Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marigold1

Czy mogę być w ciąży?

Polecane posty

Ostatnią miesiączkę miałam 13.05., wcześniejszy 18.04., a jeszcze wcześniej 23.03. Okres mam średnio co 25-26 dni. Na czas obecny okres powinnam mieć 7.06. Przed spodziewaną datą byłam chora. Przeziębiłam się i miałam anginę. Planowanego okresu nie było. Od tego czasu minęło 10 dni. Uprawiałam z chłopakiem seks 15.06., 16.06., 17.06. Za każdym razem doszło do wytrysku. Czy mogę być w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Możesz, Kafeteria pozwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mali

Jeśli jesteś w ciąży to na pewno ze wczesniejszych(Jeśli byly) stosunków niż w tych datach co podalas.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dokładnie, to musiało być przed 10 czerwca. No chyba, że przyczyną opóźnienia miesiączki jest coś innego. Zrób test i wizyta u ginekologa, koniecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mxyz

No to nie jesteś okres powinnaś dostać 07.06 czyli dni płodne miałaś przed tą datą. Więc jeżeli wtedy nie było zbliżeń to jakim cudem ciąża. Chyba że coś Ci się mocno opóźniło i dopiero masz dostać i miałaś akurat teraz dni płodne. Ale to w takim razie musisz poczekać, bo jeszcze nie jesteś w ciąży ale możesz być.A poza tym zawsze można test zrobić albo pójść do lekarza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×