Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ilonka768

Meble w jadalni

Polecane posty

Gość ilonka768

Potrzebuję pomocy w wyborze mebli do jadalni. Możecie powiedzieć na jakie się zdecydowaliście? Właśnie urządzam dom i na jadalnie nie mam żadnego pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziax90

U mnie wszystko brane z internetu, bo w okolicy albo nie ma wyboru albo ceny z kosmosu! 😕 Najwiecej mamy z allmeblo i też stąd się najlepiej sprawdzają 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isabell82

Dokładnie! U nas jest tak samo - wszystko zamawiamy przez internet. Nie wiem co się dzieje ze sklepami stacjonarnymi ale ofert mają coraz gorsze. Meble do jadalni bez problemu zamówisz tutaj https://www.salonmeblowy.net.pl/ Mają porządne stoły i krzesła. Można też kupić fotele. Sama myślę o fotelach do salonu stamtad. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka991

Korzystałam z oferty sklepu salonmeblowy.net.pl i również polecam zakupy tam. Mamy stół dębowy od nich i służy nam bardzo dobrze. Cały czas wygląda jak nowy chociaż bardzo często z niego korzystamy. Fotele też mają super - moja mama zamawiała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka55

Mam stół z drewna bukowego ze sklepu salonmeblowy.net.pl Jest duży i rozkładany - idealny dla dużej rodziny lub na rodzinne imprezy. Ogólnie oferta sklepu jest bardzo szeroka i myśle, że bez problemu znajdziesz tam meble do jadalni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do sprzedania trochę ekskluzywnych mebli / zestawów z wyższej klasy.
Sytuacja wygląda tak, że kiedyś miałem własną firme z ekskluzywnymi meblami i po jakimś czasie przestałem się tym zajmować z powodów osobistych.
Do tych czas je trzymałem w budynku który był w trakcie budowy/renowacji ( w dobbrych warunkach oczywiście, zapakowane, brak wilgoci i tp. ) 
I właśnię nadszedł czas kiedy już bliżej końca i muszę je sprzedać.
Nie będę się zbytnio rozpisywać poprostu jeśli ktoś był by zainteresowany ich zakupem w linku poniżej podaję wam moją starą stronę,

na której po przejściu do zakładki ''Produkty'' możecie se coś wybrać ( ceny do negocjacji ). Strona: dreamplace.pl

Przy większych zamówieniach / bądz zakupu wszystkiego będzie wieksza zniżka 🙂
Dostawa przez moją ekipe z montażem ( czas wysyłki około 3 dni ), bądz odbiór osobisty.

Link do strony - dreamplace.pl ( kontakty na stronie są nieaktualne !!! )
Także możecie mnie znalezć na takich portalach jak - allegro bądz olx po wpisaniu frazy - Dream Place
Jeśli jesteś zainteresowany pisz najlepiej na Email - bDaniel32DS@gmail.com

Pozdrawiam, Daniel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym postawila na cos hipsterskiego, moze nawet stol zrobiony z ladnie oheblowanych i lakierowanych palet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×