Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zosia

Ciąża i śmierć partnera

Polecane posty

Gość Zosia

Ktoś przeżył na własnej skórze? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnka

Moja mama byla w 3 miesiącu ciąży gdzy zginąl jej mąż a moj tata. Ja urodzilam sie zdrowa i jestem juz baaaardzo dorosla. Było jej bardzo ciężko, ale jakoś dała radę. Jestem jej za to bardzo wdzięczna 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mali

Mam znajomą.  Mąż jej umarł jak była w zaawansowanej ciąży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka ja

Moja teściowa była też na końcówce ciazy jak jej maz umarl ale po trzech miesiacach juz miala nowego męża i ciąża zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tynkarskie

Moja koleżanka leżała w szpitalu 3 dni po porodzie z synkiem, jak jej mąż z własnym ojcem zginęli w wypadku samochodowym.Ona 4 lata później wyszła zamąż i ma dwóch synów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Mój mąż zmarł 2 miesiące po narodzinach naszej córeczki. Dziecko było wcześniakiem i nawet ze szpitala nie zdążyło wyjść. Przynajmniej te 2 miesiące ze swojego życia mogła spędzić z tatusiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa

Bardzo smutny wątek :(. Współczuję wszystkim, którym dane było to przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja to przeszłam

Mój mąż zmarł dzień po porodzie drugiej córeczki. Zostawił mnie z noworodkiem i poltoraroczniakiem, minął rok, a ja nie mogę się z tym pogodzić.Mam 27 lat, bylismy 2,5 roku po ślubie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moja siostra była z facetem 8 lat, potem się pobrali i 3 miesiące po ślubie w podróż poślubna. On na jej oczach się utopil, do tego okazało się ze ona była w 6 tygodniu ciąży. Niestety przezycia, stres doprowadziły do poronienia, a siostra wpadła w depresję i nalykala się leków, od 3 lat leży w hospicjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×