Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ohh

Czy 31 latek jest za stary dla 22 latki?

Polecane posty

Gość Gość
Przed chwilą, Gość Jdjdj napisał:

To nie było wcale śmieszne a jeśli ktoś się z tego śmieje to z jego rozumem kiepsko

Wyjmij kij z tyłka, może uśmiech Ci wróci na twarz. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Ndjdj napisał:

Na każdym topiku musi się znaleźć taka typowa Grażyna po 40 która musi sobie udowadniać że wygląda jak 20 letnia Angelina jolie i sobie sypie sama komplementami , kiedyś kobiety w podeszłym wieku były mądrzejsze 

Chyba masz jakieś kompleksy wobec 40latek. Innego wytłumaczenia nie ma na takie dziecinne złośliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uuuu
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Chyba masz jakieś kompleksy wobec 40latek. Innego wytłumaczenia nie ma na takie dziecinne złośliwości.

To są fakty , że na kafeterii kazda "staruszka sama sobie slodzi , sama się komplementuje i kazda ale to kazda uważa że wygląda młodziej niż 15 latka, to jest smutny komedio dramat nie kompleksy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zła kobieta

Ta różnica wieku jest niczym dziwnym w dzisiejszych czasach ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posuwisko

Mam 42 letnią sasiadke gdy specjalnie zjeżdżam na te tematy to się śmieje i mówi że musi iść bo mąż czeka z kolacją albo wstawić pranie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uuuu

Chwalenie samego siebie zawsze było w złym guście i nie wiem czy ludzie tego nie pojmują 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posuwisko

No moja sąsiadka raz się pochwaliła że lubi na misjonarza ale to było raz i miała trochę w czubie bo to święta były a później udawała że mnie nie widzi. Trudno i tak wolę młodsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaahhaha
1 godzinę temu, Gość 30latek napisał:

x

powiem jak wyglada sprawa z mojej strony... mam 30 lat jestem ustawiony finansowo, ale nie o to chodzi, mysle ze ogolnie jestem bardzo przystojny, dowcipny, zawsze jak cos powiem to kobiety sie smieja, jestem czuly i bardzo fajny, z mojej strony to wyglada tak ze gdybem byl madra, ale powtarzam madra 20 latak to od razu zainteresowalbym sie 30 latkiem takim jak ja ze mna zyc nie umeirac

hahaahhahhaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste

Jak miałam 22 lata to 31latek był dla mnie za stary. Interesowali mnie wyłącznie 2-3 lata starsi. Może gdybym poznała zamożnego 31latka to bym zmieniła zdanie, ale tak dla zwykłego czy biedniejszego to na pewno nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdolog

Jak masz hajs to nie, roznica nie jest za duza. Korzystaj. Jak nie masz hajsu to roznica jest za duza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gregory

Jak mialem 20 lat to smialem sie z 30 latkow ze to starzy ludzie.

dzis sam mam 30 lat i generalnie nie wiem... coz moze i bym chcial 20 latke, ale w sumie nie wiem czy bysmy sie dogadali, pozatym one pewnie mysla to co wtrdy ja myslalem o 30 latakach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

Mam 23 lata i zdecydowanie dla mnie za stare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nauczył be cię porządnego seksu i nabralabys doświadczenia w te klocki. Pewnie mało wcześniej partnerów miałaś. Starszy zawsze dopiesci

Co do różnicy wieku to jest do zaakceptowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 latka

Wolę chłopaków w swoim wieku albo maksymalnie 5 lat starszego, ale w sumie 30 latek też do zaakceptowania i nie jest jeszcze taki stary (pod warunkiem ze nie wygląda jak stary brzuchaty kapeć i nie jest starym nudnym piernikiem) toteż mogłabym się z takim związać jakby mi się spodobał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam 24 lata, mój facet - 34. Jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gada
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Mam 24 lata, mój facet - 34. Jest super.

Możesz rozwinąć Ile czasu się znacie Jak się poznaliście Kim on jest i Ile zarabia jakie masz plany na ten związek krótka przygoda ewentualnie romans czy coś na stałe wchodzi w grę małżeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gada napisał:

Możesz rozwinąć Ile czasu się znacie Jak się poznaliście Kim on jest i Ile zarabia jakie masz plany na ten związek krótka przygoda ewentualnie romans czy coś na stałe wchodzi w grę małżeństwo

Jesteśmy już narzeczeństwem. Poznaliśmy się na domówce u wspólnych znajomych. On ma dobrą pracę, ale nie zarabia jakichś kokosów. Nie patrzę na facetów pod tym kątem zresztą. Znamy się od 2,5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet doświadczony życiowo
13 godzin temu, Gość Ndjdj napisał:

Na każdym topiku musi się znaleźć taka typowa Grażyna po 40 która musi sobie udowadniać że wygląda jak 20 letnia Angelina jolie i sobie sypie sama komplementami , kiedyś kobiety w podeszłym wieku były mądrzejsze 

Nie piertol. 40-latki to sam smaczek, młode babki. Ale co ty o tym możesz wiedzieć, kiedy kobiety widujesz tylko na ulicy albo na jpg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domyślny
13 godzin temu, Gość Gość napisał:

Chyba masz jakieś kompleksy wobec 40latek. Innego wytłumaczenia nie ma na takie dziecinne złośliwości.

Startował i go odrzuciła, bo to męski pasztet i teraz desperat jedzie po wszystkich w tym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość domyślny napisał:

Startował i go odrzuciła, bo to męski pasztet i teraz desperat jedzie po wszystkich w tym wieku.

Prostackie "wyjaśnienie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bywalec kafe

To pewnie ten tutejszy zdesperowany manager 40, co to chciał koniecznie "studentki do związku" i to 22letniej 😛 , a laski w tym wieku go wyśmiały, bo żadna nie chciała obstarniego zwisa 😄  Naczytał się, że dla niego już 35+/40 i dostał piany na pysku, bo jak to, on "pierwszej miłości nie przeżył" i "chciałby chodzić z dziewczyną za rękę" 😄 No, może, ale z dziewczyną 35-40, a to dla niego "stare" 😄 Adonis z czwórką z przodu bezkrytyczny 😉  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram przedmówcę
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Jesteśmy już narzeczeństwem. Poznaliśmy się na domówce u wspólnych znajomych. On ma dobrą pracę, ale nie zarabia jakichś kokosów. Nie patrzę na facetów pod tym kątem zresztą. Znamy się od 2,5 roku.

Dziewczyno, nie karm desperata, to Manager 40, który tu obraża kobiety po 30tce od jakichś 5 lat (kiedy sam miał jeszcze 35) i szuka ciągle studentki- nielaty "do związku", a żadna oczywiście go nie chce, bo jest za stary i jego czas na dziewczyny już dawno minął. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostrzeżenie
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Jesteśmy już narzeczeństwem. Poznaliśmy się na domówce u wspólnych znajomych. On ma dobrą pracę, ale nie zarabia jakichś kokosów. Nie patrzę na facetów pod tym kątem zresztą. Znamy się od 2,5 roku.

Nie pisz z nim, zobacz, w jaki sposób zadaje pytania, wyciąga od ciebie informacje, nie idź na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20+ latka

Tak, jest za stary, inne światy kompletnie. Inne zainteresowania (książki, muza, imprezy, kręgi znajomych itp.) Ani go zabrać na Juvenalia, ani z ekipą do klubu...tylko niepotrzebne obciążenie. Jednym słowem, kompletnie inne życiowe priorytety.

Startował kiedyś do mnie taki, ale go odsadziłam jednym textem, bez złudzeń.

To całkiem, jakby 51-latek startował do 40-latki, nie ma opcji. Ona jeszcze młoda, energiczna i aktywna, on - lada moment dziadek, z którym ani do łóżka (bo już rzadko może), ani między ludzi (bo go w kręgosłupie strzyka), ani cokolwiek. Wiem, bo moją ciotkę taki jeden próbował poderwać, obserwowałam te jego "zaloty" pożal się Boże... Porażka kompletna, czy oni lustra i kalendarza nie mają... Pesel podają w urzędach, powinni mieć jakąś refleksję na ten temat.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 83838
28 minut temu, Gość domyślny napisał:

Startował i go odrzuciła, bo to męski pasztet i teraz desperat jedzie po wszystkich w tym wieku.

Pudło ja mam 40 lat i mnie kręcą kobiety do 33 lat , dalej to start kapec nie kobieta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leo

Dlaczego jak ktoś nie chce starej baby to od razu ktoś pisze "bo Cię taka olała" najpierw to trzeba do takiej startować, sam mam 34 ale wolę takie 20-28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda boli
4 minuty temu, Gość 83838 napisał:

Pudło ja mam 40 lat i mnie kręcą kobiety do 33 lat , dalej to start kapec nie kobieta 

ja mam 35 i bzykam się z młodszymi. nie kreca mnie stare biedaki z brzuchem i łysiejacy ok. 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda boli
5 minut temu, Gość Leo napisał:

Dlaczego jak ktoś nie chce starej baby to od razu ktoś pisze "bo Cię taka olała" najpierw to trzeba do takiej startować, sam mam 34 ale wolę takie 20-28

ale kogo własciwie interesuje kogo wolisz? gdybys miał komukolwiek cokolwiek do zaoferowania to bys dawno miał fajna kobietę. widocznie nie masz nic. i brzydzą mnie takie stare dziady startujące do młodej dziewczyny lat 20. sama gdy tyle miałam to wysmiewalam takich. lustra w domu nie mają? oleju w głowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leo
1 minutę temu, Gość prawda boli napisał:

ale kogo własciwie interesuje kogo wolisz? gdybys miał komukolwiek cokolwiek do zaoferowania to bys dawno miał fajna kobietę. widocznie nie masz nic. i brzydzą mnie takie stare dziady startujące do młodej dziewczyny lat 20. sama gdy tyle miałam to wysmiewalam takich. lustra w domu nie mają? oleju w głowie?

Bo starszy może młodej dziewczynie pomoc i się nia zaopiekowac , z resztą facet z wiekiem się robi atrakcyjniejszy a kobieta flaczeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda boli
1 minutę temu, Gość Leo napisał:

Bo starszy może młodej dziewczynie pomoc i się nia zaopiekowac , z resztą facet z wiekiem się robi atrakcyjniejszy a kobieta flaczeje

kto ci bzdur naopowiadał? facet ma szczyt około 35 roku  życia, potem również flaczeje, tyje, łysieje, siwieje, skóra traci jędrnosc, pojawiaja sie ogromne bruzdy nosowo-wargowe. Zadna normalna 20latke nie kręci 40latek. Jedynie co to gdy ma pieniadze a dziewczyna jest na nie łasa, ale i tak pieprzy się z młodymi chłopakami. Młodzi chłopcy są jędrni, fajni, przystojni i mają dęby w majtkach. Żadna kobieta nie powie, że facet zyskuje z wiekiem. Chyba, ze w portfelu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×