Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kamila

Mój facet chce trójkąta z inną

Polecane posty

Gość Kamila

Mój narzeczony od dłuższego czasu namawia mnie na wspólny sex z inna kobieta... ogólnie mogłabym spróbować ale nie jestem pewna  czy zrobie dobrze... czy jeśli nie spełnię tej jego wielkiej zachcianki to pogorszę sprawę jeśli chodzi o nasz związek ?  Może się mu znudziłam i już go nie pociągam ? Czemu faceci pragną dwóch kobiet ? O czym to świadczy ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika 24

Ja juz próbowałam i gorąco polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila
7 minut temu, Gość Angelika 24 napisał:

Ja juz próbowałam i gorąco polecam 

A od czego się to zacZeło ? Kto na ten pomysł wpadł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika 24

ja sama na to wpadłam lubie ostry sex i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

my takie zabawy zaczęliśmy po dobrych kilku latach związku - jako odmianę, nakręcenie. Wybieraliśmy zawsze profesjonalistki, zawsze starsze ode mnie, żeby nie czuć konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zaproponuj mu trójkąt ale Ty jedna i dwóch mężczyzn, zobaczysz czy się zgodzi i wtedy możesz zastanowic się nad trójkątem z kobietą 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Zaproponuj mu trójkąt ale Ty jedna i dwóch mężczyzn, zobaczysz czy się zgodzi i wtedy możesz zastanowic się nad trójkątem z kobietą 😉

Nie no ja tam nie chce żadnych trójkątów z facetami :) jeśli on ma takie fantazje żeby była inna kobieta to mogę się zgodzić... tylko pytanie jaki problem może widzieć w mojej osobie :( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Będę się śmiać jak ta laska ci go odbije xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila
3 minuty temu, Gość Ania napisał:

Będę się śmiać jak ta laska ci go odbije xD 

No tez tak myslalam nad tym ... ale bym do zdziwiła 😳🥺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość Kamila napisał:

Nie no ja tam nie chce żadnych trójkątów z facetami 🙂 jeśli on ma takie fantazje żeby była inna kobieta to mogę się zgodzić... tylko pytanie jaki problem może widzieć w mojej osobie 😞

Życzę miłego patrzenia jak wkłada w inną kobietę . Czy ty go kochasz a on ciebie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek

Normalka ze chce trojkata. Jesli mu na tobie zakezy to nie zgodzi sie na trójkąt  z 2m. Jesli jestes obojetna to tak.  U mnie nie musialem zony (wtedy dziewczyny) namawiac ze 2 razy na ten temat rozmawialismy.  Okazja sie przydarzyla sama impreza z noclegiem u znajomych. Zaproponowala kolezance czy spi z nami. Bylo super nigdy nie pomyslalem zeby zmieniac na koleżankę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ccc

Kiedyś zapytałam męża z czystej ciekawości czy chciałby przeżyć coś w trójkącie. Odpowiedz była bardzo szybka. No jasne że tak. A ja na to: nie przeszkadzał by ci obcy facet w naszym łóżku? On na to że na faceta w życiu by się nie zgodził. A ja ze w życiu na dziewczynę i na tym się zakończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komokumo

Jakbym się  zgodziła  to na sama mysl go nienawidze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fucked

napisze jako facet: on Cie nie szanuje. Postaraj się być taka w łóżku, żeby zapomniał o trójkacie, przejmij inicjatywę tak, żeby

zapomniał jak się nazywa. Pytanie tylko czy potrafisz to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessa

w zasadzie jak facet to otwarcie powiedział to dowód otwartości no i zaufania do ciebie. Uważa że jesteś na tyle otwarta i swobodna że propozycja ma szanse powodzenia a nie złości i focha. Do odważnego i pomysłowego faceta pasuje odważna i pomysłowa kobieta. Jak mu tych cechach nie dorówna to będzie zmiana kobiety.Tak miałam i tak odebrałam podobny pomysł mojego faceta - po 7 latach razem. Zadeklarowałam - ok, ale daj mi trochę czasu, ja wybieram kobietę i organizuję spotkanie. Wybrałam przyjaciółkę która rozstała się ze swoim pływającym mężem, starszą i okrąglejszą ode mnie. Powiedziałam jej o naszych fantazjach, zaproponowałam wspólny wyjazd na przedłużony nieco weekend, zaznaczając że wszystko zależy od nastroju chwili, że nie ma żadnego nacisku, że tak do końca sami nie wiemy czy się zdecydujemy na intymne kontakty. Znamy się i bardzo lubimy, lubimy też wspólnie spędzać czas. Spotkaliśmy się na miejscu, luxus hotel, apartament z dwoma sypialniami. Popołudnie i wspólne wyjście do spa Wcześniej już zamówiliśmy wspólny masaż - dla całej trójki, personel nieco zdziwiony, ale wyrozumiały. Cały czas zresztą okazywaliśmy sobie bardzo ciepłe uczucia. Jawność naszej relacji była ważnym elementem nakręcenia. Naszym wynalazkiem było super całowanie - najpierw przelotnie się całowałyśmy, potem mój całował nas po kolei i ponownie my. Ale tak żeby poczuć gorąco i twardość naszych piersi, cieniutkie ...enki bez staników, jak choć trochę kameralnie to odsuwałyśmy nieco ...enki żeby twarde sutki poczuły miękkość piersi i twardość drugich sutek. Chciało się żeby całus się nie skończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Jesteś nudna i facet chce inną zaliczyć . Jak będziesz go słuchała to zakończy się tym ze będzie cię zdradzał wszędzie gdzie się da 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nietrudno o argumenty na nie, tak łatwiej i bezpieczniej. Ale jak facet ma takie chęci i jest aktywny i dynamiczny to znajdzie, z tobą lub z inną. Wyzwaniem jest się zgodzić i tak pokierować, żeby wszyscy mieli przyjemność, a facet został przy tobie. Jak już się to zrobi to może być mega, mega przyjemnie. A jak pójdzie sobie to cóż, żadna strata, zapewne i tak by poszedł, a tak chociażby próbowałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkk
7 godzin temu, Gość princessa napisał:

w zasadzie jak facet to otwarcie powiedział to dowód otwartości no i zaufania do ciebie. Uważa że jesteś na tyle otwarta i swobodna że propozycja ma szanse powodzenia a nie złości i focha. Do odważnego i pomysłowego faceta pasuje odważna i pomysłowa kobieta. Jak mu tych cechach nie dorówna to będzie zmiana kobiety.Tak miałam i tak odebrałam podobny pomysł mojego faceta - po 7 latach razem. Zadeklarowałam - ok, ale daj mi trochę czasu, ja wybieram kobietę i organizuję spotkanie. Wybrałam przyjaciółkę która rozstała się ze swoim pływającym mężem, starszą i okrąglejszą ode mnie. Powiedziałam jej o naszych fantazjach, zaproponowałam wspólny wyjazd na przedłużony nieco weekend, zaznaczając że wszystko zależy od nastroju chwili, że nie ma żadnego nacisku, że tak do końca sami nie wiemy czy się zdecydujemy na intymne kontakty. Znamy się i bardzo lubimy, lubimy też wspólnie spędzać czas. Spotkaliśmy się na miejscu, luxus hotel, apartament z dwoma sypialniami. Popołudnie i wspólne wyjście do spa Wcześniej już zamówiliśmy wspólny masaż - dla całej trójki, personel nieco zdziwiony, ale wyrozumiały. Cały czas zresztą okazywaliśmy sobie bardzo ciepłe uczucia. Jawność naszej relacji była ważnym elementem nakręcenia. Naszym wynalazkiem było super całowanie - najpierw przelotnie się całowałyśmy, potem mój całował nas po kolei i ponownie my. Ale tak żeby poczuć gorąco i twardość naszych piersi, cieniutkie ...enki bez staników, jak choć trochę kameralnie to odsuwałyśmy nieco ...enki żeby twarde sutki poczuły miękkość piersi i twardość drugich sutek. Chciało się żeby całus się nie skończył.

Sytuacja dziwna. Facet sam mówi o drugiej kobiecie i to jest normalne ? Ja kilka razy wspominałam o kobiecie w lozku ale żeby facet sam mi zaproponował coś takiego to prosto bym go wy...ila ...  wiec to ze mój facet gada o trójkątach to jeszcze jest trochę zrozumiałe skoro coś kiedyś wspominałam ... tylko zastanawia mnie czemu on się aż do tego tak napalił... gdzie ostatnio jego zainteresowanie do mnie spadło do tego stopnia ze nawet w lozku ma mnie coraz bardziej gdzieś...  a coraz częściej wspomina o drugiej kobiecie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorzów

Ja tam z chęcią zrobil bym

ze swoją ja plus jakiś napalony gościu którego by chciała 2m

plus ona

a co

tam

niech ma

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenie

Ja marze o tym aby moja sexowna pania z innym facetem razem bobrze wybzykac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×