Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Mam teraz 2 tygodnie urlopu ale nie mam się nawet z kim spotkać

Polecane posty

Gość Gość

Co z tego że mam 2 tygodnie urlopu jak nie mam znajomych żeby się z kimś spotkać.Chyba przez całe te 2 tygodnie będę się nudził i robił jakieś obowiązki domowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żal

Jprdl ale żal 🤦

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena

Zapraszam do mnie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Żal napisał:

Jprdl ale żal 🤦

Niestety taka jest moja rzeczywistość też mi żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc kto

I nic nie zmieniasz w tej rzeczywistosci płaczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Rozumiesz, że sam kreujesz swoją rzeczywistość? Każdy ma życie jakie chce, tylko od nas samych zależy czy będziemy szczęśliwi czy ku.rwa żałośni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Rozumiesz, że sam kreujesz swoją rzeczywistość? Każdy ma życie jakie chce, tylko od nas samych zależy czy będziemy szczęśliwi czy ku.rwa żałośni.

Rozumiem o co ci chodzi jakiś czas temu zrozumiałem to ale nic nie jest proste.A jeśli chodzi o znajomych tym bardziej bo w moim najbliższym otoczeniu nie mam już na to szans jestem tutaj u siebie wyrzutkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L o q

O fajnie masz. Ciesz się  odpoczniesz. Ja  swojego wyczekuję jak  deszczu w upały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Wspolczuje. Ja i moj brat mamy tak samo. I im bardziej staramy się tym bardziej nas odpychaja. Czy masz jakieś hobby? Może pływanie? Może kogoś poznasz tam? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella

Jestem w identycznej sytuacji i powiem Ci, pie**ol to 😉 zajmij się sobą, idź na siłownię, rowery, plażę, jezioro, tam jeśli lubisz zagadaj do osób, które np. grają w siatę, albo się poopalaj, zacznij robić co lubisz, a jak nie wiesz to próbuj 😉 może coś ugotujesz nowego.. jest tyle rzeczy, których możesz spróbować. Załóż konto na tinderze, wejdź na 6obcy, popisz sobie z kimś. Chowająć się nie znajdziesz towarzystwa, a może zapiszesz się na jakiś kurs, na którym poznasz to nowych ludzi. Kombinuj 😉 Pozdrawiam i pamiętaj, że czasu nigdy nie cofniesz, jest to najcenniejsza rzecz jaką mamy i jak nie zaczniesz go dobrze wykorzystywać już teraz (bo patrzysz na to żeby z kimś go spędzić, a sam nie robisz czegokolwiek) to go zmarnujesz i obudzisz się jak się będzie za późno. (Jeśli myślisz, że pie***ę od rzeczy, pomyśl, że średnio człowiek dożywa do 80, ile Ci pozostało? Przy dobrych wiatrach oczywiście ;)) Albo wiesz, że zostało Ci 10 lat życia i co chciałbyś zrobić aby umrzeć spełniony? Pomyśl, prześpij się i jutro zacznij dzień pełny energii do życia, buziakii 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To ruszcie tyłki i wyjedźcie za granicę,  w góry itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tysia
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Co z tego że mam 2 tygodnie urlopu jak nie mam znajomych żeby się z kimś spotkać.Chyba przez całe te 2 tygodnie będę się nudził i robił jakieś obowiązki domowe.

Możesz mnie odwiedzić w szpitalu 😀 też mam tu być ok 2tyg jeszcze. Chętnie posiedze i pogadam z kimś obiektywnie patrzącym na moja sytuację.

Odrzuciłamwszystkich znajomych bo wytykali nos tam gdzie nie potrzeba. I teraz jestem sama jak palec i dobrze mi z tym 😉

Powinieneś coś robić. Zajęcia karate są super, kółko strzeleckie, basen a jak nie umiesz pływać to zapisz się na naukę.

Kurcze tyle rzeczy można robić.... A wiesz? Ludzie są przereklamowani nie potrzebujesz ich żeby wypocząć. Oni i tak myślą tylko o sobie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada

Potwierdza sie na kazdym kroku twierdzenie ze silniejszy wygrywa aby przekazac swoje geny dalej wiecie juz oco chodzi ?  Takie Papuasy musza wyginac aby dac miejsce innym lepszym, inteligentniejszym bezproblemowym ludziom, ktorzy potrafia sie przystosowac do otoczenia i klimatu jaki wlasnie jest, taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość Ola napisał:

Wspolczuje. Ja i moj brat mamy tak samo. I im bardziej staramy się tym bardziej nas odpychaja. Czy masz jakieś hobby? Może pływanie? Może kogoś poznasz tam? 

Mam kilka hobby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość Bella napisał:

Jestem w identycznej sytuacji i powiem Ci, pie**ol to 😉 zajmij się sobą, idź na siłownię, rowery, plażę, jezioro, tam jeśli lubisz zagadaj do osób, które np. grają w siatę, albo się poopalaj, zacznij robić co lubisz, a jak nie wiesz to próbuj 😉 może coś ugotujesz nowego.. jest tyle rzeczy, których możesz spróbować. Załóż konto na tinderze, wejdź na 6obcy, popisz sobie z kimś. Chowająć się nie znajdziesz towarzystwa, a może zapiszesz się na jakiś kurs, na którym poznasz to nowych ludzi. Kombinuj 😉 Pozdrawiam i pamiętaj, że czasu nigdy nie cofniesz, jest to najcenniejsza rzecz jaką mamy i jak nie zaczniesz go dobrze wykorzystywać już teraz (bo patrzysz na to żeby z kimś go spędzić, a sam nie robisz czegokolwiek) to go zmarnujesz i obudzisz się jak się będzie za późno. (Jeśli myślisz, że pie***ę od rzeczy, pomyśl, że średnio człowiek dożywa do 80, ile Ci pozostało? Przy dobrych wiatrach oczywiście ;)) Albo wiesz, że zostało Ci 10 lat życia i co chciałbyś zrobić aby umrzeć spełniony? Pomyśl, prześpij się i jutro zacznij dzień pełny energii do życia, buziakii 

Mam takie jedno hobby skoki narciarskie i zaczęłam pisać z jedną ze skoczkiń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robol

możesz zrezygnować z urlopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja bym sie cieszyla, w sumie mam podobnie i nie moge sie doczekac na urlop w lipcu. Bede czytala ksiazki, mam sporo zaleglosci, bede puszczala sobie plyty i lezala na hamaku, bede ogladala filmy, pila kawe na miescie, pojde sobie w koncu do teatru i muzeum, pojezdze po Polsce, chcialam na Mazury i pojezdzic na rowerze. Chce tez malowac akwarelami w moim ogrodku. Jest tyle fajnych rzeczy do roboty jak nikt nie brzeczy nad uchem i natura, zwierzeta sa doskonale, o wiele lepiej sie czuje  na lonie natury niz wsrod ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ludzie inteligentni się nie nudzą nawet w samotności 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A ja mogłam jechać dzisiaj do znajomych, ale jestem tak wykonczona pracą ostatnio, że sobie odpuściłam. Troche szkoda, ale odbije to sobie innym razem, potrzebowałam właśnie pobyć sama 🙂 I dobrze mi to zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczery
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Ludzie inteligentni się nie nudzą nawet w samotności 😉 

Zgadzam się w 100% i zawsze to powtarzam, jesteś kreatywny to nigdy nie będziesz się nudził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Teraz mam znajomych, ale kiedyś ich prawie nie miałam i się i tak nie nudziłam. W każde wakacje chodziłam na długie spacery sama albo z psem, chodziłam sobie zjeść coś dobrego na mieście np. na lody, czytałam ksiązki w ogrodzie, chodziłam sama na łąkę itd. W każdym razie nie nudziłam się.

A i miałam czas, kiedy zapisałam się na jazdę konną i jeżdziłam na nią  razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość Szczery napisał:

Zgadzam się w 100% i zawsze to powtarzam, jesteś kreatywny to nigdy nie będziesz się nudził.

Jestem inteligentny mam sporo zainteresowań ale brakuje mi tego że nie mam się do kogo odezwać i  niszczy mnie to od środka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×