Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Truskaweczka

Co myślicie..

Polecane posty

Gość Truskaweczka

Dziewczyny,

Jestem w 8 miesiacu ciazy trojaczej. Dzieki bogu wszystko jest juz w porzadku, nic nam nie zagraza.. Oprocz tego, ze porod sie przyspieszy. Cala ciaze lezalam plackiem i balam sie o siebie i dziewczynki ( tak beda 3 dziewczyny ). Nie mielismy ani czasu ani glowy do wybierania imion. Teraz nadzszedl ten czas.. Wstepnie przystalo na Anastazja, Iga i Kornelia. Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie wierze ze lezalas kilka miesiecy i nie wybralas imion. Imiona jak imiona, mi sie nie podobaja, ale to nie moje dzieci. Powodzenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co m

No mi się nie podobają ale to nie moje dzieci tobie maja się podobać nie nam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alpha

Wybrałabym krótkie imiona np Iga Pola Kaja. Będzie łatwiej przy trójce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nigdy nie rozumie wątków odnośnie imion. Każdy ma swój typ więc nie rozumie co to wniesie. Połowa napiszę że fajne połowa że nie, a i tak nikt dzieci nie nazwie za Ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciu

Iga, Ina i Inga 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Albo długie, albo krótkie. Iga przy Anastazji i kornelii dziwnie brzmi. Nie muszą do siebie jakoś super pasować, bo takie rymowanki Iga ina Inga też dziwne, ale podobnej długości raczej powinny być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Krysia Zosia Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
49 minut temu, Gość Gość napisał:

Albo długie, albo krótkie. Iga przy Anastazji i kornelii dziwnie brzmi. Nie muszą do siebie jakoś super pasować, bo takie rymowanki Iga ina Inga też dziwne, ale podobnej długości raczej powinny być

wlasnie nie! Kazde powinno byc zupelnie inne np Magdalena, Iga i niech bedzie Natalia. Kazda z dziewczynek jest osobna istota i bedzie myslec, czuc i postrzegac swiat inaczej. Takie samo mam zdanie o takim samym ubieraniu blizniakow. Nalezy kazdemu dziecku dac mozliwosc kreowania siebie, niezaleznie od siostry czy brata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Nie wierze ze lezalas kilka miesiecy i nie wybralas imion. Imiona jak imiona, mi sie nie podobaja, ale to nie moje dzieci. Powodzenia 

A ja wybralam imię dla dziecka dopiero 2 tyg po porodzie jak trzeba bylo je zameldować. To straszne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

A ja wybralam imię dla dziecka dopiero 2 tyg po porodzie jak trzeba bylo je zameldować. To straszne. 

Ale to ja tez dla syna wybralam dzien przed rejestracja, a w zasadzie zgodzilam sie na to ktore wybral maz. Dla corki tez milion propozycji i zadna dosc dobra. Jednak przewertowalam milion stron i kalendarzy szukajac tego jedynego. Z synem lezalamcala ciaze, balam sie  i martwilam bardzo. Nawet jezeli cos staloby sie to przeciez imie miec musial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×