Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ohh

Czy 31 latek jest za stary dla 22 latki?

Polecane posty

Gość lEo
1 minutę temu, Gość prawda boli napisał:

kto ci bzdur naopowiadał? facet ma szczyt około 35 roku  życia, potem również flaczeje, tyje, łysieje, siwieje, skóra traci jędrnosc, pojawiaja sie ogromne bruzdy nosowo-wargowe. Zadna normalna 20latke nie kręci 40latek. Jedynie co to gdy ma pieniadze a dziewczyna jest na nie łasa, ale i tak pieprzy się z młodymi chłopakami. Młodzi chłopcy są jędrni, fajni, przystojni i mają dęby w majtkach. Żadna kobieta nie powie, że facet zyskuje z wiekiem. Chyba, ze w portfelu. 

Starszy facet który zapewnia byt młodej samicy z potomstwem to norma , bo kobieta daje młodość i urodę a samiec karmi i broni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leo

Wiele młodych kobiet woli starszych facetów bo młody finansowo i ptzyszlosciowo nie ma jej do zaoferowania nic 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda boli
1 minutę temu, Gość Leo napisał:

Wiele młodych kobiet woli starszych facetów bo młody finansowo i ptzyszlosciowo nie ma jej do zaoferowania nic 

jak ma kasę to oczywiscie. sama mam 25 lat i dla mnie max 35latek, ale z własnym domem/ mieszkaniem i zarobkami powyzej 7000 zł netto. w przeciwnym wypadku wolę 2-3 lata starszego, bo seks jest lepszy. Młodzi amibtni mezczyni mają wiecej do zaoferowania niż stare nieudaczniki. taki młody student w przyszłosci będzie zarabiał więcej niż łysawy mietek pracujący w markecie czy na magazynie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leo

Jak facet jest 10-15 lat starszy to lepiej dla kobiety bo on już ma więcej kasy możliwe że mieszkanie dom , więc taka kobieta czuje się bezpieczniej nawet w przypadku niekontrolowanej wpadki niż z młodym golodoopcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Leo napisał:

Wiele młodych kobiet woli starszych facetów bo młody finansowo i ptzyszlosciowo nie ma jej do zaoferowania nic 

To nic to miłość, wspólne dorabianie się, co łączy,  tworzy wspomnienia, jak to nic nie mieli a tak było wspaniale, buduje związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leo
2 minuty temu, Gość prawda boli napisał:

jak ma kasę to oczywiscie. sama mam 25 lat i dla mnie max 35latek, ale z własnym domem/ mieszkaniem i zarobkami powyzej 7000 zł netto. w przeciwnym wypadku wolę 2-3 lata starszego, bo seks jest lepszy. Młodzi amibtni mezczyni mają wiecej do zaoferowania niż stare nieudaczniki. taki młody student w przyszłosci będzie zarabiał więcej niż łysawy mietek pracujący w markecie czy na magazynie. 

Tak większość tych studencikow na pewno będzie milionerami, chyba w okolicznym mc Donaldzie na kasie , w tych czazach jedynie mężczyzna z własnym biznesem coś będzie miał, a studenciki najczęściej robią na kogoś, ty też nie bądź taka roszczeniowa bo ci się 30 stka zbliża i bogaci będą woleli młode tak samo jak młodzi i bez niczego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena
3 minuty temu, Gość Leo napisał:

Jak facet jest 10-15 lat starszy to lepiej dla kobiety bo on już ma więcej kasy możliwe że mieszkanie dom , więc taka kobieta czuje się bezpieczniej nawet w przypadku niekontrolowanej wpadki niż z młodym golodoopcem

ja wolę dorabiać się od 0 z seksownym rówiesnikiem niż isc na cudze do starego piernika. mam 21 lat i studiuję. mój chłopak ma 23 i go kocham, zaspokaja mnie jak nikt inny, razem dorobimy sie wszystkiego. nie wyobrażam sobie dawać się obmacywać staremu owłosionemu capowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leo
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

To nic to miłość, wspólne dorabianie się, co łączy,  tworzy wspomnienia, jak to nic nie mieli a tak było wspaniale, buduje związek.

Ja nie potrzebuje dorabiania się mając 15 tyś przychodu miesięcznie, wolę mieć młoda dobra radosna kobietę przy sobie żeby mieć dzieci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leo
1 minutę temu, Gość magdalena napisał:

ja wolę dorabiać się od 0 z seksownym rówiesnikiem niż isc na cudze do starego piernika. mam 21 lat i studiuję. mój chłopak ma 23 i go kocham, zaspokaja mnie jak nikt inny, razem dorobimy sie wszystkiego. nie wyobrażam sobie dawać się obmacywać staremu owłosionemu capowi

Nikt ci nie każe iść do starego piernika, ale z taka mała różnica wieku to za parę lat po ślubie się z Tobą rozwiedzie i pójdzie do młodszej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leo
6 minut temu, Gość Gość napisał:

To nic to miłość, wspólne dorabianie się, co łączy,  tworzy wspomnienia, jak to nic nie mieli a tak było wspaniale, buduje związek.

Nie każdy szuka kobiety która pracuje, ja bym wolał żeby była wypoczęta i zadbana 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda boli
8 minut temu, Gość Leo napisał:

Tak większość tych studencikow na pewno będzie milionerami, chyba w okolicznym mc Donaldzie na kasie , w tych czazach jedynie mężczyzna z własnym biznesem coś będzie miał, a studenciki najczęściej robią na kogoś, ty też nie bądź taka roszczeniowa bo ci się 30 stka zbliża i bogaci będą woleli młode tak samo jak młodzi i bez niczego 

o mnie sie nie martw. znam kobiety po 30, które znalazły sobie fajnych facetów z domami i nikt im wieku nie wypomina. byle goowna nie wezmę, bo się bede brzydzić. stare dziady mnie nie pociągają. wolę być sama niż wypinać się przed starym. studenci przyszłosciowych kierunków potrafią po studiach dostać na start 6 tys zł, zatem pudło staruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena
8 minut temu, Gość Leo napisał:

Nikt ci nie każe iść do starego piernika, ale z taka mała różnica wieku to za parę lat po ślubie się z Tobą rozwiedzie i pójdzie do młodszej 

Madrzy mezczyzni nie odchodzą tylko pielegnują ciepło rodzinne. a jak kobieta dba o siebie i dba o męza to wiedza, że na miescie nikogo lepszego nie znajda. A ty z tego co widzę jestes jakims sfrustrowanym dziadem, który pomimo pieniędzy ( o ile to nie urojenia) nie sobie znaleźć kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Leo napisał:

Ja nie potrzebuje dorabiania się mając 15 tyś przychodu miesięcznie, wolę mieć młoda dobra radosna kobietę przy sobie żeby mieć dzieci 

 

7 minut temu, Gość Leo napisał:

Nie każdy szuka kobiety która pracuje, ja bym wolał żeby była wypoczęta i zadbana 

A ja bym wolała,  żeby mnie PRAWDZIWIE kochał, bo wtedy nie zdradzi

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leo
4 minuty temu, Gość magdalena napisał:

Madrzy mezczyzni nie odchodzą tylko pielegnują ciepło rodzinne. a jak kobieta dba o siebie i dba o męza to wiedza, że na miescie nikogo lepszego nie znajda. A ty z tego co widzę jestes jakims sfrustrowanym dziadem, który pomimo pieniędzy ( o ile to nie urojenia) nie sobie znaleźć kobiety.

Bredzisz dziecko , żyjesz w jakiejś mydlanej bance ,każdy facet to zwierzę i jak Cię nie ma to się slini na twoja ładniejsza koleżankę , gdyby taka 10/10 go chciała to by zaraz wymyślił historyjkę że nie możecie być razem bo coś tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena
4 minuty temu, Gość Leo napisał:

Bredzisz dziecko , żyjesz w jakiejś mydlanej bance ,każdy facet to zwierzę i jak Cię nie ma to się slini na twoja ładniejsza koleżankę , gdyby taka 10/10 go chciała to by zaraz wymyślił historyjkę że nie możecie być razem bo coś tam.

10/10 to jestem ja stary menelu.

Nie , madrzy faceci nie odchodzą. o to chodzi, żeby związać się z człowiekiem z wartosciami a nie z byle goownem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Leo napisał:

Bredzisz dziecko , żyjesz w jakiejś mydlanej bance ,każdy facet to zwierzę i jak Cię nie ma to się slini na twoja ładniejsza koleżankę , gdyby taka 10/10 go chciała to by zaraz wymyślił historyjkę że nie możecie być razem bo coś tam.

Mów za siebie i swoich pobratymcow niepotrafiących kochać i utozsamiajacych miłość z pożądaniem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość magdalena napisał:

10/10 to jestem ja stary menelu.

Nie , madrzy faceci nie odchodzą. o to chodzi, żeby związać się z człowiekiem z wartosciami a nie z byle goownem

👏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
16 minut temu, Gość magdalena napisał:

10/10 to jestem ja stary menelu.

Nie , madrzy faceci nie odchodzą. o to chodzi, żeby związać się z człowiekiem z wartosciami a nie z byle goownem

Zgadzam się w zupełności. Szkoda tylko, że w dzisiejszych czasach ważniejszy jest wygląd niż mądrość i wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Śmieszą mnie te laski, które tak wybrzydzają, że facet po 40 może łysieć, przytyć, mieć zakola, itp. Ciekawe, jak one będą wyglądały w tym wieku. Pewnie myślą, że każdy 20 latek będzie za nimi wodziło oczami 😄 To tak smutne, że ludzie patrzą na drugiego człowieka pod względem kasy i wyglądu, że masakra. 31 latek nie jest za stary dla 22 latki, pod warunkiem, że ona jest na tym samym poziomie emocjonalnym co on. Bo jeśli weźmie sobie rozchichotane dziewczę, co ma pstro w główce, to tylko na swoją zgubę. Ale są 22 latki, które mądrością i podejściem do życia biją na głowę niejedną 30 czy 40 latkę. Dziewczyna ma prawo chcieć mieć starszego faceta, facet ma prawo chcieć mieć młodszą laskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 21.06.2019 o 10:42, Gość 20+ latka napisał:

Tak, jest za stary, inne światy kompletnie. Inne zainteresowania (książki, muza, imprezy, kręgi znajomych itp.) Ani go zabrać na Juvenalia, ani z ekipą do klubu...tylko niepotrzebne obciążenie. Jednym słowem, kompletnie inne życiowe priorytety.

Startował kiedyś do mnie taki, ale go odsadziłam jednym textem, bez złudzeń.

To całkiem, jakby 51-latek startował do 40-latki, nie ma opcji. Ona jeszcze młoda, energiczna i aktywna, on - lada moment dziadek, z którym ani do łóżka (bo już rzadko może), ani między ludzi (bo go w kręgosłupie strzyka), ani cokolwiek. Wiem, bo moją ciotkę taki jeden próbował poderwać, obserwowałam te jego "zaloty" pożal się Boże... Porażka kompletna, czy oni lustra i kalendarza nie mają... Pesel podają w urzędach, powinni mieć jakąś refleksję na ten temat.

 

Brednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 21.06.2019 o 10:56, Gość prawda boli napisał:

ja mam 35 i bzykam się z młodszymi. nie kreca mnie stare biedaki z brzuchem i łysiejacy ok. 40

Znowu ta żałosna fantastka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 21.06.2019 o 11:03, Gość prawda boli napisał:

kto ci bzdur naopowiadał? facet ma szczyt około 35 roku  życia, potem również flaczeje, tyje, łysieje, siwieje, skóra traci jędrnosc, pojawiaja sie ogromne bruzdy nosowo-wargowe. Zadna normalna 20latke nie kręci 40latek. Jedynie co to gdy ma pieniadze a dziewczyna jest na nie łasa, ale i tak pieprzy się z młodymi chłopakami. Młodzi chłopcy są jędrni, fajni, przystojni i mają dęby w majtkach. Żadna kobieta nie powie, że facet zyskuje z wiekiem. Chyba, ze w portfelu. 

Faceci starzeją się o wiele lepiej od kobiet, to prawda znana nie od dzisiaj. Czterdziestolatek jest pociągający dla trzydziestolatki, w drugą stronę nie działa to nigdy (chyba że w przypadku desperatów albo zboczeńców). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość gość napisał:

Faceci starzeją się o wiele lepiej od kobiet, to prawda znana nie od dzisiaj. Czterdziestolatek jest pociągający dla trzydziestolatki, w drugą stronę nie działa to nigdy (chyba że w przypadku desperatów albo zboczeńców). 

Kasa, pozycja, układy są pociągające a nie on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Kasa, pozycja, układy są pociągające a nie on.

Ale z ciebie prostaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspertka

Śmieszą mnie stare dziady, które twierdzą że się nie starzeją i startują do młodych lasek młodszych o 15 lat. Prawda jest taka że stary 40 letni dziad jest tak samo atrakcyjny jak stara 40 letnia baba. (Zdarzają się wyjątki w obu przypadkach ale to rzadkość ) prawda jest taka, ze dla dziewczyn w moim wieku a mam 22 lata taki 40 latek jest juz z innej epoki i juz nie wzbudza pożądania jak ten młody i wbijcie to sobie do łbów. Niektórzy owszem mogą być atrakcyjni (Ci bogaci którzy o siebie dbają, chodzą na siłownię, są wysocy i wysportowani i młodzi duchem) ale nie wyobrażam sobie mimo wsztstko być z takim starym w związku. Myślę że większość dziewczyn ma podobnie choć znam przypadek dziewczyny z takim starym piernikiem. Wytrzymała z nim rok, a potem go rzucila bo wyszło na jaw ze jest zdziadziały. Max 7 lat różnicy byłabym w stanie zaakceptować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gregory
4 minuty temu, Gość Ekspertka napisał:

Śmieszą mnie stare dziady, które twierdzą że się nie starzeją i startują do młodych lasek młodszych o 15 lat. Prawda jest taka że stary 40 letni dziad jest tak samo atrakcyjny jak stara 40 letnia baba. (Zdarzają się wyjątki w obu przypadkach ale to rzadkość ) prawda jest taka, ze dla dziewczyn w moim wieku a mam 22 lata taki 40 latek jest juz z innej epoki i juz nie wzbudza pożądania jak ten młody i wbijcie to sobie do łbów. Niektórzy owszem mogą być atrakcyjni (Ci bogaci którzy o siebie dbają, chodzą na siłownię, są wysocy i wysportowani i młodzi duchem) ale nie wyobrażam sobie mimo wsztstko być z takim starym w związku. Myślę że większość dziewczyn ma podobnie choć znam przypadek dziewczyny z takim starym piernikiem. Wytrzymała z nim rok, a potem go rzucila bo wyszło na jaw ze jest zdziadziały. Max 7 lat różnicy byłabym w stanie zaakceptować 

Też tak myślę szczególnie wiem jak patrzyłem na ludzi mając 20 lat gdy widziałem 30 latka 30 latka to uważałem O matko jacy oni są już starzy Myślę że nie jedna 22-latka tak myśli sam Mam 30 lat i na pewno są duże różnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspertka
Dnia 21.06.2019 o 11:14, Gość Leo napisał:

Nikt ci nie każe iść do starego piernika, ale z taka mała różnica wieku to za parę lat po ślubie się z Tobą rozwiedzie i pójdzie do młodszej 

A ta wypowiedź to już kompletnie mnie rozwaliła. To Twoim tokiem myślenia każda dziewczyna ma sobie brać pryka 10-15 lat starszego MIMO ŻE GO NIE POŻĄDA, tylko ze strachu że mlody za pare lat znajdzie sobie młodszą? Wole byc z mlodym i co będzie to będzie, najwyżej mnie kiedyś zostawi, ale przynajmniej nie będę podczas seksu ze starym chlopem odliczać obrzydzona minuty kiedy skończy 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000
3 minuty temu, Gość Ekspertka napisał:

A ta wypowiedź to już kompletnie mnie rozwaliła. To Twoim tokiem myślenia każda dziewczyna ma sobie brać pryka 10-15 lat starszego MIMO ŻE GO NIE POŻĄDA, tylko ze strachu że mlody za pare lat znajdzie sobie młodszą? Wole byc z mlodym i co będzie to będzie, najwyżej mnie kiedyś zostawi, ale przynajmniej nie będę podczas seksu ze starym chlopem odliczać obrzydzona minuty kiedy skończy 😂

Ale ty jesteś wulgarna, ja się dziwię że kto kolwiek Cię chciał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość Ekspertka napisał:

Śmieszą mnie stare dziady, które twierdzą że się nie starzeją i startują do młodych lasek młodszych o 15 lat. Prawda jest taka że stary 40 letni dziad jest tak samo atrakcyjny jak stara 40 letnia baba. (Zdarzają się wyjątki w obu przypadkach ale to rzadkość ) prawda jest taka, ze dla dziewczyn w moim wieku a mam 22 lata taki 40 latek jest juz z innej epoki i juz nie wzbudza pożądania jak ten młody i wbijcie to sobie do łbów. Niektórzy owszem mogą być atrakcyjni (Ci bogaci którzy o siebie dbają, chodzą na siłownię, są wysocy i wysportowani i młodzi duchem) ale nie wyobrażam sobie mimo wsztstko być z takim starym w związku. Myślę że większość dziewczyn ma podobnie choć znam przypadek dziewczyny z takim starym piernikiem. Wytrzymała z nim rok, a potem go rzucila bo wyszło na jaw ze jest zdziadziały. Max 7 lat różnicy byłabym w stanie zaakceptować 

40-latek to często fajny, pociągający, dojrzały mężczyzna, który spokojnie może mieć 10 lat młodszą. A 40-latka to już niestety nieatrakcyjna dla facetów starsza pani. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atrakcyjna
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

40-latek to często fajny, pociągający, dojrzały mężczyzna, który spokojnie może mieć 10 lat młodszą. A 40-latka to już niestety nieatrakcyjna dla facetów starsza pani. 

UROJENIA masz? Wypowiadaj sie sam za siebie. Mam 30 i mało który 40letni Polak mi się podoba. Sa zaniedbani, brzuchaci, aroganccy i biedni. Raz mi sie 1 spodobał, ale po kilku spotkaniach dopiero. I właściwie chyba tylko dlatego dalam mu szansę, bo miał fajnego Mercedesa i wybudowany domek. W przeciwnym wypadku nawet bym na drugą randkę nie poszla. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×