Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asiutka99

Stylizacja

Polecane posty

Gość ggoooooooooooosc

to jakaś mini super mini nie więcej niz 25 cm:) bluzka cieniutka i bez stanika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoooooooooooosc

a moze tak?:)

https://www.instagram.com/p/By0urkjCeQc/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość ggoooooooooooosc napisał:

to jakaś mini super mini nie więcej niz 25 cm:) bluzka cieniutka i bez stanika:)

Nie mam bardzo ciękiej, ale jedna w miarę, a buty makijaż,  no i czemu bez stanika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, asiutka99 napisał:

Nie mam bardzo ciękiej, ale jedna w miarę, a buty makijaż,  no i czemu bez stanika?

Bo bez stanika jest zmysłowo i prowokacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoooooooooooosc
Przed chwilą, asiutka99 napisał:

Co do tego na insta, to su kienkę mam mniej obcisłą, szpilki moge włożyć

i tez bez bielizny jak widać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoooooooooooosc

zobacz ja sutki łądnie stoją:)

https://www.instagram.com/p/ByxFd-ki3V1/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość oliviaa napisał:

to akurat miałam dostać od kolegi Pawelkr. Takie pomysły wymagają oswojenia się z nimi. Wstaje rano bo biegam, to może rano znajdę na skrzynce. Dobranoc Panowie.

Szkoda że nie masz tu konta:( moglibyśmy pisać na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Gość oliviaa napisał:

już nie mogę się doczekać, ale się boje, tylko wiesz, jeszcze muszę się odważyć....., wieczorem napisz, żebym mogła przygotować.

Miałaś opisać doznania i czy wyszłaś bez bielizny. To może iść w ciekawym kierunku 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliviaa
23 godziny temu, Pawelkr napisał:

Bez prowokacji na pierwszy raz z biustonoszem 😁 ale bez majteczek

Umówiliśmy się tylko na brak majteczek. Założyłam, dosyć obcisłe spodnie, biustonosz, białą bluzkę, żakiet, który w sumie cały dzień był albo na wieszaku, albo w ręku nosiłam. Rano po ubraniu się pierwszy raz bielizna nie odcinała mi się na spodniach. W pracy jeden z kolegów skomentował, że mega wyglądam w spodniach puszczając oko. Na początku  ocierające się spodnie trochę drażniły, ale po poranny spacerze przestały, a zaczęły wręcz pobudzać. Było przewiewnie, dziwnie się czułam jakoś tak bardziej pewna siebie chyba. To działo się we mnie, bo raczej nie było widać. Idę biegać, szkoda, że pomysłu na wtorek nie znalazła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliviaa

ufff, było szybko, całą mokra jestem. Widzę, że kolega poszedł na łatwiznę, idę pod prysznic, a instrukcję poproszę pełną. Dla poprawy nastroju i pomysł na przyszłość: http://weblog.infopraca.pl/2010/08/nagi-piatek-odwaga-czy-glupota/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm a w jakim stroju biegasz? Powiedz że w leginsach to się rozpłynę. Dzisiaj zostajemy przy obcisłych spodniach braku bielizny i dokładamy brak stanika. Bluzeczka przewiewna ale taka przez którą nic nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliviaa

leginsy shorty, biustonosz sportowy, top, a jak jest cieplej to top i shorty i dlatego właśnie rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliviaa

jeszcze chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliviaa

ale tutaj jest wielu czytelników, to po pierwsze, a po drugie to się zastanowię. Trochę kręci mnie takie pisanie z nieznajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivia

możesz tutaj. jutro mam połowę dnia urlopu i długi weekend........., dobrego dnia wszystkim, jadę bo muszę zostawić auto na przegląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelka

hej, może dla mnie znajdzie się pomysł, jak pewnie większość pracuję w korporacji, ale nie ma tutaj ścisłego dress code, dużo pracuje mobilnie, tj 2 dni w biurze i 3 dni w samochodzie, dzisaj i jutro dzień samochodowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Gość Oliviaa napisał:

ale tutaj jest wielu czytelników, to po pierwsze, a po drugie to się zastanowię. Trochę kręci mnie takie pisanie z nieznajomymi.

Olivia z jakiej części Polski jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Gość evelka napisał:

hej, może dla mnie znajdzie się pomysł, jak pewnie większość pracuję w korporacji, ale nie ma tutaj ścisłego dress code, dużo pracuje mobilnie, tj 2 dni w biurze i 3 dni w samochodzie, dzisaj i jutro dzień samochodowy.

Więc też może zaczniemy od tego że bez bielizny będziesz ale bardziej odważnie w spódniczce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelka

dzięki, ale tak zupełnie bez dołu?, a co z górą, bluzeczka, tshirt, buty?, pończochy? jaka spódniczka, o ile będę taką miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×