Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Filtrujący

By mieć dziewczynę trzeba przejść przez następujące filtry !

Polecane posty

Gość Filtrujący

0. Filtr nieśmiałości i przegrywu: przed podejściem do kobiety, faza przygotowawcza, kobiety jej nie weryfikują: Siedzenie w piwnicy, obserwacja kobiet, fapanie do zdjęć z instagrama, modelek, filmy xxx itd. Strach przed kobietami, brak odwagi by nawet zapytać o godzinę, czerwienienie się, drżenie rąk,załamanie głosu, brak pewności siebie, życie bez kobiety, narzekanie na kobiety, rozmyślania, tworzenie fantazji co by się robiło jakby się już miało dziewczynę, pisanie tematów na kafeterii o kobietach, kompleksy, żyvie przeszłością

1. Filtr wyglądu: To już gdy pokonaliśmy nieśmiałość i możemy już spojrzeć kobiecie prosto w oczy:

I etap: Wzrost -> wielu już na tym etapie odpada, ale jeszcze są szansę jak dobrze wypadniesz w 2 filtrze.

II etap: Ogólnie czy jesteś w jej typie: kolor włosów, sylwetka, twarz, oczy, ozdoby tatuaże itp.

III etap: ubiór i styl

2. Filtr osobowośći - tu już trzeba zainteresować sobą kobietę. Jak w I filtrze wypadniesz średnio lub słabo to jest ostatnia szansa by zainteresować sobą kobietę i miec możliwość spotkania się z nią np. na kawie, na randce

3. Filtr zaradności: Tutaj się liczy to kim jesteś. Czy masz jakieś pasje, prace, samochód, własne mieszkanie. Ogólnie co możesz jej zaoferować by była w związku. Czasem można to przeskoczyć, ale jest to niezwykle ciężkie.

4.  Filtr testowania związku: Jaki jesteś dla kobiety. Jak ją traktujesz na ile może sobie ona pozwolić. Czy zapewnisz jej bezpieczeństwo (jak często wspominają kobiety) Jesteś na każdym kroku testowany. Trochę jest to związane z filtrem 3. Tu się już zaczynają pierwsze pocałunki, trzymanie za ręcę. Zaczynają się pytania intymne, np. co lubisz, czy kogoś już miałeś -> czasem jest to na 3cim filtrze. Tu już działa podfiltr finansowy -> wakacje, prezenty, dalsze wyjścia, zapraszanie do mieszkania, należy uważać na patrzenie na inne kobiety, należy być wiernym i nie ulegać innym kobietom

5. Filtr łóżkowy: Tu się liczy to czy jesteś w stanie zaspokoić kobietę, dać jej orgazm. Czy jesteś dobry w łóżku? Czy masz ją czym zadowolić? Dla jednych to jest największym marzeniem a dla innych czymś czego najbardziej się obawiają. Jak tu się nie układa to związek się sypie (niestety). Tu nawet ja odpadłem...

6. Filtr rodzinny (rzadko spotykany) czy jesteś w stanie założyć rodzinę ożenić się i wejść w najpoważniejszą relację z kobietą?

7. Filtr małżeński - tu może się wszystko zdarzyć. To jest jedna wielka niewiadoma. Ważne jest to by dobrze wychować własne dzieci nawet jeśli partnerką będzie chciała rozwodu.

A wy na jakim filtrze jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nasrac ci na glowe

Nasrac ci na glowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Wszystko przeskoczylem i zakochala sie bez glebszego poznania mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 Letni prawiczek

0, choć w kilku momentsch byłem na filtrze 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Niby się z tym zgodzę, ale i tak najważniejsze to atrakcyjność (wygląd + popularność), umiejętność podlizywania się i zabawiania kobiet, no i te cholerne pieniądze, które mi nie są potrzebne.

 

(Jak zawalisz to ona znajdzie następnego)

Ja padłem na 3 filtrze.  Te ciągłe wydzwaniania itp. Nie, to nie na moje nerwy. Wolę spokój. Właśnie taką szukam co też woli spokój i potrafi zmotywować. Taka by była świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A kobiety muszą przejść tylko przez jeden:

- wygląd (wielu wystarczy przeciętna ! Do modelek z wyglądu nawet wielu nie podchodzi)

Inni wymagają też drugi

- osobowość i wspólne pasje by nie było nudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pravy po 30

0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Nie da się dojść do 2 bez 1, wbrew temu, co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość ... napisał:

Nie da się dojść do 2 bez 1, wbrew temu, co piszesz.

Da się, ale trzeba być duszą towarzystwa. Imponujesz kobietą w inny sposób niż wygląd i pieniądze. To niestety bardzo niewielu potrafi co mają wygląd poniżej średniej lub nadwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

*kobietom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Da się, ale trzeba być duszą towarzystwa. Imponujesz kobietą w inny sposób niż wygląd i pieniądze. To niestety bardzo niewielu potrafi co mają wygląd poniżej średniej lub nadwagę.

Nie da się. Pewność siebie i bycie duszą towarzystwa jest ściśle związane z wyglądem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ele
Przed chwilą, Gość gość napisał:

(Jak zawalisz to ona znajdzie następnego)

Niech znajduje biała królewna.

Po co bawić się w filtry i szukanie w internetach, lepiej zarobić 3000 i na miesiąc pojechać pociągiem do indii tam szukać małżonki na żywo. Utrzymanie małżonki z 6tką dzieci 450 DOL miesięcznie (1900z, jak zarabiasz 3100, to 1200 zostaje) tylko musisz TAM mieszkać, ale lepszy taki żywot, niż jak fundujesz Ali Mendy, ażeby na fryzjera miała.

Białe Lampucery zostawić na Egipskie wyjazdy, jak tak pragną tego bogactwa, potem reportaże jak ten z jutuba, Czy Egipcjanin zabierze jej dziecko, na nurka poleciała, biedna. 👋🍟

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhhhh

Bez przesady 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onn

3 i 4 są najbardziej porąbane. Tu widać prawdziwe oblicze kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
1 godzinę temu, Arystoteles napisał:

że ci się chciało to pisać..

ja tylko tak ogólem napiszę, ze aby miec dzisiaj atrakcyjna kobiete trzeba miec kase i wyglad, inaczej jest to niemozliwe

Przeczytaj jeszcze raz to co napisales i zastanów się dlaczego nie ma w tym nic dziwnego. Sam jesteś nieatrakcyjny a chciałbyś atrakcyjna. Z jakiego powodu zatem atrakcyjna kobieta miałaby nie chcieć atrakcyjnego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert

Ja byłem nieśmiały, goły i wesoły. Gdy pokonałem nieśmiałość nadal byłem goły i wesoły, ale fajną i ładną dziewczynę poznałem. Zostaliśmy parą. Nie patrzyła na pieniądze. Ja nie miałem auta ani mieszkania. Mieszkałem z rodzicami. Byłem biednym studentem. Wychodzi na to, że dużo szczęścia w życiu miałem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaa:)

Odstaw te ksiazki dla lemingow wydane przez udajacych Adonisow podrywaczy,bo cie krzywdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co ty gadasz
2 godziny temu, Arystoteles napisał:

nie łudźcie sie. aby miec mega laski to TRZEBA miec pozycje i kase..., jak chcesz miec atrakcyjna i fajna to musisz miec zaradnosc i wyglad, proste..

my przecietniacy mozemy sobie tylko k0nia walic

Podobało mi się kilku chłopców jeszcze w czasie liceum. Ale nigdy do mnie sami nie zagadali choć ja to robiłam i uśmiechałam się i zapraszałam na mecze ( grałam w siatkówkę) od koleżanek się dowiedziałam że rozmawiali na mój temat że nie ta liga, marzenie i takie tam. A ja chętnie bym się z nimi umówiła na randkę. Ale cóż nie proponowali, szkoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 20.06.2019 o 11:41, Arystoteles napisał:

że ci się chciało to pisać..

ja tylko tak ogólem napiszę, ze aby miec dzisiaj atrakcyjna kobiete trzeba miec kase i wyglad, inaczej jest to niemozliwe

Nie sądzę, żeby wszystkie atrakcyjne kobiety leciały na pieniądze. Te leniwe owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
Dnia 20.06.2019 o 15:16, Gość Co ty gadasz napisał:

Podobało mi się kilku chłopców jeszcze w czasie liceum. Ale nigdy do mnie sami nie zagadali choć ja to robiłam i uśmiechałam się i zapraszałam na mecze ( grałam w siatkówkę) od koleżanek się dowiedziałam że rozmawiali na mój temat że nie ta liga, marzenie i takie tam. A ja chętnie bym się z nimi umówiła na randkę. Ale cóż nie proponowali, szkoda....

Skoro się dowiedziałaś, że im się podobasz, to trzeba było zagadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusy

U mnie była tylko jedna przeszkoda, z powodu której nie miałem dziewczyny gdy byłem w ogólniaku. To była bardzo poważna przeszkoda czyli nieśmiałość do n tej potęgi. Powodzenie u dziewczyn miałem, ale nieśmiałość była skuteczną przeszkodą uniemożliwiającą nawiązanie z dziewczynami kontaktów bliższych niż koleżeńskie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mam tak że to ja testuje je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×