Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zielonawtemacie

Suplementacja i zioła przy Candida albicans?

Polecane posty

Gość zielonawtemacie

Cześć. Walczę z grzybicą ogólnoustrojową. Zmora. Trzymam się diety już od jakiegoś czasu,  a teraz uzbroiłam się w suplementy i zioła. Zastanawiam się, jak je dawkować, żeby nie było to za duże obciążenie dla jelit, które jak wiadomo nie są w najlepszym stanie.

Zaplanowałam to sobie tak, mianowicie rano na czczo szklanka wody + dwie miarki ziemi okrzemkowej. Ze śniadaniem kapsułka kwasu kaprylowego, kurkumy, witaminy C 1000 i czosnku. Łyżka oleju z dzikiego oregano, rozrobionego z oliwą z oliwek.To samo przy obiedzie. Między posiłkami szklanka wody lub herbaty (nie czarnej) z dwiema miarkami ekstraktu z Pau D'arco, mam też zioła Pau D'arco, ale ponoć ekstrakt jest dużo bardziej skuteczny. Niby nie powinno się popijać posiłków przy przeroście Candidy, a z drugiej strony suplementy trzeba brać PODCZAS posiłku, więc jestem rozbita. Zakupiłam też probiotyki 25 mld Jarro-Dophilus EPS Higher Potency i chciałabym je również włączyć. Nie mam żadnych innych leków od lekarza, bo żaden nie chce podjąć się leczenia. 

Czy ktoś z Was jest mi w stanie powiedzieć czy taka suplementacja będzie w porządku? Czytałam, że drożdżak może się uodparniać po jakimś czasie i że warto zmieniać suplementy. Jeśli macie jakieś sugestie, co powinnam jeszcze włączyć lub WYŁĄCZYĆ z suplementacji, to byłabym wdzięczna za jakiekolwiek rady. Wiadomo, że witamina C czy czosnek mnie nie wyleczą, ale napewno wspomogą. Czytałam też o leczeniu srebrem koloidalnym i sodą oczyszczoną, może ktoś ma doświadczenie w tym temacie?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie specjalista

Z olejem z oregano musisz uważać, cała łyżka to moim zdaniem zdecydowanie za dużo. Ja brałem 4 krople 3 razy dziennie i już próby wątrobowe miałem podwyszone. Także radzę to kontrolować co jakiś czas.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonawtemacie
Dnia 21.06.2019 o 02:22, Gość Nie specjalista napisał:

Z olejem z oregano musisz uważać, cała łyżka to moim zdaniem zdecydowanie za dużo. Ja brałem 4 krople 3 razy dziennie i już próby wątrobowe miałem podwyszone. Także radzę to kontrolować co jakiś czas.

 

Dziękuję za odpowiedź. Z innej beczki - udało Ci się wyzdrowiec? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×