Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sylwia1997

kiedy zrobić test ciazowy

Polecane posty

witam mam 22 lata ostatni dzień miesiączki miałam 10.06.2019 a 19.06.2019 w ten sam dzień robiłam beta hcg wynik był 2.39 miałam jajeczkowanie kiedy mogłabym zrobić test ciążowy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Test się robi najwcześniej w dniu spodziewanej miesiączki. Zresztą po co robisz hcg w dniu jajeczkowania? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fjdjd

Teraz już możesz zrobić test i będziesz wiedziała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emm933
3 godziny temu, Gość Fjdjd napisał:

Teraz już możesz zrobić test i będziesz wiedziała. 

Moim zdaniem nie. Zależy jeszcze ile dniowe cykle. Ale jak ma długie np 31dniowe to okresu powinna dostać na początku lipca...To jaki sens teraz robić test?

Co do pytania autorki to najwcześniej w dniu spodziewanej miesiączki. A czasem i wtedy te testy domowe nie wykazują. Najlepiej zrobić wtedy właśnie beta hcg z krwi. On jest dużo wiarygodniejszy. Robienie go w owulację nie ma sensu, bo nawet jak do zapłodnienia doszło to musi minąć kilka dni zanim dojdzie do zagnieżdżenia zarodka i dopiero po tym fakcie jest wytwarzany hormon ciążowy czyli beta hcg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cvv
2 godziny temu, Gość Emm933 napisał:

Moim zdaniem nie. Zależy jeszcze ile dniowe cykle. Ale jak ma długie np 31dniowe to okresu powinna dostać na początku lipca...To jaki sens teraz robić test?

Co do pytania autorki to najwcześniej w dniu spodziewanej miesiączki. A czasem i wtedy te testy domowe nie wykazują. Najlepiej zrobić wtedy właśnie beta hcg z krwi. On jest dużo wiarygodniejszy. Robienie go w owulację nie ma sensu, bo nawet jak do zapłodnienia doszło to musi minąć kilka dni zanim dojdzie do zagnieżdżenia zarodka i dopiero po tym fakcie jest wytwarzany hormon ciążowy czyli beta hcg.

Rob normalny test z apteki i nie szalej, jak nic nie wyjdzie to go powtórz za kilka dni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara

A w jaki sposób monitorujesz swoje dni płodne? Ja podczas starań korzystałam z komputera cyklu myway, który nie zawiódł mnie przy dwóch staraniach o dzieci, a kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc. Dziś mam go jako naturalna antykoncepcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×