Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona

Druga ciąża a praca

Polecane posty

Gość Ona

Dziewczyny w marcu rozpoczęłam nową pracę. Nic specjalnego, bo praca za najniższą. W poprzedniej umowa skończyła mi się w trakcie macierzyńskiego. Ja mam 32 lata. Córka od pół roku w przedszkolu, niedawno skończyła 3 lata. Myślałam żeby co najmniej z rok popracować i dopiero myśleć o drugim dziecku i ciąży. Czyli różnica wieku bedzie 5 lat. Chodziło mi, że głupio tak zacząć pracę i niedługo ciąża. Teraz zaczynam się zastanawiać czy dobrze rozumuje, bo chyba teraz większość nie patrzy na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mnie też byłoby głupio od razu w ciążę zachodzić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Twoje życie rób co chcesz ze świadomością potencjalnych konsekwencji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Ty masz prawo zajsc w ciaze, pracodawca ma prawo zredukowac Twoje stanowisko pracy. 

Popracuj troszke i zachowaj sie uczciwie to uczciwie bedziesz traktowana przez innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiu

5lat to strasznie duzo:x Mam siostr młodsza wlasnie o 5lat i wlasnie przez to ze roznica byla tak duza,a za razem tak mala, nie gadam z nia. zle wspominam dziecinstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Nie mówię, że teraz i zaraz, ale może za pół roku. Wiem, że tu gdzie jestem nie ma też powrotu, a nawet nie chce. Pieniądze małe i to praca zmianowa gdzie przy jednym dziecku ciężko, a gdzie z dwójką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc
1 godzinę temu, Gość gośćiu napisał:

5lat to strasznie duzo:x Mam siostr młodsza wlasnie o 5lat i wlasnie przez to ze roznica byla tak duza,a za razem tak mala, nie gadam z nia. zle wspominam dziecinstwo

Ja mam 2 lata roznicy z moja siostra a dobrze zaczelam sie dogadywac z nia jak sie wyprowadzila na studia... Nie ma reguly ze mala roznica to dzieci beda sie razem bawic... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc e
36 minut temu, Gość Ona napisał:

Nie mówię, że teraz i zaraz, ale może za pół roku. Wiem, że tu gdzie jestem nie ma też powrotu, a nawet nie chce. Pieniądze małe i to praca zmianowa gdzie przy jednym dziecku ciężko, a gdzie z dwójką

Zadna praca dla ciebie chyba nie bedzie nigdy dobra.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×