Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hajnoga

Pytanie nt tabletek anty

Polecane posty

Gość Hajnoga

Dopiero zaczelam 1 raz stosowac tabletki jako forme antykoncepcji, wczesniej uzywalam jedynie prezerwatyw. Nie opuscilam zadnej tabletki biore ja o stalej godzinie. Wzielam w sumie 6 jednak odbyłam stosunek zaraz po wzięciu  6 zatem na pewno nie zdazyla sie ona wchlonac. Nie zastosowalam prezerwatywy, a chlopak nie zdazyl w pore wyjac i niewielka ilosc spermy dostala sie  do  pochwy (duzo wieksza czesc juz poza). Moim pytaniem jest czy te kilka tabletek  chroni juz w pelni? Zaczelam je brac w 1 dzien cyklu, dodam ze po zakonczeniu okresu zaczely mi sie brazowe plamienia. 1 raz sie zdarzyło  aby sperma zostala we mnie więc  mimo wszystko troche fiksuje 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek

Jesli pierwsza tabletkie bralas w pierwszym dniu cyklu (1 dzien okresu) to masz zabezpieczenie juz od tej jednej tabletki wiec nie ma znaczenia czy mialas stosunek po przyjeciu tej 6 czy przed.. jestes zabezpieczona i juz.  Plamienia moga wystepowac nawet do 3 miesiecy stosowania antykocnepcji hormonalnej bo organizm musi przywyknac do nowej dawki hormonow. Sama stosuje tabletki (vines) bo to najwygodniejsza metoda a do tego okres mam regularny i mniej obfity 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hajnoga
17 minut temu, Gość groszek napisał:

Jesli pierwsza tabletkie bralas w pierwszym dniu cyklu (1 dzien okresu) to masz zabezpieczenie juz od tej jednej tabletki wiec nie ma znaczenia czy mialas stosunek po przyjeciu tej 6 czy przed.. jestes zabezpieczona i juz.  Plamienia moga wystepowac nawet do 3 miesiecy stosowania antykocnepcji hormonalnej bo organizm musi przywyknac do nowej dawki hormonow. Sama stosuje tabletki (vines) bo to najwygodniejsza metoda a do tego okres mam regularny i mniej obfity 🙂

Super, dziekuje! Tez wlasnie stosuje vines 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek

nie ma sprawy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×