Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Matiggg85

Internetowe spotkanie

Polecane posty

Gość Matiggg85

Byłem ustawiony na spotkanie bo w momencie jak nas zmaczowalo ona po kilku dniach miała kilkudniowego tripa. Zartowalismy etc. Itd. W pewnym momencie będąc poza Krakowem na tym swoim tripie zapytała mnie czy tęsknię i czy może mam już jakąś kochanke 😂 na co jej odpowiedziałem że strasznie tęsknię i że z tej tęsknoty prawie utopiłem się w zupie. Od tamtej pory zamilkła. Kobiety czy serio jest to powód by się obrazić za coś takiego?

Oczywiście zadałem wcześniej jakieś pytania na które odpowiedzi nie dostałem. No i tez sam nic nie pisałem. Po moich wiadomościach kontakt się urwał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Dla mnie nie powód, no ale może oczekiwała poważniejszej deklaracji i trochę ją wkurzyłeś tym żartem. Zależy jaką wymarzoną odpowiedź wymyśliła sobie w głowie, ale zakładam, że twoja wiadomość była daleka od jej oczekiwań. Powinno jej przejść po jakimś CZULSZYM smsie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matiggg85

Nie spotkaliśmy się a taki był zamiar jak wróci. Więc jaka tam deklaracja. Przecież nawet jakby żart jej nie pasował to odczytac wiadomość i nie napisać nic? Zresztą taki był jej wybór więc tak zrobiła. W efekcie to ona ten kontakt urwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli obraziła się o taki niewinny żarcik, to szkoda chłopie Twoich nerwów..  

Jeśli wymagała od Ciebie deklaracji czy tęsknienia za sobą na etapie rozmów telefonicznych, to chyba coś jest nie tak z nią. Tak szybko jak się niby zaangażowała, tak szybko się odkocha. Szkoda Twego czasu dla takich kochliwych dziecinek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

pozostaje rękodzieło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×