Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jakonkao

Dziecko na brzuszku-problem.

Polecane posty

Gość Jakonkao

Otóż mam problem- moje dziecko ma 3 miesiące. Czasami jak leży na brzuszku to super podnosi główkę i może tak leżeć. A czasami wgl nie podnosi kilka dni tylko gryzie swoje ręce. Próbowałam nawet układać na brzuszek ze smoczkiem żeby podnosił i nic-nie podnosi. Chodzenie po pokoju na rekach tak jakby leżał na brzuszku nie pomoga-tak doradził neurolog, dając mu sam 6 tyg na poprawę, a jeśli nie to rehabilitacja, Ale czy to nie za późno? Podkladam zwinięty koc pod ręce nawet i nic im częściej kładę tym mniej podnosi. Dawanie zabawek naprzeciwko nie działa nie interesują go zabawki nawet nie chce chwytać zabawek to kolejny problem. Co mogę zrobić jeszcze?  Miał ktoś tak? Próbuje sama dawać do reki grzchotke to czasami trzyma i grzechocze, a czasami nie chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mój też nie lubił leżeć na brzuchu. Przeważnie od razu był ryk. Teraz ma prawie 6 miesięcy i od jakiegoś czasu uwielbia, szczególnie jak się nauczył przerwacac z pleców. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Moje dzieci nienawidzily pozycji na brzuszku. Oboje. Po kazdym polozeniu byl taki ryk, ze slyszeli wszyscy sasiedzi. Corka jeszcze cos tam walczyla ale synek lrzal tylko i sie darl. Nawet nie probowal podnosic glowki. Teraz ma 7 miesiecy i bierze sie za raczkowanie. Przyjdzie dzien, ze polubi lezenie na brzuszku, jak tylko nauczy sie przewracac. Nie martw sie. Z Twoim dzieckiem jest wszystko ok. Szkoda, ze lekarze zamiast tlumaczyc, ze dzieci rozwijaja sie roznie jeszcze strasza. Wszystko bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

Moja córka ma 3 miesiące i też nie przepada za leżeniem na brzuchu, zazwyczaj marudzi, ale też leży obojętnie i nie chce za bardzo podnosić głowy, jak już to na chwilę. Natomiast jak noszę ja na rękach to pięknie trzyma główkę. Nie martwię się tym narazie, widocznie trzeba poczekać i jak najczęściej próbować tej pozycji, żeby próbowała i powolutku wzmacniała mięśnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co?

A ja mysle, ze twoje dziecko jest opóźnione w rozwoju. Prawdopodobnie będzie wszystko robić z opóźnieniem. Zła z ciebie matka po prostu powinnaś oddać tym, które starają się o dziecko, a nie mogą mieć, napewno lepiej by się zajęły niz ty. Od tej pozycji wszystko się rozwija, a twoje dziecko co? Pewnie nie karmisz i chodzi głodne dlatego musi jeść palce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 17.06.2019 o 13:37, Gość Co? napisał:

A ja mysle, ze twoje dziecko jest opóźnione w rozwoju. Prawdopodobnie będzie wszystko robić z opóźnieniem. Zła z ciebie matka po prostu powinnaś oddać tym, które starają się o dziecko, a nie mogą mieć, napewno lepiej by się zajęły niz ty. Od tej pozycji wszystko się rozwija, a twoje dziecko co? Pewnie nie karmisz i chodzi głodne dlatego musi jeść palce 

Zapewne tobie oddać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×