Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Posłuszny

Moja kobieta chce mnie zniewolić.

Polecane posty

Gość Posłuszny

Moja partnerka chcę mnie związać, zakneblować, do tego wszystkiego zgwałcić sztucznym czł.nkiem. W piątek przy mnie zamówiła strapon przez internet i teraz czeka, aż przyjdzie. Niby się zgodziłem, ale wiem, że anal boli. Nigdy wcześniej tego nie robiłem i mam obawy, a że będę związany i zakneblowany to nie dam rady jej powstrzymać gdyby mi nie odpowiadało. Nie chcę jej odmawiać, bo ona spełnia wszystkie moje fantazje. 

Powinienem się przygotować na spory ból?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oj niejeden by tak chciał, więc nie narzekaj. Tylko posmaruj tyłek jakimś nawilzaczem i będzie ok. No i obowiązkowo lewatywa przed zabawą, bo może być brązowa niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1996

Nie obawiaj się.  Na początku trochę boli, ale później to sam będziesz się mocnej wypinał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posłuszny

A można wytrysnąć od samego anala?w filmach por..o nieraz widziałem jak facet dochodził  przy samym analu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
53 minuty temu, Gość Posłuszny napisał:

Moja partnerka chcę mnie związać, zakneblować, do tego wszystkiego zgwałcić sztucznym czł.nkiem. W piątek przy mnie zamówiła strapon przez internet i teraz czeka, aż przyjdzie. Niby się zgodziłem, ale wiem, że anal boli. Nigdy wcześniej tego nie robiłem i mam obawy, a że będę związany i zakneblowany to nie dam rady jej powstrzymać gdyby mi nie odpowiadało. Nie chcę jej odmawiać, bo ona spełnia wszystkie moje fantazje. 

Powinienem się przygotować na spory ból?

 

Nie wierzę ze baby mają tak stuknięte pomysły...Rozumiem w drugą stronę ale żeby mi kobieta wsadzała cokolwiek do tyłka?Jestem otwarty na wiele, ale lepiej odwrócić rolę. Co się dzieje ze baby mogą chcieć coś takiego dla gejów. No chyba ze rajcują cię faceci to sorry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posłuszny

Nie jestem gejem, jak również nie pociągają mnie faceci. Po prostu dużo eksperymentujemy w łóżku. No i oglądamy też takie filmy po.no. Ostatnio natknęliśmy się jak facet jest posuwamy przez kobietę sztucznym pen.sem. wtedy wpadł jej. Ten pomysł. 

Myślałem, że dzisiaj paczka przyjdzie, ale nie ma, więc pewnie jutro będę już po..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu

Moja żonka niekiedy wsadzi mi do tyłka strapona ale całkiem to lubię, jak mnie bierze i wali mi konia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekne to jest...

Witam

Mnie zona zwiazuje na moja prosbe i wklada rozne zabawki do tylka. Kto to przezyl to wie, ze jest to wspaniale i bedzie chcial wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zygmek

Oj to prawda..  żałujcie jeśli nie próbowaliście.

Oczywiście nic nikomu nie narzucam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×