Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Prywatny

Napisać czy nie napisać?

Polecane posty

Hej,

około miesiąc temu poznałem na żywo znajomą kolegi, o której kilkukrotnie wspominał mi już wcześniej. Pokazywał mi jej profil na facebooku, opowiadał i tak dalej, ale spoglądając na jej zdjęcie nie przypadła mi do gustu. Jednak gdy po raz pierwszy spotkaliśmy się we wspólnym gronie, to zobaczyłem, że to dziewczyna z fajnym charakterem, która wcale nie wygląda źle. Mimo wszystko mam pewne wątpliwości, stąd nasuwa się pytanie: czy napisać do niej, czy może poczekać na kolejne wspólne spotkanie i wtedy przekonać się na sto procent? Napisanie do niej bezpośrednio jest raczej jasnym sygnałem, a nie chciałbym jej zranić lub robić nadziei jeśli okaże się, że to nie to. Zresztą nie wiem, czy w ogóle jej się spodobałem, skoro sama nie inicjowała kontaktu w tym czasie. 

Dzięki za odpowiedzi! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby Ci to powiedzieć.  Zadaj sobie raczej pytanie ile osób znasz co są fatalni w relacjach międzyludzkich i nie podobają Ci się, a ich profil wygląda jakby pracował nad nim cały sztab PR. I teraz skonfrontuj je z tą dziewczyną. Może ona ma po prostu zdrowe poczucie własnej wartości i nie potrzebuje się w mediach lansować aby go podbudować. Jest jaka jest tego się nie wstydzi i nie robi nic aby być w tym całym tłumie poprawionych zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×