Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gosc

Dlaczego mamy ktore siedza w domu uwazaja ze pracuja tak samo ciezko jak te faktycznie pracujace?

Polecane posty

Gość Gość
3 godziny temu, Rescator555 napisał:

Jęczą im baby, że koniecznie chcą bachoreksa i ze zegar biologiczny. No to zgodnie z jej życzeniem go płodza. Ale to wcale nie znaczy, że mają zamiar udzielać się przy wychowaniu więcej niż będą mieli ochotę.    Proste: baba jeczy, że chce mieć, no to masz, co mi zależy. Ale baw się z nim sama 

Dziwne baby ma swojej drodze sportykałeś. 

24 minuty temu, Gość Gość napisał:

Dziwne baby ma swojej drodze sportykałeś. 

A co, nie jeczycie, że tyka zegar biologiczny i trzeba mieć bachoreksa, bo będzie za późno?

Gość Gość
3 godziny temu, Rescator555 napisał:

A co tu ma do rzeczy który jest wiek? Jeśli facet chce, to będzie się zajmował, a jeśli nie, to co mu zrobisz? Powinien oczywiscie uprzedzić przed ślubem, żeby kobieta wiedziała czego się spodziewać.

Tak somo kobieta. Jeśli będzie chciała siedzieć w domu i się zajmować dzieckiem to będzie, a jeśli nie, to nie. I co jej zrobisz?

Dlatego zamknij już ryja i  nie pieprz o powinnościach, dzieciach i jęczeniu o dziecko. Zajmij się swoimi bachoreksami (jesze masz szansę je abortować) i swoją babą

Gość Gość
2 godziny temu, Rescator555 napisał:

A co, nie jeczycie, że tyka zegar biologiczny i trzeba mieć bachoreksa, bo będzie za późno?

To, że twoja żona jęczała to nie znaczy, żeszcze, że wszystkie baby jęczą, że trzeba mieć bachoreksa.

Rozumiem, że żona z wdzięczności za zapłodnienie nadstawia ci teraz kazdy możliwy otwór na zawołanie?

Gość Onna
Dnia 17.06.2019 o 16:17, Gość Honotu napisał:

Czyli co mają uważać?

Że są gorsze?

Nie.... nie gorsze, ale niech nie ściemniają. Uwielbiałam być z dziećmi w domu... z pierwszym byłam 2 lata (troszkę pracowałam z domu - jestem księgową), potem urodziłam drugie, więc przez rok byłam z dwójką, potem pierwsze poszło do przedszkola a ja zostałam jeszcze rok z tym drugim (czyli w zasadzie z pierwszym byłam 3 lata a z drugim dwa). 5 lat w domu z dziećmi  (z lekką pracą w domu - na działalności, ale w przeliczeniu było to jakieś 1/4 etatu, tyle co nic)  Z WYBORU i ten wspaniały czas nazywam urlopem. Bo to był urlop i był luz, i szczęście, i beztroska. Mimo Nieprzespanych nocy i ciągłego sprzątania po dzieciach. To był urlop a nie praca. A teraz - praca na pełnym etacie plus ogarnianie domu przy dwójce dzieci, to dopiero praca prawdziwa ;)

Gość Gość
11 godzin temu, Rescator555 napisał:

Trzeba być niezłą kreatyną,  jeżeli się jęczy do chłopa o dziecko, w przypadku gdy on tego dziecka nie chce.  

Gość Onna
Dnia 17.06.2019 o 17:06, Gość MatkaPracujaca napisał:

Przepraszam bardzo ale ja uwazam ze Panie siedzace w domu pracuja ciezej niz Panie, ktore pracuja poza domem albo przynajmniej podobnie. Jesli kobieta zajmuje sie domem to musi: prac, gotowac, dzieci do szkoly wyprawic, zadanie pomoc odrobic, dbac o rozwoj dziecka, dom posprzatac, poczte odebrac, przygotowac obiad dla Pana (smiech) domu, przygotowac posilek dla dzieci, dzieci odebrac ze szkoly, przebrac, umyc, nakarmic, ksiazke przeczytac, tona prania, pranie rozwiesic, wyprasowac, rozdystrybuowac po domu. Tak jest zawsze 101 rzeczy do zrobienia w domu. Czas leci nieublaganie. 

Wszystkie te rzeczy robi przecież też kobieta pracująca, tylko że ma na to o wiele mniej czasu.

Gość Gość
13 godzin temu, Rescator555 napisał:

Nie każdy jest jak twoja żona. To, że ona jęczała nie oznacza, ze wszystkie tak robią.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.