Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zasmucona

Brak ciąży

Polecane posty

Gość Zasmucona

Witam serdecznie, od 8mc nie biorę tabletek antykoncepcji staramy się o dziecko i nic dodam że nie zauważam u siebie dni płodnych nie odczuwam wilgoci w pochwie, zawsze miałam cykle 28 dni ale po odstawieniu tabletek mam cykle 24,25 dni i przed każdą miesiączką mam brązowe plemienia przez 5dni co to może być, bardzo proszę o pomoc, jak mam też obliczyć dni płodne i owulację?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mali

A byłaś u ginekologa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zasmucona

Tak robiłam badania i powiedział że ok , kazał próbować dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościowa

Moj ginekolog mowi ze jesli występują plamienia przed okresem to znaczy ze jest problem z progesteronem i niedomoga cialka zoltego. Trzeba zbadac progesteron z tego co pamiętam najlepiej ok 7 dni po owulacji bo wtedy ma największe stężenie. Tez tak mialam ze z 27dni cykle skrocily mi sie do 23 tak poprostu - nie bralam tabletek anty. I wtedy o to pytalam czy zajde w ciaze skoro dzieje sie cos dziwnego z cyklem. Powiedzial mi to wtedy o tym progesteronie i ze to tez powoduje skracanie cyklu bo progesteronu jest szybko zbyt malo i przychodzi okres wczesniej (okres dostajemy w skutek spadku progesteronu) i jesli progesteronu jest malo to nie utrzyma ciąży.  Mozliwe ze np. zachodzisz w ciaze ale nie wydolne masz cialko zolte i nie utrzymuje ciazy jeszcze przed okresem. Ale poza tym wiele osob zdrowych nie zachodzi w ciaze od razu, tym bardziejpo tabletkach. Glowa do gory . Swoja droga ja bym poszla do innego z ciekawosci bo wiecej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zasmucona

Bardzo dziękuję za informację,  no mi tego nie powiedział o tym progesteronie , a co trzeba zrobić żeby go zwiększyć, sama już się zastanawiam czy to nie jest poronienie z tymi kamieniami, jestem załamana i chyba odwiedzę innego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościowa

Trzeba przyjmowac duphaston lub luteine (progesteron w tabletkach) ktory utrzymuje wyzszy poziom progesteronu w organizmie po owulacji na wypadek gdyby Pani zaszla w ciążę to żeby jej na bardzo wczesnym etapie nie utracic (tak dla bezpieczenstwa), a jesli jej nie ma to odstawia sie te leki zeby przyszedl okres. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zasmucona
8 godzin temu, Gość Gościowa napisał:

Trzeba przyjmowac duphaston lub luteine (progesteron w tabletkach) ktory utrzymuje wyzszy poziom progesteronu w organizmie po owulacji na wypadek gdyby Pani zaszla w ciążę to żeby jej na bardzo wczesnym etapie nie utracic (tak dla bezpieczenstwa), a jesli jej nie ma to odstawia sie te leki zeby przyszedl okres. 

Bardzo dziękuję za informację,  w takim razie wybiorę się do lekarza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GGG

Idz do lekarza, ale tez zronb wszystko co w Twojej mocy zeby podniesc poziom progesteronu naturalnie. Poczytaj na necie bo jest tego bardzo duzo. 

Kilka lat temu bralam duphaston i zadzialal na mnie super, ale juz w tym roku bardzo zle. Meczylam sie z infekcjami intymnymi po skonczeniu terapii, do tego zatrzymala mi sie woda w organizmie i mialam bardzo duze wahania nastrojow. 

Zanim cokolwiek wezmiesz upewnij sie ze lekarz przeprowadzi badania i sprawdzi czy na pewno ten duphaston jest Ci potrzebny. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zasmucona
39 minut temu, Gość GGG napisał:

Idz do lekarza, ale tez zronb wszystko co w Twojej mocy zeby podniesc poziom progesteronu naturalnie. Poczytaj na necie bo jest tego bardzo duzo. 

Kilka lat temu bralam duphaston i zadzialal na mnie super, ale juz w tym roku bardzo zle. Meczylam sie z infekcjami intymnymi po skonczeniu terapii, do tego zatrzymala mi sie woda w organizmie i mialam bardzo duze wahania nastrojow. 

Zanim cokolwiek wezmiesz upewnij sie ze lekarz przeprowadzi badania i sprawdzi czy na pewno ten duphaston jest Ci potrzebny. 

 

Duphaston przyjmiwałam 14lat temu na podtrzymanie ciąży bo 1 dziecko poroniłam , a jak mogę to zrobić w naturalny sposób podnieść progesteron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zasmucona

Byłam u lekarza i nie chce zrobić badań na progesteron tylko każe działać czy to normalne, a ja nie mogę się doczekać ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fosclaluna

..., jeśli onniechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
Dnia 10.07.2019 o 20:42, Gość Fosclaluna napisał:

..., jeśli onniechce

A te plemienia to co to może być, od czego  wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zasmucona

Nie wiem , Tak  mam po odstawieniu tabletek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli na darmo brałaś tabletki bo i tak nie mogłabyś zajść w ciążę, niepotrzebnie się trułaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka88

Jeśli tak długo się starasz to spróbuj w dni płodne aplikować sobie żel prefert vaginal, mnie pomógł, po 5 cyklach juz byłam w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniela

Monitoruj sobie cykl. Szczerze napiszę Tobie, że  cyclotest myway u mnie spisuje się świetnie  i ma tryb starania o dziecko, więc dla Ciebie idealnie :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zasmucona

Ok bardzo dziękuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zasmucona

Co powiecie na te wyniki A brak ciąży.  Progesteron 14.80, prolaktyna 188, estradiol 94.60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zasmucona
2 minuty temu, Gość Zasmucona napisał:

Co powiecie na te wyniki A brak ciąży.  Progesteron 14.80, prolaktyna 188, estradiol 94.60

Przepraszam,  estradiol 69.40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zasmucona

Zna się ktoś na tych wynikach

Dnia 17.08.2019 o 18:34, Gość Zasmucona napisał:

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 17.08.2019 o 18:34, Gość Zasmucona napisał:

Co powiecie na te wyniki A brak ciąży.  Progesteron 14.80, prolaktyna 188, estradiol 94.60

Progesteron masz ok ja miałam niższy w ciazy ok 13 w 6 tygodniu i dostałam tabletki na podtrzymanie. Najważniejsze się nie spinac i odpuścić psychicznie ja odpuściłam jak zdecydowaliśmy się na in vitro nie zdążyliśmy dojechać bo w tym miesiącu w ktorym dzwoniłam udało nam się po 5 latach starań. Wyslij partnera na badanie plemnikow jeszcze. Zmien diete odkwas organizm i na spokojnie nic na siłę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zasmucona
45 minut temu, Gość Gosc napisał:

Progesteron masz ok ja miałam niższy w ciazy ok 13 w 6 tygodniu i dostałam tabletki na podtrzymanie. Najważniejsze się nie spinac i odpuścić psychicznie ja odpuściłam jak zdecydowaliśmy się na in vitro nie zdążyliśmy dojechać bo w tym miesiącu w ktorym dzwoniłam udało nam się po 5 latach starań. Wyslij partnera na badanie plemnikow jeszcze. Zmien diete odkwas organizm i na spokojnie nic na siłę 😉

Okres powinnam mieć 17 sierpnia w sobotę i do dziś nie mam, od piątku mam tylko brązowe plemienia,  czy to może oznaczać ciążę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zasmucona
2 minuty temu, Gość Zasmucona napisał:

Okres powinnam mieć 17 sierpnia w sobotę i do dziś nie mam, od piątku mam tylko brązowe plemienia,  czy to może oznaczać ciążę 

Od kilku mc mam 24 dniowe cykle A dziś jest 27 dzień cyklu i te plamienia tylko, to już sama nie wiem, test zrobię może w czwartek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zasmucona
52 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Progesteron masz ok ja miałam niższy w ciazy ok 13 w 6 tygodniu i dostałam tabletki na podtrzymanie. Najważniejsze się nie spinac i odpuścić psychicznie ja odpuściłam jak zdecydowaliśmy się na in vitro nie zdążyliśmy dojechać bo w tym miesiącu w ktorym dzwoniłam udało nam się po 5 latach starań. Wyslij partnera na badanie plemnikow jeszcze. Zmien diete odkwas organizm i na spokojnie nic na siłę 😉

Dziękuję i gratuluję że się udało😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Zasmucona napisał:

Okres powinnam mieć 17 sierpnia w sobotę i do dziś nie mam, od piątku mam tylko brązowe plemienia,  czy to może oznaczać ciążę 

Jak nie dostaniesz okresu to może 😉 trzymam kciuki jak coś. Idź do laboratorium i zrób betę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie potrzebnie brałaś tabletki antykoncepcyjne, możesz mieć wszystkie wyniki super ale w ciążę i tak możesz nie zajść. Bezpłodność to jest choroba społeczna.

Ja mam dokładnie to samo, ile ja się po lekarzach nie jeździłam. Wszyscy mówili, że nie ma żadnego problemu. Każdy jeden lekarz, zobaczył wyniki i powiedział "oboje z mężem jesteście zdrowi - do roboty". Mieliśmy 10 inseminacji, 2x in vitro, od tych dodatkowych hormonów jakich się naprzyjmowałam, to mi tylko ... urosła. W końcu dałam sobie spokój i adoptowaliśmy dziecko. A z mężem kochamy się jak chcemy, ile chcemy, gdzie chcemy i kiedy chcemy i nic. Teraz jestem już stara i w ciążę nie zaszłam, pomimo tego że lekarze nie widzieli przeciwwskazań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zasmucona

I znowu nic, okres dostałam wczoraj , jestem załamana , te pierwsze dwa dni to mam takie obfite jak bym krwotoku  dostała, już nie wiem co o tym mam myśleć , jutro idę  do ginekologa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zasmucona, powiedz jakie plemniki ma Twój mąż. Może to nie z Tobą, a z nim jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zasmucona

Nigdy nie badał plemników więc nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W takim razie nie miej do siebie pretensji. Do zajścia w ciążę potrzebne są dwie osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×