Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość metody w realu

Zagadałem do 2 dziewczyn w sklepie a one były w szoku

Polecane posty

Gość metody w realu

były tak zaszokowane że do nich zagadałem że nie potrafiły w oczy nawet popatrzeć, co za dziwne pokolenie instagramów i fejsbuków, tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A może były po prostu introwertyczkami? Nie przyszło Ci to na myśl? Nie każdy jest otwarty. Mogły też być po prostu nieśmiałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Próbuje zagadywać

A to ciekawe jak ja zagaduje do dziewczyn to się dziwnie na mnie patrzą i następuje wielka cisza. Potem zadaje pytanie w stylu jak dojść do jakiegoś miejsca lub pytam o godzinę mówiąc że mi się telefon rozładował.

Jedna powiedziała chamsko ,,Czego chcesz" Inna ,,Nie mam czasu spieszę się" Inna ,,Spadaj" a inna z automatu ,,Mam chłopaka" a jeszcze inna udawała że mnie nie widzi i zadzwoniła. 

 

Co z ze mną nie tak? Nie jestem aż tak brzydki a mając to swoje 170cm wzrostu i tak jestem wyższy od większości dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilboa
30 minut temu, Gość Gość napisał:

A może były po prostu introwertyczkami? Nie przyszło Ci to na myśl? Nie każdy jest otwarty. Mogły też być po prostu nieśmiałe.

to całe pokolenie to nieśmiałe introwertyczki, rzygać się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość art
26 minut temu, Gość Próbuje zagadywać napisał:

A to ciekawe jak ja zagaduje do dziewczyn to się dziwnie na mnie patrzą i następuje wielka cisza. Potem zadaje pytanie w stylu jak dojść do jakiegoś miejsca lub pytam o godzinę mówiąc że mi się telefon rozładował.

Jedna powiedziała chamsko ,,Czego chcesz" Inna ,,Nie mam czasu spieszę się" Inna ,,Spadaj" a inna z automatu ,,Mam chłopaka" a jeszcze inna udawała że mnie nie widzi i zadzwoniła. 

 

Co z ze mną nie tak? Nie jestem aż tak brzydki a mając to swoje 170cm wzrostu i tak jestem wyższy od większości dziewczyn?

tylko 4 zaczepiłeś? to jeszcze masz pare milionów hehe, do dzieła zamiast się obijać, któraś wreszcie da ci numer i swoją szparke polizać, nie zniechęcaj się, mają fajne te szparki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Gość bilboa napisał:

to całe pokolenie to nieśmiałe introwertyczki, rzygać się chce

Wątpię, wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×