Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość robaczek12

Osoba towarzysząca na ślubie

Polecane posty

Gość robaczek12

Cześć. Mam 17 lat. Mam problem ponieważ za 2 dni idę na ślub jako osoba towarzysząca z moim chłopakiem. Jesteśmy razem od roku. Rodzice pozwolili mi iść z chłopakiem ale niestety 2 dni przed weselem rozmyślili się, a ja nie chcę robić przykrości chłopakowi. Czy jest jakiś sposób aby ich przekonać co do pójścia na to wesele? Bardzo mi na tym zależy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość robaczek12 napisał:

Czy jest jakiś sposób aby ich przekonać co do pójścia na to wesele?

Zależy od przyczyn, dla których Twoi rodzice wycofali swoją zgodę oraz jakie ogólnie masz z nimi relacje. Nikt tutaj nie jest jasnowidzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 minut temu, Gość robaczek12 napisał:

Cześć. Mam 17 lat. Mam problem ponieważ za 2 dni idę na ślub jako osoba towarzysząca z moim chłopakiem. Jesteśmy razem od roku. Rodzice pozwolili mi iść z chłopakiem ale niestety 2 dni przed weselem rozmyślili się, a ja nie chcę robić przykrości chłopakowi. Czy jest jakiś sposób aby ich przekonać co do pójścia na to wesele? Bardzo mi na tym zależy...

Jest jakiś powód wycofania tej zgody?

Masz już przygotowaną stylizację?

Kto zapłacił za "osobę towarzyszącą" - czyli Ciebie?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczek12

Gdy spytałam czemu nie mogę iść usłyszałam "bo nie". A niestety nie mogę się z nimi dogadać. Mam stylizacje i moje miejsce jest opłacone. Miesiąc temu rozmawiałam z nimi na ten temat i nie było żadnych problemów, od razu się zgodzili, jednak teraz się wycofali sama nie rozumiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość xxx

Jeśli twój udział opłacili rodzice - musisz ich posłuchać. Jeśli zapłacił chłopak - jest to jakiś argument przemawiający za twoim pójściem. Może na spokojnie powiedz rodzicom, że akceptujesz ich decyzję i zapytaj, dlaczego tak  zdecydowali, bo chciałabyś zrozumieć ich stanowisko. Może nie chcą, byś wracała tak późno, jak planujesz lub nie chcą po ciebie jechać gdzieś daleko? Zaproponuj szybszy powrót do domu, może to ich przekona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×