Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Beznadzieja

Zerwała z ze mną gdy dowiedziała się że nie mam samochodu i mieszkam z rodzicami !

Polecane posty

Gość Beznadzieja

Dajcie spokój mam przecież 23 lata i studiuję, a moja rodzina nie jest zbyt zamożna by pozwolić sobie na takie rzeczy jak samochód czy mieszkanie. Jeszcze nie pracuje, ale staram się być dobrym człowiekiem, spotykać się ze znajomymi i dziwię się, że mnie rzuciła zwłaszcza, że dobrze się dogadywaliśmy i zawsze miałem dla niej czas. Mam pasję, zainteresowania, jestem pomocny i pozytywnie nastawiony do życia. Nie przeszkadza mi, że żyję skromnie,ale widzę, że niektórzy mają z tym problem.

Prawa jazdy nie robiłem bo mnie nie stać na takie rzeczy, a co dopiero na samochód! Nie każdy miał bogatych rodziców, a ja swoim kocham !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość samotny

Miałem podobnie na swoich studiach. Poprostu w życiu dużo jest osób MATERIALISTÓW. Niestety taki jest świat. Pomimo że już 5 lat temu skończyłem studia dalej jestem sam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna

Sami tego chcieliście. Patrzcie tylko na urodę, gardzicie nieidealnymi kobietami to placcie za to. Ktoś sie rozczula gdy młoda dziewczyna nieobdarzona zamiast cieszyć sie miłością, musi zapieprzac po liceum żeby zarobić 30 000 zl na operację nosa, biustu i np. uszu, żeby jakis chłopak na nia spojrzał? Gdzieś to macie, jak utuczona przez rodziców dziewczyna popada w zaburzenia odżywiania starając sie na siłę schudnąć, żeby w końcu komus się spodobać. Jesteście wyrachowani, dlatego kobiety teraz też sie takie zrobiły. I  👍 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To akurat standard. Dzieci z biednych rodzin są gnębione w szkole lub są chuliganami. Zauważ,że zwykle w szkole średniej dziewczyny mają ci co mają bogatych rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość samotny

To żeś ciekawostkę palneła. Wiesz, ja rozumiem że nic na siłę, umawiałem się z różnymi kobietami - z nadwagą, niewyjsciowa twarzą czy problemami lecz zawsze każda z nich miała wymagania Bóg wie skąd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co ty gadasz?
8 minut temu, Gość Samotna napisał:

Sami tego chcieliście. Patrzcie tylko na urodę, gardzicie nieidealnymi kobietami to placcie za to. Ktoś sie rozczula gdy młoda dziewczyna nieobdarzona zamiast cieszyć sie miłością, musi zapieprzac po liceum żeby zarobić 30 000 zl na operację nosa, biustu i np. uszu, żeby jakis chłopak na nia spojrzał? Gdzieś to macie, jak utuczona przez rodziców dziewczyna popada w zaburzenia odżywiania starając sie na siłę schudnąć, żeby w końcu komus się spodobać. Jesteście wyrachowani, dlatego kobiety teraz też sie takie zrobiły. I  👍 

Większych głupot nigdy nie słyszałem. Wygląd się nie liczy tylko coś innego (osobowość, nastawienie do życia, pasje,zainteresowania, szacunek dla innych ludzi). Poza tym u większości dziewczyn wystarczy poprawić ubiór, fryzurę trochę pobiegać i będą bardziej atrakcyjne niż te szkolne gwiazdki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
33 minuty temu, On The Bitch napisał:

A byłeś z nią w ogóle? Bo na to nie wygląda, a piszesz, że rzuciła. 

No dokładnie 😉 Dlatego stawiam na trolla. Jakoś ciężko mi uwierzyć, że ktoś został czyimś chłopakiem/dziewczyną, a nawet nie widział z kim mieszka. Chyba, że się spotkali dwa razy, dziewczyna się wycofała, bo stwierdziła, że to nie to, a autor sobie dorobił w głowie wizję związku i powód rozstania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ele
Przed chwilą, Gość Beznadzieja napisał:

staram się być dobrym człowiekiem,

To nie patrz po białych Lampucerach, bądź dorosły zarób 3000 na podróż do indii i tam szukaj małżonki na miejscu (kolokwialnie mówiąc Lej do ćipki). Pewnie myślisz o 6tce dzieci -z naszymi białymi tapetowanymi księżniczkami to się nie uda, chyba że fundujesz Ali Mendy, ażeby miała na fryzjera.

Nie szukaj przez internety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×