Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy facet może być wierny jednej kobiecie?

Polecane posty

Gość Gość

Do pewnego czasu na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
25 minut temu, Gość Gosci napisał:

Też mi się to wydaje dziwne 🙂

12 lat mowisz? A sufit masz porysowany i jak bardzo?

Dokładnie...tyle ze ona napisała ze maja otwarty związek, czyli chyba pozwala mu na te zdrady byleby tylko był znią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napisze tak
1 godzinę temu, Gość Laura o ironio napisał:

Tak. Mój ojciec. Człowiek zakochany w literaturze średniowiecznej, doktor habilitowany, pasjonat. Dla niego ładne cycki nie mają znaczenia- chyba, że są elementem jakiegoś toposu Niobe w dziełach Bocacciego czy coś... Moja matka miała liczne romanse niemal pod jego nosem a on się nigdy nie zorientował, bo szukał tropów stylistycznych w nikomu nieznanym i nikogo nie obchodzących dziełach literackich. Rozwiódł się z nią, gdy wyrzuciła mu po złości cudem wygrzebany w antykwariacie, przepłacony egzemplarz pierwszego wydania Sonetów do Laury. Płakał jak dziecko jak mu wyrzygala że spała z tuzinami w czasie ich małżeństwa. Od tej pory jest sam bo nagle sobie uświadomił ile dla niego znaczyła, rzucił posadę na uniwerku i pracuje jako nauczyciel w liceum...Typowy samiec omega, wpatrzony w jakaś energiczną babę i licząca, że ta będzie nosić spodnie...

Faceci typu " omega" nie zdradzają, to typy wierne jednej kobiecie. W życiu bym się z takim nie związała i po stokroć wolę samca alfa. Może i taki czasem zdradza bo natura każe mu rozsiać jak najwięcej plemników ale taki jest silny i zaradny. Mój ojciec jest dla mnie nikim, wstydzę się go. Na uniwerku naukowcy wcale nie zarabiają dużo wbrew pozorom, do tego jego dziedzina nie była przyszłościowa, no sorry ale kogo ta jego zafajdana mediewistyka obchodzi??? Garstkę przegrywow z polonistyki? Paru równie walnietych historyków i innych zapaleńców po archeologii? 

Fajnego masz ojca i mądrego. A nikim to jesteś ty. Poza tym napisalas tak dużo szczegółów że twój ojciec bez problemu by się pokapowal że o nim mowa. Ty jesteś zerem. A ojca masz ciekawego i mądrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 minut temu, Gość Napisze tak napisał:

Fajnego masz ojca i mądrego. A nikim to jesteś ty. Poza tym napisalas tak dużo szczegółów że twój ojciec bez problemu by się pokapowal że o nim mowa. Ty jesteś zerem. A ojca masz ciekawego i mądrego.

Dokładnie to samo chciałam napisac. Przeciez taki ojciec, a tym bardziej facet to skarb, i jakim cudem mógł miec tak głupia córke? chyba sie musiałas w 100 % wdac w matkę. 

Bardzo czesto nadmierne zainteresowanie seksem idzie w parze z brakiem zainteresowan i niska inteligencją. 

A co do zdrad to moim zdaniem to jest kwestia głównie morale, a nei tego czy facet cichy i spokojny, czy nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosci napisał:

Też mi się to wydaje dziwne 🙂

12 lat mowisz? A sufit masz porysowany i jak bardzo?

A czytać to wy umiecie? To otwarty związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 

5 minut temu, Gość gosc napisał:

Dokładnie to samo chciałam napisac. Przeciez taki ojciec, a tym bardziej facet to skarb, i jakim cudem mógł miec tak głupia córke? chyba sie musiałas w 100 % wdac w matkę. 

Bardzo czesto nadmierne zainteresowanie seksem idzie w parze z brakiem zainteresowan i niska inteligencją. 

A co do zdrad to moim zdaniem to jest kwestia głównie morale, a nei tego czy facet cichy i spokojny, czy nie. 

Inteligencja idzie od matki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
13 godzin temu, Gość Gość napisał:

U mnie w rodzinie od kilku pokoleń było ciekawie. Znam historię od dziadka mojego dziadka. Zdradzal zone i miał 2 nieslubnych dzieci-z żoną dzieci nie miał. Jego nieslubny syn był wzorowym mężem i ojcem. Miał 2 synów. Obaj jego synowie (w tym mój dziadek to dz-i-w-karze) zdradzali żony-oba związki się rozpadly, co było sensacja w tamtych latach. Mój tata całe życie kochał mamę, świata poza nią nie widział. Po jej śmierci (5 lat temu) jest sam. Brat i siostra ojca wierni swoim polowkom, oboje mają po 1 synu. Brat dziadka miał 2 córki i syna i u nich też udane małżeństwa, choć ciotki nie mają dzieci, tylko wujek ma 2 synow. I teraz moje pokolenie. Otóż 2 kuzyni są już po licznych burzliwych związkach-zdradzali partnerki. U brata ojca kuzyn po rozwodzie, u siostry kuzynka ma coraz nowych facetów ale do slubu jej nie spieszno. No i ja... Zdradzam regularnie męża. Na pewno są osoby zdolne do monogamii-ale są i takie które nie potrafią tak żyć. U nas w co 2 pokoleniu chyba jakieś złe geny mamy.

żadne zle geny, ty jesteś szlafuem a reszta twojej rodziny to albo szlafuy albo ostatnie kut asy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×