Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Problemy w łóżku a zdrada

Polecane posty

Gość gość

Pytanie kierowane głównie do kobiet. Czy byłybyście w stanie zdradzić męża gdyby nie układało się wam w łóżku z jakichś powodów których nie dałoby się  rozwiązać? Mowa tu m.in. o wielkości członka oraz waszym nie spełnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość gość napisał:

Czy byłybyście w stanie zdradzić męża gdyby nie układało się wam w łóżku z jakichś powodów których nie dałoby się  rozwiązać?

Nie. A w zależności od innych czynników, zawsze pozostawałaby opcja rozwodu i dopiero potem poszukiwanie nowego faceta i układanie sobie życia na nowo.

7 minut temu, Gość gość napisał:

Mowa tu m.in. o wielkości członka oraz waszym nie spełnieniu.

Tego typu kwestie dałoby się zweryfikować przed ślubem, do którego w takim przypadku w ogóle by nie doszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena
34 minuty temu, Gość gość napisał:

Pytanie kierowane głównie do kobiet. Czy byłybyście w stanie zdradzić męża gdyby nie układało się wam w łóżku z jakichś powodów których nie dałoby się  rozwiązać? Mowa tu m.in. o wielkości członka oraz waszym nie spełnieniu.

Nie.

Nie układa mi się w łóżku z mężem od 12lat. Nawet przez myśl mi nie przeszła zdrada (daaaawno temu, kiedy mąż doszedł i nie był w stanie dokończyć wziął mój wibrator i nim dokończył i było super 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Prosta droga do zdrady... nie zdradzą tylko ci co tez w te klocki nie są dobrzy reszta pojdzie.... jeżeli jestem z facetem i coś nie gra to bedzie mnie cieszyć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula
5 minut temu, Gość Ona napisał:

Prosta droga do zdrady... nie zdradzą tylko ci co tez w te klocki nie są dobrzy reszta pojdzie.... jeżeli jestem z facetem i coś nie gra to bedzie mnie cieszyć? 

Walnięta jesteś czyli

jaktwój facet poważnie zachoruje i nie będzie sexu to go zdradzisz? 

Albo jak pójdzie siedzieć bo w twojej obronie komuś coś zrobił.

Albo chciał się wydepilować i poparzył się woskiem.

Albo zwyczajnie ma problem z erekcją.

Jesteś zwykła ścierka i tyle.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość Paula napisał:

Walnięta jesteś czyli

jaktwój facet poważnie zachoruje i nie będzie sexu to go zdradzisz? 

Albo jak pójdzie siedzieć bo w twojej obronie komuś coś zrobił.

Albo chciał się wydepilować i poparzył się woskiem.

Albo zwyczajnie ma problem z erekcją.

Jesteś zwykła ścierka i tyle.

 

Sama jesteś walnieta..Czy ty myślisz że życie jest piękne?? Myślisz że jak ty nie będziesz mogła to twoj tez..nie.

Pojdzie sobie poszukać ani wiedzieć nie bedziesz..sex to ważny belement zycia brak powoduje frustracje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasne
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Sama jesteś walnieta..Czy ty myślisz że życie jest piękne?? Myślisz że jak ty nie będziesz mogła to twoj tez..nie.

Pojdzie sobie poszukać ani wiedzieć nie bedziesz..sex to ważny belement zycia brak powoduje frustracje..

Nie mierz wszystkich jedną miarą! Jest pewnie wielu co by tak zrobiło ale więcej jest takich co by tak nie zrobiło dociera patolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Sama jesteś walnieta..Czy ty myślisz że życie jest piękne?? Myślisz że jak ty nie będziesz mogła to twoj tez..nie.

Pojdzie sobie poszukać ani wiedzieć nie bedziesz..sex to ważny belement zycia brak powoduje frustracje..

A myślisz że wszyscy mężczyźni to dzifki? Mylisz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×