Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maria89

W ramach oszczędności mąż kazał obciąć mi włosy

Polecane posty

Gość gość

Wy się na to łapiecie? Serio? Booooże:( Na tym macierzynskim to faktycznie same ''ynteligentne siedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 21.06.2019 o 15:48, Gość posiadaczkakrótkichkłaków napisał:

Hm, to ja się wypowiem jako posiadaczka krótkich włosów. Żeby krótkie włosy wyglądały normalnie, trzeba je regularnie strzyc, najlepiej co dwa miesiące (zależy od tego, jak szybko rosną włosy), a to wymaga regularnych wydatków na fryzjera. Ja mam tak, że nie muszę ich układać różnymi specyfikami, ale rozumiem, że są kobiety, które muszą jakoś trzymać swoje krótkie włosy w ryzach i używać różnych gum czy lakierów (oczywiście to jeszcze zależy od długości tychże włosów). Na krótkich włosach też wyraźniej widać przetłuszczenia, bo o ile posiadaczka dłuższych włosów może je związać, o ile my nie możemy i po prost czasami widać, jak zlepia się grzywka. No i kwestia poranka - często wstajemy z szopą na głowie, gdzie każdy kosmyk streczy w inną stronę, a to wymaga dodatkowej pielęgnacji (no chyba, że myjemy włosy co rano).
 

Także krótkie włosy to nie jest pryszcz, a ich pielęgnacja też nie kosztuje groszy jak mogłoby się wydawać.

żeby przystrzyc włosy nie trzeba latać do fryzjera, zaradna mamusia sobie z tym poradzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×