Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hania

Przedszkole Fair Play w Rzeszowie

Polecane posty

Gość Hania

Witam, planuję zapisać córkę do Fair Play na Dynowskiego w Rzeszowie, dlatego chciałbym podpytać o opinie na temat placówki. Nie znam nikogo kto tam urzęszczał, dlatego będę wdzięczna za jakieś info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulina

Z tego co wiem to ulica Dynowskiej 🙂 Tak czy inaczej placówka bardzo fajna. My znamy tę na Architektów, niemniej franczyza Fair Play broni się doskonale. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania

rzeczywiście przekręciłam nazwę ulicy, niemniej ostatnio byliśmy w palcówce Fair Play w Rzeszowie na DYNOWSKIEJ i startujemy od września 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizka

Przedszkola Fair Play są bardzo fajne, my chodziliśmy na Architektów i było super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janeczka

Córa brata chodzi w Rzeszowie do żłobka Fair Play na Architektów i są niebywale zadowoleni. Opieka cudowna i bardzo przyjazna. Małą chodzi zadowolona i nie grymasi. Nie było łatwo posłać 1,5 roczne dziecko, ale teraz z upływem czasu aklimatyzacja przebiegła ekspresowo i dziecko jest mega szczęśliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka

Z tego co słyszałam od koleżnki to bardzo fajna placówka. Mają super program i niesamowicie przytulne wnętrza. Żałuję że jak moje dzieciaki chodziły do przedszkola to nie było takich miejsc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×