Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anastazja

Makijazyska odmówiła wykonania makijażu

Polecane posty

Gość gość
14 godzin temu, Gość Gość napisał:

Kolejna, która nic nie potrafi? Jak tatuaż da się pokryć makijażem, tak że znika, to czerwone syfy też przykryjesz. Nikt nie wymaga, żebyś makijażem skórę wyrównywała, skoro są dzioby, czy wystający wykwit, ale masz to zrobić tak, żeby otoczenie się nie skupiało na cerze. 

 

Widzę że ty się nic nie znasz :) Powodzenia w szukaniu kosmetyków które przykryją trądzik - ha. Myślisz że mam ochotę wydawać niewiadomo ile na jakiś kamuflaż bo klientka nie potrafi zadbać o cerę? Kto mi za to odda?

Ma trądzik to do dermatologa a nie do mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doopa a nie makijazystka
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Widzę że ty się nic nie znasz 🙂 Powodzenia w szukaniu kosmetyków które przykryją trądzik - ha. Myślisz że mam ochotę wydawać niewiadomo ile na jakiś kamuflaż bo klientka nie potrafi zadbać o cerę? Kto mi za to odda?

Ma trądzik to do dermatologa a nie do mnie!

Po pierwsze : nie wiedziałam, że malować mogą się tylko dziewczyny z nieskazitelna cerą. Po drugie: te z tradzikiem dbają o cerę 10 razy bardziej niż te z ładna cerą. Ty myślisz, że nie chce im się myć przez miesiąc i stąd ten trądzik?? Po trzecie: jesteś beznadziejną makijazystka skoro potrafisz zrobić make up tylko ładnej lasce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Widzę że ty się nic nie znasz 🙂 Powodzenia w szukaniu kosmetyków które przykryją trądzik - ha. Myślisz że mam ochotę wydawać niewiadomo ile na jakiś kamuflaż bo klientka nie potrafi zadbać o cerę? Kto mi za to odda?

Ma trądzik to do dermatologa a nie do mnie!

Serio?A Ty myślisz że trądzik da się wyleczyć w dwa dni?jeżeli jesteś makijazystka to powinnaś mieć również trochę wiedzy o cerze. No chyba że kurs robiłaś przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćgosc
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Widzę że ty się nic nie znasz 🙂 Powodzenia w szukaniu kosmetyków które przykryją trądzik - ha. Myślisz że mam ochotę wydawać niewiadomo ile na jakiś kamuflaż bo klientka nie potrafi zadbać o cerę? Kto mi za to odda?

Ma trądzik to do dermatologa a nie do mnie!

Odda ci  za to klientka, która za makijaż PŁACI,  a jeśli się nie znasz na kosmetykach, to duupa  z ciebie, a nie wizazystka/makijazystka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pani Anastazjo,

Prosiliśmy już za pośrednictwem wiadomości e-mail by przestała pani pisać bzdury o naszym salonie. Tłumaczyliśmy pani wielokrotnie, że odmówiono pani usługi nie że względu na blizny, lecz z powodu pani grzybicy, o której nas pani wcześniej nie poinformowała. W regulaminie usług jest wyraźnie napisane, że nie wykonujemy zabiegów na skórze zakażonej lub  zakaźnie chorej. Prosimy o zrozumienie, ale na takie parchy wręcz nie wolno nakładać kosmetyków, gdyż grozi go pogorszeniem stanu cery, a i ropne wulkany szybciej znikają, gdy nie traktuje się ich podkładem z Wibo,jako pani że sobą przyniosła.Ponadto była pani agresywna i wulgarna.

Proszę zgłosić się do dyrekcji dzwonków tramwajowych po odszkodowanie za poniesione straty moralne, napisać podanie, dołączyć 3 zdjęcia i znaczek skarbowy o wartości 4 uśmiechów bombelka i czekać cierpliwie 69 dni roboczych na decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Pani Anastazjo,

Prosiliśmy już za pośrednictwem wiadomości e-mail by przestała pani pisać bzdury o naszym salonie. Tłumaczyliśmy pani wielokrotnie, że odmówiono pani usługi nie że względu na blizny, lecz z powodu pani grzybicy, o której nas pani wcześniej nie poinformowała. W regulaminie usług jest wyraźnie napisane, że nie wykonujemy zabiegów na skórze zakażonej lub  zakaźnie chorej. Prosimy o zrozumienie, ale na takie parchy wręcz nie wolno nakładać kosmetyków, gdyż grozi go pogorszeniem stanu cery, a i ropne wulkany szybciej znikają, gdy nie traktuje się ich podkładem z Wibo,jako pani że sobą przyniosła.Ponadto była pani agresywna i wulgarna.

Proszę zgłosić się do dyrekcji dzwonków tramwajowych po odszkodowanie za poniesione straty moralne, napisać podanie, dołączyć 3 zdjęcia i znaczek skarbowy o wartości 4 uśmiechów bombelka i czekać cierpliwie 69 dni roboczych na decyzję.

0/10 żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaak

Teraz pełno tych "makijazystek" po kursie korespondencyjnym, które skończyły ledwo gimnazjum, na niczym się nie znają, nic nie umieją, co najwyżej obrazac inne kobiety. Na szczęście jak się poszuka to można znaleźć prawdziwe artystki, które na kiepskiej cerze wyczaruja cuda. Szkoda tylko, że takie Karyny, które nie wiedzą jak zatuszowac blizny po tradziku psują opinie calemu srodowisku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi
8 godzin temu, Gość taaaak napisał:

Teraz pełno tych "makijazystek" po kursie korespondencyjnym, które skończyły ledwo gimnazjum, na niczym się nie znają, nic nie umieją, co najwyżej obrazac inne kobiety. Na szczęście jak się poszuka to można znaleźć prawdziwe artystki, które na kiepskiej cerze wyczaruja cuda. Szkoda tylko, że takie Karyny, które nie wiedzą jak zatuszowac blizny po tradziku psują opinie calemu srodowisku. 

No ale wiesz, autorka zobaczyła fajne makijaże na instagramie i się dała skusić. Mogła nawet na pierwszy rzut oka nie zwrócić uwagi na to że są tam dziewczyny o idealnej cerze, bo makijaż ma właśnie udawać idealną cerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze

ktoś poda nazwisko tej kobiety???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Też mam trądzik i pełno blizn. Poszłam do salonu by profesjonalistka wykonała mi makijaż ślubny. Pani była bardzo miła, niczego nie komentowała i po jej staraniach wyglądałam jak milion dolarów 😀 No ale to jest fachowiec, a nie jakaś dziunia po wyższej szkole czegoś tam. Napisz jedna z drugą "maluję osoby tylko ładne, bez parchów i pryszczy" a nie marnujesz ludziom czas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Prosze niech ktoś poda nazwisko, mam znajomą Patrycję A z krakowa i nie wiem czy to nie ona ale ona nie ma instagrama ani też strony więc nie wiem czy to o nią chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa

Ja nie mam siły się z nimi już użerać, tymi makijażystkami. Raz na instagramie znalazłam jedną, fajne prace, dobra jakość kosmetyków. Przychodzę na makijaż próbny na wesele - brak mojego odcienia podkładu, brak jasnych produktów do brwi (jestem blondynką), brak rozświetlacza dopasowanego do jasnej cery (tylko ciemne zostawiające smugi na mojej twarzy) no i największa tragedia czyli puder mineralny!!!!! Już widzę jakbym na zdjęciach wyglądała...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

A opadającej powieki to już nie skomentuję. Autorka chyba nie wie jak trudno pracuje się na opadającej powiece, gdy klientka ma kurze łapki albo chociażby z pozoru prozaiczne piegi. Żadna MUA nie będzie tracić dwa razy więcej czasu na umalowanie takiej twarzy za tą samą stawkę. Pomińmy że zazwyczaj przebarwienia wymagają więcej produktu itp. co jest kolejnymi kosztami dla makijażystki. 

Dziewczyny! Szanujmy siebie nawzajem i swój czas 🙏 

Nie apeluj o szacunek, bo to Ty nie szanujesz ludzi. Jak można nie przyjąć klientki dlatego, że ma opadającą powiekę albo kurze łapki? Ja rozumiem: jakiś aktywny trądzik albo wysypka, ale nie pomalować kogoś, bo ma kłopotliwą budowę oka albo zmarszczki? Od tego jesteś, żeby wiedzieć, jak sobie poradzić w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mam na twarzy duże blizny po wypadku samochodowym. Byłam wiele razy malowana przez makijażystów, także tych bardzo znanych. Nikt mi nigdy nie odmówił, wręcz przeciwnie, wydawało mi się, że byli zadowoleni, że mają okazję sprawdzić swoje umiejętności w nowej, trudnej sytuacji. Trochę mnie dziwi, że są takie "profesjonalistki", które się boją opadającej powieki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moim zdaniem makijażystka ma jedynie prawo odmówić gdy na twarzy jest jakaś choroba zakaźna, albo np. otwarte rany. Niedoskonałości cery czy opadająca powieka to nie jest żadna wymówka. Dziewczyny same się malują, aby ukryć niedoskonałości to tym bardziej dobry profesjonalista powinien potrafić to zrobić. Przecież nawet wiele sławnych osób ma problemy z cerą (np. Victoria Beckham) i doskonale potrafią to ukryć pod profesjonalnym makijażem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×