Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mumum

koszmar matki

Polecane posty

Gość mumum

witam, proszę o porade

z mężem opłacamy co miesiąc opiekunkę 

kobieta miała być dostępna na każde nasze zadanie, o każdej porze dnia i nocy rzeczywiście nie było do czego się przyczepić, małym tez opiekowała się dobrze (3 l.) do czasu jak się okazalo

w piątek powiedziała mi, ze od poniedziałku musi iść na zwolnienie bo jej matka zachorowała i coś tam coś                  no pomijam fakt już, ze tak się nie robi bo jak ktoś ma być dostępny to jest niezależnie od sytuacji rodzinnej

mamy problem bo ja co prawda pracuje w domu, zdalnie ale nie widzi mi się użerać z 3 latkiem a wynajęcie nowej niańki mija się z celem, tamta w końcu wróci ( to maja być 3 dni) 

syn ma opiekunki i niańki praktycznie od zawsze, dzisiaj siedzę z nim 2 dzień i nie wiem co robić z nim

prosze was o rady, bo już sama nie wiem co można robić z dzieckiem,  włączyłam mu TV dla świetego spokoju ale długo tak nie pociągnie ( wczoraj wywalczyłam ledwie 2h) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Nedzna prowokacja. Postaraj sie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mum
Przed chwilą, Gość Ags napisał:

Nedzna prowokacja. Postaraj sie lepiej.

co się dzieje z tym forum?co drugi temat wymyślacie, ze prowokacja

forum a być pomocne, jak widać nie można już normalnych odpowiedzi uzyskać 

glupia ci pa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To po co się zdecydowałaś na dziecko. Masakra żeby nawet nie potrafi spędzić czasu z dzieckiem. Wed na spacer, na rower, na basen.Kest tysiące zabaw z dzieckiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mum
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

To po co się zdecydowałaś na dziecko. Masakra żeby nawet nie potrafi spędzić czasu z dzieckiem. Wed na spacer, na rower, na basen.Kest tysiące zabaw z dzieckiem 

jak mam wziąć na rower 3 LATKA? może od razu pójdę z nim na drinka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość mum napisał:

jak mam wziąć na rower 3 LATKA? może od razu pójdę z nim na drinka 

Takie dzieci już śmigają na rowerkach biegowych. Z choinki się urwałaś, czy co?W ogóle co z ciebie za matka, skoro nie umiesz się zająć dzieckiem?!Trzeba było sobie chomika kupić, a nie dziecko robić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mum
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Takie dzieci już śmigają na rowerkach biegowych. Z choinki się urwałaś, czy co?W ogóle co z ciebie za matka, skoro nie umiesz się zająć dzieckiem?!Trzeba było sobie chomika kupić, a nie dziecko robić. 

prosiłam o rady jak zając się dzieckiem a nie HEJT 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość mum napisał:

jak mam wziąć na rower 3 LATKA? może od razu pójdę z nim na drinka 

 Normalnie,żadnej filozofi w tym nie ma ,3 latek powinien juz jeździć albo na rowerku biegowym albo  z dodatkowymi kołami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mum
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

 Normalnie,żadnej filozofi w tym nie ma ,3 latek powinien juz jeździć albo na rowerku biegowym albo  z dodatkowymi kołami. 

i twoim zdaniem to fantastyczny pomysł, ze ja w ta pogode będę za nim łazić? to nie jest pójście na rower, mylisz pojęcia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co masz robić z dzieckiem? Może oddaj je komuś, kto się nim zajmie? I tak, zasłużyłaś na totalny hejt. Dla mnie jesteś nic niewarta i nie powinnaś mieć nigdy dzieci skoro tak Ci przeszkadza. Współczuję twojemu dziecku takiej matki i mam nadzieję, że Ci w życiu odpłaci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owa

O co jesteś zła? Ta opiekunka ma płaconą stałą miesięczną pensję? Autorko, w jakim zawodzie paacujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mum
1 minutę temu, NaugthyBitch napisał:

Co masz robić z dzieckiem? Może oddaj je komuś, kto się nim zajmie? I tak, zasłużyłaś na totalny hejt. Dla mnie jesteś nic niewarta i nie powinnaś mieć nigdy dzieci skoro tak Ci przeszkadza. Współczuję twojemu dziecku takiej matki i mam nadzieję, że Ci w życiu odpłaci. 

ja współczuje tobie kochana, ze nie potrafisz czytać ze zrozumieniem- czas cofnąć się do podstawówki 

nie prosiłam o opinie na temat tego jakie moje dziecko kiedyś będzie miało o mnie zdanie ale o to jak się nim w tym momencie zając 

po za tym- o ironio, musisz chyba naprawde nie znać jezyka z tym swoim nickiem pani niegrzeczna dzi wko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość mum napisał:

i twoim zdaniem to fantastyczny pomysł, ze ja w ta pogode będę za nim łazić? to nie jest pójście na rower, mylisz pojęcia 

Pytałaś się co możesz zrobić z dzieckiem to ci kobietą napisała, skąd ma wiedzieć jaką masz pogodę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mum
1 minutę temu, Gość Owa napisał:

O co jesteś zła? Ta opiekunka ma płaconą stałą miesięczną pensję? Autorko, w jakim zawodzie paacujesz?

Co moj zawód ma wspólnego z tematem? Jestem architektem. 

Owszem ma płacona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mum
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Pytałaś się co możesz zrobić z dzieckiem to ci kobietą napisała, skąd ma wiedzieć jaką masz pogodę. 

wydaje mi się, ze cała Polska ma mniej wiecej TE SAMA 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość mum napisał:

prosiłam o rady jak zając się dzieckiem a nie HEJT 

 

ok tylko po co się żaliłaś na opiekunkę? co to ma do Twojego pytania? swoją drogą faktycznie słabo że jako matka własnym dzieckiem nie umiesz się zająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mum
Przed chwilą, Gość gość napisał:

ok tylko po co się żaliłaś na opiekunkę? co to ma do Twojego pytania? swoją drogą faktycznie słabo że jako matka własnym dzieckiem nie umiesz się zająć.

zalilam się bo poszła na zwolnienie a miała być dostępna dla nas 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość mum napisał:

zalilam się bo poszła na zwolnienie a miała być dostępna dla nas 

No tak niedobra opiekunka, jak śmiała iść na zwolnienie i zająć się matką. Nie daj boże jak sama zachoruje, najlepiej ja już zwolnij bo jak śmiała iść raz na zwolnienie to napewno za jakiś czas znowu pójdzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No pewnie, bo przecież kobieta nie ma prawa mieć własnego życia, własnych spraw, tylko 24/7 ma być na twoje skinienie. Pal licho, że jej matka zachorowała, twój bOMbelek ważniejszy, bo ty się nie umiesz nim zająć. Śmiechu warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosz
30 minut temu, Gość mumum napisał:

witam, proszę o porade

z mężem opłacamy co miesiąc opiekunkę 

kobieta miała być dostępna na każde nasze zadanie, o każdej porze dnia i nocy rzeczywiście nie było do czego się przyczepić, małym tez opiekowała się dobrze (3 l.) do czasu jak się okazalo

w piątek powiedziała mi, ze od poniedziałku musi iść na zwolnienie bo jej matka zachorowała i coś tam coś                  no pomijam fakt już, ze tak się nie robi bo jak ktoś ma być dostępny to jest niezależnie od sytuacji rodzinnej

mamy problem bo ja co prawda pracuje w domu, zdalnie ale nie widzi mi się użerać z 3 latkiem a wynajęcie nowej niańki mija się z celem, tamta w końcu wróci ( to maja być 3 dni) 

syn ma opiekunki i niańki praktycznie od zawsze, dzisiaj siedzę z nim 2 dzień i nie wiem co robić z nim

prosze was o rady, bo już sama nie wiem co można robić z dzieckiem,  włączyłam mu TV dla świetego spokoju ale długo tak nie pociągnie ( wczoraj wywalczyłam ledwie 2h) 

Jesli to nie prowo to po co ci było dziecko? Trzebabylo nie robić nie musiałbyś się uzerac z 3 latkiem teraz. Głupia jesteś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mum
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

No tak niedobra opiekunka, jak śmiała iść na zwolnienie i zająć się matką. Nie daj boże jak sama zachoruje, najlepiej ja już zwolnij bo jak śmiała iść raz na zwolnienie to napewno za jakiś czas znowu pójdzie 

jak ktoś mówi pracodawcy, ze będzie ZAWSZE dostępny to zawsze ma być i już dla mnie nie ma ustępstw 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mum
Przed chwilą, Gość Kosz napisał:

Jesli to nie prowo to po co ci było dziecko? Trzebabylo nie robić nie musiałbyś się uzerac z 3 latkiem teraz. Głupia jesteś. 

rzeczywiście, ty pewnie możesz pochwalić się wyższym IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość mum napisał:

jak ktoś mówi pracodawcy, ze będzie ZAWSZE dostępny to zawsze ma być i już dla mnie nie ma ustępstw 

To MUSI być prowo. Mimo wszystko trudno mi uwierzyć, że mogą istnieć tak głupi ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale denny temat, nędzne prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mum
4 minuty temu, Gość gość napisał:

To MUSI być prowo. Mimo wszystko trudno mi uwierzyć, że mogą istnieć tak głupi ludzie.

żebyś się nie zdziwiła, denne to jest to, ze prosząc o pomoc w opiece nad dzieckiem dostaje tylko jakiś stek bzdur 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość mum napisał:

żebyś się nie zdziwiła, denne to jest to, ze prosząc o pomoc w opiece nad dzieckiem dostaje tylko jakiś stek bzdur 

Aha, no tak, czyli tak głupi ludzie jak ty jednak istnieją. W sumie zdziwiło mnie to mniej, niż można przypuszczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łowca prowokacji

3/10 na zachętę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem kobieta
56 minut temu, Gość Gość napisał:

To po co się zdecydowałaś na dziecko. Masakra żeby nawet nie potrafi spędzić czasu z dzieckiem. Wed na spacer, na rower, na basen.Kest tysiące zabaw z dzieckiem 

Masz tu rady jak to nie prowokacja a je negujesz. Od siebie dodam plac zabaw /sala zabaw. Park trampolin /kino tak tak z 3latkiem można. Rysowanie,  malowanie, wycinanie, konstrukcje, puzzle, klocki, auta. W weekendy też młody siedzi z niania czy wtedy wiesz co robić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem kobieta

Jak pracujesz z domu zostaw pracę na wieczór lub jak wróci małżonek, lub też weź wolne to tylko 3dni. Jak masz pilna pracę poszukaj niani na parę godzin a może babcia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem kobieta
54 minuty temu, Gość mum napisał:

i twoim zdaniem to fantastyczny pomysł, ze ja w ta pogode będę za nim łazić? to nie jest pójście na rower, mylisz pojęcia 

I pierwsze trzeba polazic nauczyć a później już moznq rodzinnie na taką wycieczkę jechać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×