Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość llllllllllllll

czemu kazda kobieta pisze ze chce bog wie jakiego adoniska a koncza z brzydkimi dfacetami

Polecane posty

Gość jak
Dnia 16.06.2019 o 08:32, Gość llllllllllllll napisał:

czesto biednymi, niemadrymi, nie kulturalnymi, znam wiele kobiet ktore sa przepiekne i sa z facetami - odpadami, jak to jest? o co tu chodzi?

Moze dla ciebie sa brzydcy? A dla nich przystojni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
38 minut temu, Gość Ikea napisał:

Ładne kobiety mają dużo "ofert", więc maja w czym wybierać. Albo źle zagadujesz, albo pechowo trafiasz, albo uderzasz do kobiet, które mają największe powodzenie.

Podrywałem również te przeciętne. Gdybym był przystojny, to nawet "złe zagadywanie" byłoby uznane za urocze i dalej dziewczyny chciałyby się ze mną umówić, choć nie wiem, co znaczy "złe zagadywanie" - nie robię z siebie desperata, nie jestem nachalny ani nic takiego... Nie mam nawet okazji pokazania, jaki jestem, bo jestem odrzucany po wyglądzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka
5 minut temu, Gość ... napisał:

Podrywałem również te przeciętne. Gdybym był przystojny, to nawet "złe zagadywanie" byłoby uznane za urocze i dalej dziewczyny chciałyby się ze mną umówić, choć nie wiem, co znaczy "złe zagadywanie" - nie robię z siebie desperata, nie jestem nachalny ani nic takiego... Nie mam nawet okazji pokazania, jaki jestem, bo jestem odrzucany po wyglądzie...

To prawda, nawet byl taki eksperyment na tinderze, facet ze zdjęciami modela w wulgarny sposób poderwał kobiety, specjalnie nie musiał się starać sobą zainteresować je tylko od razu były sprosne żarty i proponowanie seksu i każda byla zachwycona, od razu podawała swój numer tel 😁. Przystojniakom wszystko się wybacza jak widać... W tako sam bezpośredni sposób brzydzszy facet zaczepial tam kobiety to były oburzone i zwyzywaly go 😂. Ale gdyby to samo zrobiła atrakcyjna kobieta to pewnie byloby tak samo 😁. Ładnym się o wiele więcej wybacza, nie zmienisz tego autorze, Wisły kijem nie zawrocisz... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
5 minut temu, Gość Malutka napisał:

Ale gdyby to samo zrobiła atrakcyjna kobieta to pewnie byloby tak samo 😁.

W moim przypadku nie. Jeśli byłbym nią zainteresowany i czymś by mnie do siebie zniechęciła, to nieważne byłoby dla mnie, że jest ładna, po prostu bym zakończył znajomość.

8 minut temu, Gość Malutka napisał:

Ładnym się o wiele więcej wybacza, nie zmienisz tego autorze, Wisły kijem nie zawrocisz... 

Niestety. Ja to rozumiem, ale czy przeciętnie wyglądający mężczyźni nie zasługują na miłość? Nie zasługują, by znaleźć dziewczynę, która pokocha ich z wzajemnością? My też mamy uczucia 😞

11 minut temu, Gość Malutka napisał:

To prawda, nawet byl taki eksperyment na tinderze, facet ze zdjęciami modela w wulgarny sposób poderwał kobiety, specjalnie nie musiał się starać sobą zainteresować je tylko od razu były sprosne żarty i proponowanie seksu i każda byla zachwycona, od razu podawała swój numer tel 😁

Widziałem to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×