Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ciężarówka

Babyactive wózek dla pierwszego dziecka

Polecane posty

Gość Ciężarówka

Witam, 

Jestem w swojej pierwszej ciąży. Zaczynam zastanawiac się nad wózkiem ale gdy wpisuje w Google frazę wózek dla dziecka to internet zasypuje tysiącami zdjęć i modeli. Strasznie się na tym nie znam... Ostatnio na fejsie znalazłam wózki firmy babyactive w całkiem fajnych cenach do 2500 tys 4in1.

Zalezy mi na tym aby nie była to ogromna karoca, musi być lekki i zgrabny i fajnie jak by był wielofunkcyjny. 

Czy możecie mi coś doradzić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owa

Kupić za 500 używanego Komarka, za 100 uprząż, a 1900 wydać na benzynę.

Wyleczysz dziecko z chroroby lokomocyjnej, a Ty będziesz mieć frajdę z jazdy 40km/h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornela

A gdzie będziesz używać tego wózka? Będziesz musiała go wnosić?  Raczej 4w1 nie polecam, lepiej kupić 2w1, a resztę osobno 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka
18 godzin temu, Gość Kornela napisał:

A gdzie będziesz używać tego wózka? Będziesz musiała go wnosić?  Raczej 4w1 nie polecam, lepiej kupić 2w1, a resztę osobno 🙂

Mieszkam w bloku na pierwszym piętrze. 2w1 to gondola i spacerówka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mam wózek Frontera 2w1 i jestem z niego zadowolona. Jest wielofunkcyjny i ładnie się prezentuje. Cena też nie odstrasza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornela
3 godziny temu, Gość Ciężarówka napisał:

Mieszkam w bloku na pierwszym piętrze. 2w1 to gondola i spacerówka? 

Dokładnie tak. To z wózków takich miejskich masz np coś z ABC Design np Salsa 4. Ważne, żeby mimo tego, że miejski, żeby miał amortyzację, był lekki, składał się do małych rozmiarów. Ważne, żeby też nie kupować na hurra tylko np sobie w sklepie pojeżdzić, wpróbować go poskładać, zobaczyć jakie jest ciężar 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka
1 minutę temu, Gość Kornela napisał:

Dokładnie tak. To z wózków takich miejskich masz np coś z ABC Design np Salsa 4. Ważne, żeby mimo tego, że miejski, żeby miał amortyzację, był lekki, składał się do małych rozmiarów. Ważne, żeby też nie kupować na hurra tylko np sobie w sklepie pojeżdzić, wpróbować go poskładać, zobaczyć jakie jest ciężar 🙂 

Dziękuje bardzo 😉😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka
1 minutę temu, Gość Kornela napisał:

Dokładnie tak. To z wózków takich miejskich masz np coś z ABC Design np Salsa 4. Ważne, żeby mimo tego, że miejski, żeby miał amortyzację, był lekki, składał się do małych rozmiarów. Ważne, żeby też nie kupować na hurra tylko np sobie w sklepie pojeżdzić, wpróbować go poskładać, zobaczyć jakie jest ciężar 🙂 

Dziękuje bardzo 😉😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaa

Ja akurat z własnego doświadczenia mogę polecić Ci anex sport. Wózek ma przystępną cenę a jakościowo jest bardzo dobry. Solidny, wygodny i łatwy w obsłudze. Dobra amortyzacja i zwrotne koła to też jego duży plus. Choć najlepiej udać się do sklepu samemu i przetestować kilka modeli, wtedy się zorientujesz co Ci odpowiada a co nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

anex będzie ciut tanszy, a ma mega dobre opinie jeśli chodzi o wozki 3w1 od pierwszych dni, poważnie bym się zastanowiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzaa2

Ja używam anexa z tym, że model cross i jestem bardzo zadowolona. Solidny i wytrzymały, dobrze sobie radzi na każdym terenie a cena jest bardzo przystępna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jak anex to polecam te nowsze, udoskonalone modele - e type i m type, wózki na miarę XXI wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WskazujacyDlaCiebie81
1 minutę temu, Gość gość napisał:

jak anex to polecam te nowsze, udoskonalone modele - e type i m type, wózki na miarę XXI wieku

Piepsz sie ty STARA kurffo...Tyle ci powiem naiwniaro.I palec wypiepszalec ci pokazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary

Ja tam mam abc design i jest naprawdę super - w sklepie tosia gdzie robiliśmy zakupy było sporo modeli w różnych kolorach i wzorach stąd łatwo coś fajnego dobrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pierwszy raz byłam w ciąży też miałam ten dylemat. Ale ktoś polecił mi wózki Anex Baby i był to bardzo dobry wybór. Mają duży wybór więc myślę że spokojnie znajdziesz coś odpowiedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z przedmówczynią. Wózki Anex są jednymi z lepszych wózków z jakimi miałam do czynienia jako rodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, najisi2009 napisał:

Jak pierwszy raz byłam w ciąży też miałam ten dylemat. Ale ktoś polecił mi wózki Anex Baby i był to bardzo dobry wybór. Mają duży wybór więc myślę że spokojnie znajdziesz coś odpowiedniego.

 

43 minuty temu, girom1997 napisał:

zgadzam się z przedmówczynią. Wózki Anex są jednymi z lepszych wózków z jakimi miałam do czynienia jako rodzic

Dzięki, dziewczyny!

Dzieki Wam wiem, jakiego wózka na pewno NIE kupię 🙂 przekażcie tym, którzy zapłacili za reklamę, że ludzie nie lubią natrętnego spamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy anex taki super?  3w1 osiągają  cenę  5 tys.  Bardzo  podobny  roan bass kupilam za 2,5 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że anex baby będzie spoko rozwiązaniem. Jak na to co proponują na swoją jakość to myślę że cena również jest jak najbardziej do zaakceptowania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×