Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elizka

Gdzie znalezc faceta..? Normalnego, szczerego?

Polecane posty

Gość Elizka

Przyjaciela, kolege z którym mogłabym spedzac czas, jezdzic na wakacje, wycieczki? Pic wino wieczorami i tanczyc nocami 😁 kogoś do kogo bede mogla po prostu zadzwonic pogadac, przytulic sie. Uprawiac seks dla przyjemności? 

Nie wierze juz ze spotkam kogos z kim zbuduje trwaly, szczery związek dlatego wystarczy mi taki przyjaciel. Ale i tak ciezko 😐 czy juz zawsze tak bedzie? (mam 33 lata i dosc mam spedzania czasu samotnie) tak brakuje mi seksu, czułości, kogos z kim moglabym się posmiac, pozartowac...ah...

Po prostu smutno mi samej... 😦

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oto jestem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damion
23 minuty temu, Gość Elizka napisał:

Przyjaciela, kolege z którym mogłabym spedzac czas, jezdzic na wakacje, wycieczki? Pic wino wieczorami i tanczyc nocami 😁 kogoś do kogo bede mogla po prostu zadzwonic pogadac, przytulic sie. Uprawiac seks dla przyjemności? 

Nie wierze juz ze spotkam kogos z kim zbuduje trwaly, szczery związek dlatego wystarczy mi taki przyjaciel. Ale i tak ciezko 😐 czy juz zawsze tak bedzie? (mam 33 lata i dosc mam spedzania czasu samotnie) tak brakuje mi seksu, czułości, kogos z kim moglabym się posmiac, pozartowac...ah...

Po prostu smutno mi samej... 😦

przyjeżdżaj do mnie to potańczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka wina
25 minut temu, Gość Elizka napisał:

Przyjaciela, kolege z którym mogłabym spedzac czas, jezdzic na wakacje, wycieczki? Pic wino wieczorami i tanczyc nocami 😁 kogoś do kogo bede mogla po prostu zadzwonic pogadac, przytulic sie. Uprawiac seks dla przyjemności? 

Nie wierze juz ze spotkam kogos z kim zbuduje trwaly, szczery związek dlatego wystarczy mi taki przyjaciel. Ale i tak ciezko 😐 czy juz zawsze tak bedzie? (mam 33 lata i dosc mam spedzania czasu samotnie) tak brakuje mi seksu, czułości, kogos z kim moglabym się posmiac, pozartowac...ah...

Po prostu smutno mi samej... 😦

o jakie okolice chodzi? Faceci są przecież wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasy się zmieniły

Autorko, to nie te czasy, teraz jest masa ludzi/facetów z poważnymi zaburzeniami psychicznymi, fobiami, uzależnienami, mają wypalone mózgi przez TV odnośnie jaka ma być kobieta, oraz co powinna oferować. Z kobietami stało się podobnie i to doprowadzi do upadku wszystkich na rzecz systemu. Niewiele czasu zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To tez są efekty tych

Dalej pytajcie siebie na forum co zrobić gdy i to zarówno kobiety jak mężczyźni przynajmniej z wyglądu. Dalej  niech wszelakie służby zezwalają na stalking nielegalne filmowanie ludzi itd. -efekty tych działań aż doprowadza do śmierci ofiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sposób na poznanie

Napisałam ogłoszenie na lokalnym portalu w kategorii Towarzyskie. Cześć mam na imię ... poznam chłopaka w wieku ... . Miałam tak dużo odpowiedzi, ze zablokowali mi telefon. Można było z wieloma pogadać, otrzymałam również propozycję seksualną, ale wszystko było pod kontrolą. Żadnych ekscesów, każdy miał inną wizję na związek. Jeden pisał towarzysko, drugi szukał dziewczyny, trzeci seksu. Nie dałam rady na wszystko odpowiedzieć. Zawsze jest to sposób na poznanie kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Mam 41, na duzo mniej wygladam. Troche sporo napisalas co bys chciala, jak na internet. Ale uwaga, ja sie zakoch.uję tak, ze kolege ciezko ze mnie miec bez uczuc.kujawsko pomorskie jak cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Sorry 42

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A skąd jesteś? To pewnie też ułatwi zainteresowanym 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd jesteś
34 minuty temu, Gość gość napisał:

A skąd jesteś? To pewnie też ułatwi zainteresowanym 🙂

Skoro tak Tobie zależy skąd jesteś, to poderwij dziewczynę na ulicy: Ładny piesek. Jaka rasa? Ile ma lat. A nie szukasz ogłoszeń z internetu. Kiedyś go nie było i ludzie dawali sobie radę lepiej jak jest teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Takich facetów jest wielu, tylko trzeba przestać kierować się wyglądem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuch
8 godzin temu, Gość Elizka napisał:

Przyjaciela, kolege z którym mogłabym spedzac czas, jezdzic na wakacje, wycieczki?

Jak sponsorujesz to zajrzyj na profil sympatii o nicku "nieinteresujemnieseks". Chłopa podobno interesuje gotowanie smacznych obiadów, a myślę seks też by zainteresował, jeśli panna potrafiłby smacznie gotować, ale to nie do mnie, to tam pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 Takich jest może 5%, powodzenia autorko...mi juz odechcialo sie szukać igły w stogu siana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
29 minut temu, Gość Gość napisał:

 Takich jest może 5%, powodzenia autorko...mi juz odechcialo sie szukać igły w stogu siana...

Jest więcej niż 5%, ale jeśli ograniczasz się tylko do przystojnych to nic dziwnego, że nie możesz znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam zeza

Kobiety chcą samych modeli bez wad, no więc takich nie ma, sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dragon

Na forum uczuciowym 😛😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Gość Onsam napisał:

kujawsko pomorskie jak cos.

O ziomek z moich stron ✋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Gość Elizka napisał:

Przyjaciela, kolege z którym mogłabym spedzac czas

To trzeba kupić wykrywacz facetów i będziesz pani zadowolona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravda
2 godziny temu, Gość mam zeza napisał:

Kobiety chcą samych modeli bez wad, no więc takich nie ma, sorry

Jeśli model, to może mieć pełno wad. Przystojniak może być nawet bezdomnym i biednym chamem, a i tak będzie pożądany przez kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość pravda napisał:

Jeśli model, to może mieć pełno wad. Przystojniak może być nawet bezdomnym i biednym chamem, a i tak będzie pożądany przez kobiety.

Zazdorścisz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oferent

NutriProfits to największy w Europie system partnerski umożliwiający zarabianie na najbardziej popularnych i chętnie kupowanych produktach z kategorii uroda i zdrowie. Możesz zarabiać tu nie tylko polecając sklepy i poszczególne produkty ale i sam program.

Prowizje są bardzo wysokie:

- 40% od sprzedaży każdego poleconego produktu;

- stałe 20% od każdego powracającego klienta;

- 10% sumy wypracowanej przez partnera któremu polecisz program

Zacznij zarabiać już teraz!: http://nplink.net/Hro5c42X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Art
20 godzin temu, Gość Elizka napisał:

Przyjaciela, kolege z którym mogłabym spedzac czas, jezdzic na wakacje, wycieczki? Pic wino wieczorami i tanczyc nocami 😁 kogoś do kogo bede mogla po prostu zadzwonic pogadac, przytulic sie. Uprawiac seks dla przyjemności? 

Nie wierze juz ze spotkam kogos z kim zbuduje trwaly, szczery związek dlatego wystarczy mi taki przyjaciel. Ale i tak ciezko 😐 czy juz zawsze tak bedzie? (mam 33 lata i dosc mam spedzania czasu samotnie) tak brakuje mi seksu, czułości, kogos z kim moglabym się posmiac, pozartowac...ah...

Po prostu smutno mi samej... 😦

Cześć;

Przypuszczam że po tym wpisie już nie jesteś samotna 🙂

Nigdy nie byłem przyjacielem kobiety, i chętnie bym się tego nauczył, bo cała reszta jest do zaoferowania 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×