Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneta Florczyk

Skuteczna dieta ODCHUDZAJĄCA

Polecane posty

Gość Aneta Florczyk

Witam, Dieta ketogeniczna uznawana jest za jedną z najbardziej restrykcyjnych, a jednocześnie wyjątkowo skutecznych diet. Zanim zdecydujesz się na przejście na dietę i zmianę systemu odżywiania, warto zapoznać się z efektami diety oraz opiniami osób, które właśnie się na niej odchudzają lub już sporo schudły. Z tym nie powinno być większego problemu – na forach internetowych  w grupach dyskusyjnych aż się roi od przeróżnych opinii na temat odżywiania z ograniczeniem węglowodanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta Florczyk
3 minuty temu, Gość Aneta Florczyk napisał:

Witam, Dieta ketogeniczna uznawana jest za jedną z najbardziej restrykcyjnych, a jednocześnie wyjątkowo skutecznych diet. Zanim zdecydujesz się na przejście na dietę i zmianę systemu odżywiania, warto zapoznać się z efektami diety oraz opiniami osób, które właśnie się na niej odchudzają lub już sporo schudły. Z tym nie powinno być większego problemu – na forach internetowych  w grupach dyskusyjnych aż się roi od przeróżnych opinii na temat odżywiania z ograniczeniem węglowodanów.

Jeśli kokoś zainteresuje ten sposób żywieniowy, zapraszam na mojego bloga. Znajdziecie tam wiele niezbędnych informacji ale również inspiracji kulinarnych i przepisów :)
https://anetaflorczyk.net/blog/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Ja po raz pierwszy zdecydowałam się na zakup tabletek odchudzających.Na początku myślałam że biorąc tabletki i nic nie zmieniając uda mi się schudnąć.Niestety tak łatwo nie ma.Zmieniłam dietę niestety musiałam się ruszyć z kanapy .Kurację z Slimunox przedłużyłam o dwa miesiące.Efektem jest teraz rozmiar 38.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Przez ostatnie cztery lata stosowałam różne suplementy diet,jedne kupowałam w aptece inne polecał mi trener na siłowni,ale efekty były mierne.Dopiero przy braniu Slimunox waga zaczęła spadać szybciej.Wiem że nie ma tabletek cud ale odpowiednia dieta plus tabletki dają naprawdę dobre efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×