Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zielona

Myślę o Tobie codziennie Przemek

Polecane posty

Gość Zielona

Bardzo bym chciała, żebyś do mnie dzwonił o 4 nad ranem, tak jak kiedyś. Byłeś moim najlepszym przyjacielem. Cały czas słucham Twoich piosenek na Spotify, uwielbiam Twój głos. Wiem, że mnie nienawidzisz i myślisz, że zabawiłam się Twoim kosztem, ale to nieprawda. Mogłabym jeszcze dzisiaj wsiąść w pociąg i przejechać 500 km, byle tylko Cię zobaczyć, ale już jest za późno......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podszyw

Zabawiłaś się moim kosztem, nienawidzę Cię. I mimo tego, że teraz pewnie słuchasz moich piosenek na spotify i mogłabyś przejechać 500 km byle mnie tylko zobaczyć, to jest już za późno...

Ale kocham Cię, do szaleństwa. Chciałbym utonąć w Twoich pełnych łez tęsknoty oczach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona
2 minuty temu, Gość Podszyw napisał:

Zabawiłaś się moim kosztem, nienawidzę Cię. I mimo tego, że teraz pewnie słuchasz moich piosenek na spotify i mogłabyś przejechać 500 km byle mnie tylko zobaczyć, to jest już za późno...

Ale kocham Cię, do szaleństwa. Chciałbym utonąć w Twoich pełnych łez tęsknoty oczach. 

Tak strasznie żałuję, że jesteś podszywem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podszyw
2 minuty temu, Gość Zielona napisał:

Tak strasznie żałuję, że jesteś podszywem:(

Ja też:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona

Chodziło mi o Soundcloud, nie o Spotify. Jestem głupią peezdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona

PS

Tęsknię za smakiem twojego lepkiego stolca. Mogłabym wsiąść w pociąg i szabrować niespłukane ubikacje ale to nie to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona
12 minut temu, Gość Zielona napisał:

PS

Tęsknię za smakiem twojego lepkiego stolca. Mogłabym wsiąść w pociąg i szabrować niespłukane ubikacje ale to nie to samo...

Chooj ci w zad przegrywie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×