Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asiutka99

Stylizacja cd

Polecane posty

W sobotę ktoś założył temat od Was zależy jak się dzisiaj ubiorę i wiecie co uznałam to za ciekawy pomysł dlatego od Was zależy jak ja ubiorę się we wtorek, jaki makijaż zrobię itp. No więc wpisujcie pomysły. buty, su kienka/spódniczka itp

Nie wrzucajcie linków, tylko piszcie, na teraz ...enka i szpilki może  czerwona szminka i paznokcie na czerwono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbb

Majtki w grochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, asiutka99 napisał:

Podnoszę, uwzględnijcie zmianę pory roku

jak jestes zgrabna i masz 170cm wzrostu gdzies to ja proponuje skorzane spodnie, usta pomalowane na ciemno a makijaz raczej lekki... szpilki moga byc ale od nich sie stopy deformuja

bluzeczka np kolor ciemny czerwien a paznokcie moze na kolorowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2019 o 10:42, goownopsasialala napisał:

jak jestes zgrabna i masz 170cm wzrostu gdzies to ja proponuje skorzane spodnie, usta pomalowane na ciemno a makijaz raczej lekki... szpilki moga byc ale od nich sie stopy deformuja

bluzeczka np kolor ciemny czerwien a paznokcie moze na kolorowo...

No może i tak się ubiorę, tylko nie wiem czy usta pomaluje, bo idę na teoretyczne zajęcia kursu na prawo jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, asiutka99 napisał:

No może i tak się ubiorę, tylko nie wiem czy usta pomaluje, bo idę na teoretyczne zajęcia kursu na prawo jazdy

aa :D. a to w skorzanych spodniach ci sie doopa spoci od fotela. no a jak zalozysz spodniczke to instruktor moze miec sprosne mysli...

moje ulubione polaczenie kolorow to szary z niebieskim ewentualnie kremowy, w niebieskim szarym sie najlepiej czuje. np niebieska koszulka i szary sweter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, goownopsasialala napisał:

a sorry to teoria... no coz nikt ci nie broni sobie ust pomalowac... a buty trampki chyba

Na teoretyczne mogę i szpilki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, goownopsasialala napisał:

aa :D. a to w skorzanych spodniach ci sie doopa spoci od fotela. no a jak zalozysz spodniczke to instruktor moze miec sprosne mysli...

moje ulubione polaczenie kolorow to szary z niebieskim ewentualnie kremowy, w niebieskim szarym sie najlepiej czuje. np niebieska koszulka i szary sweter

Ja różne łącze, czarny z czerwonym z białym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, asiutka99 napisał:

Na teoretyczne mogę i szpilki.

no jak nie bedziesz duzo sie poruszala na piechote to szpilki tez moga byc przeciez, no chyba ze buty na zmiane do plecaka. Tez tak mam, jak gdzies mam isc daleko to zakladam buty do chodzenia, a potem zmieniam sobie na nowe, mniej wygodne. ale lepiej sie prezentujace

 

1 minutę temu, asiutka99 napisał:

Ja różne łącze, czarny z czerwonym z białym.

Ja tez rozne, ostatnio kilka razy np. ubieralem top w kolorze butow, bo uzbieralem sobie troche par, wiec w sumie to moge sie ubrac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, goownopsasialala napisał:

no jak nie bedziesz duzo sie poruszala na piechote to szpilki tez moga byc przeciez, no chyba ze buty na zmiane do plecaka. Tez tak mam, jak gdzies mam isc daleko to zakladam buty do chodzenia, a potem zmieniam sobie na nowe, mniej wygodne. ale lepiej sie prezentujace

 

Ja tez rozne, ostatnio kilka razy np. ubieralem top w kolorze butow, bo uzbieralem sobie troche par, wiec w sumie to moge sie ubrac 😄

Do koloru butów często dobieram paznokcie, torebkę, szminkę. Czasem szminka jest inna. No chyba,że białe trampki, to błyszczyk, ale paznokcie na czerwono lub kolorowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, asiutka99 napisał:

Do koloru butów często dobieram paznokcie, torebkę, szminkę. Czasem szminka jest inna. No chyba,że białe trampki, to błyszczyk, ale paznokcie na czerwono lub kolorowe

no ja mam biale trampki ze skory converse 

a paznokci nie maluje, ale moze sobie kiedys pomaluje na czarno, kto mi zabroni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, goownopsasialala napisał:

no ja mam biale trampki ze skory converse 

a paznokci nie maluje, ale moze sobie kiedys pomaluje na czarno, kto mi zabroni

converse białe mam, ale nie ze skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, asiutka99 napisał:

converse białe mam, ale nie ze skóry

no ja mam skorzane, ale nie lubie ich, bo sa dla mnie za waskie, ja lubie buty, ktore mi nie uciskaja stopy, no ale kazdy inny sie rodzi, dla mnie akurat converse to sredni wybor, wiec rzadko je zakladam... Moze w srode do pubu za tydzien ubiore, ale mam tez nowe vansy za kostke takie kolorowe brazowawo/zolto/pomaranczowe ktorych tez w ogole nie zakladam na siebie.... Albo niebieskie ecco ktore mialem na sobie moze z 3 razy.. Przesrane, nie wiem co ubierac.... Do chodzenia butow mam 3 pary np... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, goownopsasialala napisał:

no ja mam skorzane, ale nie lubie ich, bo sa dla mnie za waskie, ja lubie buty, ktore mi nie uciskaja stopy, no ale kazdy inny sie rodzi, dla mnie akurat converse to sredni wybor, wiec rzadko je zakladam... Moze w srode do pubu za tydzien ubiore, ale mam tez nowe vansy za kostke takie kolorowe brazowawo/zolto/pomaranczowe ktorych tez w ogole nie zakladam na siebie.... Albo niebieskie ecco ktore mialem na sobie moze z 3 razy.. Przesrane, nie wiem co ubierac.... Do chodzenia butow mam 3 pary np... 

Ja zakładam wszystkie. Tak dobieram ubrania przy kupowaniu by w nich chodzić. Buty, spodnie, spódniczki, bluzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, asiutka99 napisał:

Ja zakładam wszystkie. Tak dobieram ubrania przy kupowaniu by w nich chodzić. Buty, spodnie, spódniczki, bluzy

no a ja rzadko, bo ja zazwyczaj jak wychodze z domu to na spacer dwie godziny, a wiekszosc butow ktore mam sie nie nadaja do tego, a potem mi sie palce obcieraja za mocno i pecherze wychodza... No ale jak mam isc na spacer to tez nie wiem co ubrac, przej3bane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, asiutka99 napisał:

Ja zakładam wszystkie. Tak dobieram ubrania przy kupowaniu by w nich chodzić. Buty, spodnie, spódniczki, bluzy

spacer jest dobry na rozgrzewke przed bieganiem, wczoraj polazlem 6-7 kilometrow na nogach a potem mi sie biegac zachcialo, ale ze do pubu szedlem, to bym tam caly mokry dobiegl.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, goownopsasialala napisał:

no a ja rzadko, bo ja zazwyczaj jak wychodze z domu to na spacer dwie godziny, a wiekszosc butow ktore mam sie nie nadaja do tego, a potem mi sie palce obcieraja za mocno i pecherze wychodza... No ale jak mam isc na spacer to tez nie wiem co ubrac, przej3bane

No ja też czasami nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, asiutka99 napisał:

No ja też czasami nie wiem.

Nom... Kiedys mialem takie jasno-niebieskie buty new balance, te to byly wspaniale, tak je schodzilem, ze szok... Szkoda ze mi je wyrzucili, bo chodzilem w nich po polankach, gdzie osiedla juz stoja 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, goownopsasialala napisał:

Nom... Kiedys mialem takie jasno-niebieskie buty new balance, te to byly wspaniale, tak je schodzilem, ze szok... Szkoda ze mi je wyrzucili, bo chodzilem w nich po polankach, gdzie osiedla juz stoja 😞

Kto je wyrzucił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, asiutka99 napisał:

Kto je wyrzucił

ja nie pamietam...

Ale te buty byly wlasnie super, bo nawet mi nie smierdzialy w srodku, inne jakies ponosze w ogole, szczegolnie te gdzie jest skora, to mi po kilku miesiacach tak smierdzi ze srodka, ze buty sie nadaja juz tylko do wyrzucenia, dlatego nie przepadam za skorzanymi butami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotfryd de bouillon

jakiś pajac blokuje tematy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no a na jutro może ktoś mnie zainspiruje czymś, myślałam, żeby wziąć okulary i np łańcuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotfryd de bouillon

Broń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×