie bujać po okolicy. Nie planujemy wyjazdów w tym roku. W lipcu biorę 2 tyg urlopu i poszalejemy, a resztę wakacji i tak pracuje na popołudnie, wiec do południa i w weekendy będziemy się plazowac i odwiedzać atrakcje w okolicy. Maz jak zwykle przejmie pałeczkę po południu. W weekendy pewnie wyskoczymy za miasto pod namiot i na grilla. Cos się będzie działo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W robocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dzień po zakończeniu roku szkolnego wyjeżdżamy za granicę, wracamy ostatniego czerwca. Do połowy lipca będą chodzić na dyżur do swojego przedszkola. Od połowy sierpnia planuję urlop, to się nimi zajmę. Nie wiem co pomiędzy, bo zostaje cały miesiąc i albo dyżury w innych przedszkolach, albo opieka dziadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorrkkaaa

up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

 

8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Dzień po zakończeniu roku szkolnego wyjeżdżamy za granicę, wracamy ostatniego czerwca.

To kiedy sie ten rok szkolny w Polsce konczy ??? U nas wakacje zaczynaja sie dopiero 6/07... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Dzień po zakończeniu roku szkolnego wyjeżdżamy za granicę, wracamy ostatniego czerwca. Do połowy lipca będą chodzić na dyżur do swojego przedszkola. Od połowy sierpnia planuję urlop, to się nimi zajmę. Nie wiem co pomiędzy, bo zostaje cały miesiąc i albo dyżury w innych przedszkolach, albo opieka dziadków.

Na zapisy na dyżury już chyba za późno trochę? U mnie-przedszkole syna ma dyżur w sierpniu.Ja mam urlop od połowy lipca- 2,5 tygodnia a w pierwszych dwóch tygodniach lipca to nie wiem co zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
43 minuty temu, Gość Gosc napisał:

 

To kiedy sie ten rok szkolny w Polsce konczy ??? U nas wakacje zaczynaja sie dopiero 6/07... 

 

A wychowywałaś się w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

 

To kiedy sie ten rok szkolny w Polsce konczy ??? U nas wakacje zaczynaja sie dopiero 6/07... 

 

W tym roku 19czerwca.

My obecnie jesteśmy na urlopie we Francji. Wracamy 18 czerwca. Potem jakieś półkolonie no i zabawa na plaży-mieszkamy w Sarbinowie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HHHHHHHH

Pierwsze dwa tygodnie syn - 13 lat - będzie sam, tzn 2 dni mąż będzie pracowal z domu, a tak to syn będzie chodzil do pakru z kolegą ktory mieszka blisko, a ja mam blisko do pracy - 10 minut od domu - wiec jest OK.

Potem wszyscy wyjeżdzamy na 17 dni. 13 dni będziemy w Polsce i 4 dni w austrackich Alpach.

po powrocie jeszcze niecale 2 tygodnie zostaną, z czego jeden cały dzien syn spędzi ze skautami - od 8 rano do 18.

U nas wakacje szkolne trwają na szczęście tylko 6 tygodni (za to więcej jest wolnego w roku szkolnym , bo są trzy semestry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc

Zaraz po zakończeniu roku szkolnego jadą na kolonie, później tydzień w domu i 2 tygodnie mamy urlop więc jedziemy w góry na tydzień i nad morze, sierpień już raczej bez szaleństw. Będzie działka u dziadków i basen w ogrodzie za domem jako główne atrakcje 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Armatura
22 godziny temu, Gość Gość napisał:

My mieszkamy nad morzem,więc będziemy sie bujać po okolicy. 

Cudownie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×