Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ewa

Praca przez internet

Polecane posty

Gość Ewa

Czy ktoś z Was pracował lub pracuje przez internet w domu? Na czym polega taka praca? Naczytałam się że nawet można zarobić ale jakoś trudno mi w to uwierzyć.  Mam dwoje dzieci i szukam jakiegoś zajęcia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Ewa napisał:

Czy ktoś z Was pracował lub pracuje przez internet w domu?

Zdarza się.

1 minutę temu, Gość Ewa napisał:

Na czym polega taka praca?

Na samodyscyplinie i umiejętności organizacji codziennego harmonogramu.

2 minuty temu, Gość Ewa napisał:

Naczytałam się że nawet można zarobić ale jakoś trudno mi w to uwierzyć. 

Jeśli masz na myśli klikanie w reklamy, albo branie udziału w ankietach, to racja, nie można zarobić. Co innego w kontekście realnej pracy na stanowisku na przykład grafika, programisty, administratora, moderatora, copywritter'a... bądź założenia własnego sklepu internetowego, czy handlu na innych platformach, lub prowadzenia  swojej strony w sieci i zarobku na sponsorach... Także, wszystko kwestie zależne i indywidualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata22

Praca polega na wpisywanie 3 cyfrowych kodów.

Za każdy kod otrzymujesz 10 centów. Pierwsza wypłata możliwa od 150 $. Wszystko zależy ile czasu poświęcisz i kodów na klikasz, a nieograniczona liczba kodów gwarantuje stały dopływ gotówki ;) Naprawdę warto. Praca w pełni zdalna, nie wymagająca zakładania kont bankowych, ani inwestycji nawet 1zł. Aby zarobić 150$ wystarczy poświęcić około godziny czasu. Przesyłam link do rejestracji. Po lewej stronie trzeba kliknąć w registation 

https://eahmoney.icu/9867643745558/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja

Możesz zarobić dodatkową gotówkę nie wychodząc z domu. Najlepszym sposobem jest przepisywanie 3-cyfrowych kodów. Całkiem szybko można zarobić pokaźną sumkę,  dlatego polecam stronę https://grimoney.icu/1162004308694/ . Jest po angielsku mimo tego jest bardzo prosta w obsłudze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

To ściema jak i bankomaty służy tylko do okradania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Maszyny bankomaty rejestracje na stronach to złodzieje do okradania pięniędzy i czytania cudzych wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×