Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lolalola12

Dlaczego nie kręcę męża

Polecane posty

Gość lolalola12

Hej, jestem w ciąży, mam tylko brzuszek i piersi , więc nie stałam się wielorybem, śpię w samych majtkach,myślałam, że faceci tylko czekają na taką okazję aby podotykać a mój nic. Obrzydzam go czy o co chodzi 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość lolalola12 napisał:

Hej, jestem w ciąży, mam tylko brzuszek i piersi , więc nie stałam się wielorybem, śpię w samych majtkach,myślałam, że faceci tylko czekają na taką okazję aby podotykać a mój nic. Obrzydzam go czy o co chodzi 😞

heheh wszyscy faceci czekają na taką fenomenalną okazje 😄 Za kogo nas masz? ściągniesz portki i myślisz, że wszyscy się rzucą xD błąd.

Pogadaj z nim, może się obawia, że zrobi krzywdę dziecku itp. różne może mieć obawy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolalola12

A to że przytyłam 28 kg może mieć znaczenie?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

NIe no co TY! Przytyj jeszcze 40 kg i wtedy zadaj to pytanie XD 

Okres ciąży jest ciężki dla was obu. Spokojnie urodzisz, zadbasz o siebie albo najlepiej razem zadbacie o Ciebie i wszystko wróci do normy nie martw się tak bardzo 🙂 najważniejszy jest teraz Twój spokój 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

*dla obojga 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan
38 minut temu, Gość Gosc napisał:

Pogadaj z nim, może się obawia, że zrobi krzywdę dziecku

Płodowi jak już. To jest tak daleko, że aby przebić owodnię to musiałby mieć 28cm pałę ostro zakończoną. Przepraszam za dosadność. Jak się obawia, to niech kupi arbuza, wydrąży dziurę i włoży, a Ty powiedz: Spróbuj go przepołowić na pół Twoim benem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
54 minuty temu, Gość lolalola12 napisał:

A to że przytyłam 28 kg może mieć znaczenie?

 

Przytyłaś 28 i twierdzisz, że nie jesteś woelorybem ? Niezły żarcik. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
39 minut temu, Gość Jan napisał:

Płodowi jak już. To jest tak daleko, że aby przebić owodnię to musiałby mieć 28cm pałę ostro zakończoną. Przepraszam za dosadność. Jak się obawia, to niech kupi arbuza, wydrąży dziurę i włoży, a Ty powiedz: Spróbuj go przepołowić na pół Twoim benem.

Nie filozofuj. Facet może mieć takie obawy, bo nie jeden tak ma, to że fakty są inne to żadna tajemnica i większość ludzi  o tym wie. Tak samo jak wiesz, że lot samolotem jest bezpieczniejszy niż podróż samochodem, a wielu ludzi jednak boi się latać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle nie rozumiem facetów, których "obrzydza" żona w ciązy - przecież wiadomo, że przytyje...i co z tego. Chciałbym zobaczyć jak wy wyglądacie wysportowani atleci jak z katalogu.

Druga sprawa mnie to mega kręci... znam siebie i pewnie nie dałbym Ci spokoju 😛

Może faktycznie się boi, że coś się stanie Tobie lub dziecku, ale gdyby zasięgnął języka szybko dowiedziałby się, że nie ma się o co martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolalola12

o tym 28 kg nie pisalam ja autorka, poki co 12 na plusie ale tak jak pisalam tylko brzuszek i piersi , ogolnie zbilzenia juz byly wczesniej a teraz jakby zgaslo, moze jednak mimo to mu sie nie podobam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość lolalola12 napisał:

o tym 28 kg nie pisalam ja autorka, poki co 12 na plusie ale tak jak pisalam tylko brzuszek i piersi , ogolnie zbilzenia juz byly wczesniej a teraz jakby zgaslo, moze jednak mimo to mu sie nie podobam ....

A nie możesz się poprostu męża spytać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ty zbokolu, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika
3 godziny temu, MarcinLukier napisał:

Ja w ogóle nie rozumiem facetów, których "obrzydza" żona w ciązy - przecież wiadomo, że przytyje...i co z tego. Chciałbym zobaczyć jak wy wyglądacie wysportowani atleci jak z katalogu.

Druga sprawa mnie to mega kręci... znam siebie i pewnie nie dałbym Ci spokoju 😛

Może faktycznie się boi, że coś się stanie Tobie lub dziecku, ale gdyby zasięgnął języka szybko dowiedziałby się, że nie ma się o co martwić.

Milo się czyta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×