Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Pranie dziecięcych ubrań

Polecane posty

Gość gosc

Do kiedy używałyście środków do prania przeznaczonych dla dzieci? Kiedy zaczęłyście je prać w zwykłym proszku/płynie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gramofon

 Corce pralam recznie i prasowalamzdnia na dzien, wiec dlugo, az przestala rosnac tak szybko. Synowi do 1,5 roku, ale on mocno sie pocil i mial azp, a najmlodsza ma 3 miesiace i juz zdarza mi sie wyprac w zwyklym proszku. Teraz ubranek mam sporo wiecej niz przy pierwszym dziecku, bo wowczas zwyczajnie bylo mi szkoda pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Do roku jakoś. Ja prałam w płatkach mydlanych, bardziej dlatego, że uwielbiałam zapach dziecięcych ubrań wypranych tylko w płatkach mydlanych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pralam w zwykłym proszku, ale płakałam 2 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nam położna mówiła, że przy podwójnym płukaniu to nawet noworodkowi można prać w zwykłym proszku. Życie to zweryfikowało, bo przez dwa lata córka tolerowała tylko lovele albo płatki mydlane, cokolwiek innego niestety powodowało wysypkę. Ale gdyby nie było problemów skórnych ze zwykłym proszkiem to prałabym w nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Od samego początku prałam w normalnym proszku, tylko plus dodatkowe płukanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emiska 30

A ja mam dwojke dzieci( 3 i 4,5l) i dalej piore w prodzku dzieciecym Dzidzius, plyn tez taki sam. Uwielbiam ten zapach, nawet nasze ubrania ostatnio w nim piore. No chyba ze cos jest bardzo zabrudzonego, ale jesli takie codziennie ubrania bez wiekszych plam to wszystki w dzieciecym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popi

Piorę w loveli dziecko ma półtora roku , niestety słabo dopiera, nawet skarpetki nie są czyste , co u Was najlepiej się sprawdzało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Dziękuję za odpowiedzi. Syn niedługo będzie miał 6 miesięcy. Kończę opakowanie loveli i zacznę mu już prac w zwykłym płynie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×