Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 02022

traktowac powaznie te zarty??

Polecane posty

Gość 02022

nie to, zeby moj facet specjalnie zachwycal sie dziecmi itd,ale ostatnio zaczal jakies zarty robic ze musi miec ze mna dziecko i zrobi mi je..oczywiscie mowi ze to zarty ale sama nie wiem juz,czy uwazac na niego i kochac sie z zabezpieczeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
8 minut temu, Gość 02022 napisał:

nie to, zeby moj facet specjalnie zachwycal sie dziecmi itd,ale ostatnio zaczal jakies zarty robic ze musi miec ze mna dziecko i zrobi mi je..oczywiscie mowi ze to zarty ale sama nie wiem juz,czy uwazac na niego i kochac sie z zabezpieczeniem?

Komu tym razem dziecko zrobi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Gość 02022 napisał:

czy uwazac na niego i kochac sie z zabezpieczeniem?

Abstrah.ując, że zawsze lepiej się zabezpieczać, jeśli się nie myśli o posiadaniu dziecka, to może facet poprzez żarty zwyczajnie sonduje, czy chciałabyś mieć ogólnie i czy z nim?... może sam się obawia, że go wrobisz ;p Porozmawiaj z nim i wyjaśnijcie kwestię na spokojnie, jeśli uznasz, że trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 02022

jak komu? on nie ma dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 02022
7 minut temu, Nenesh napisał:

Abstrah.ując, że zawsze lepiej się zabezpieczać, jeśli się nie myśli o posiadaniu dziecka, to może facet poprzez żarty zwyczajnie sonduje, czy chciałabyś mieć ogólnie i czy z nim?... może sam się obawia, że go wrobisz 😜 Porozmawiaj z nim i wyjaśnijcie kwestię na spokojnie, jeśli uznasz, że trzeba.

Wiem,ale jakos nie lubie gumek a tabletek nie chce brać bo moje kuzynki miały problem później z hormonami i zajsciem w ciaze.Kontrolujemy sie, wspolzyjemy od roku i nie wpadlismy jeszcze.Od poczatku mowilam mu ze mam szkole ,chce sie dorobic i wtedy wiec czy ma sie czego obawiac? Po tych zartach powiedzialam ze nie spie z nim juz chyba ze pomysli o zabezpieczeniu, nie chcial i byl zdziwiony ale ostatecznie, wstepie sie zgodzil na zabezpieczenie i podkresla,ze to tylko zartyy...wiec nie wiem sama czy nie przesadzilam z reakcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

"Kontrolujemy sie, wspolzyjemy od roku i nie wpadlismy jeszcze"

X

Ty się nie kontrolujesz, ale polegasz na nim. A on jesli nie zartuje to może siè przestać kontrolowac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 02022

Tak, zle to ujęłam.. o wlasnie podkresla ze to zarty i niby wstepnie sie zgodzil na zabezpieczenie ale jakos odechcialo mi sie seksu z nim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 02022

I ostatnio pytał kiedy chcę mieć...powtorzylam to co mowilam na poczatku znajomosci ze za kilka lat, ok.30, na co odparl..jesli nie bedziemy razem to i tak ci zrobie 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aws

On zrobi Ci dziecko. 

Zabezpieczajcie się ! Sa inne metody antykoncepcji, a nie tylko gumki i tabletki. 

Albo uciekaj od niego. 

Gdyby mój facet powiedział mi że chce mi zrobić dziecko, wbrew mojej woli to nawet nie pozwoliłabym mu się dotknąć. Musisz z nim porozmawiać, wtedy zadecydować czy odejść czy zostać i żyć w strachu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 02022

A Ty kochana jak sie zabezpieczasz? A dni nieplodne? jest duza szansa na wpadke,chyba nie?

On ciagle mowi,ze to zarty.Mi tez odechcialo sie seksu i od tygodnia nie wspolzyjemy 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aws

Tabletki i gumki..  

Ale możesz użyć tabletek antykoncepcyjnych,plastrów, wkładki domaciczne, krążki dopochwowe, implanty podskórne, środki plemnikobojcze. 

Idź do ginekologa, on dobierze najlepszą metodę. 

A dni nie płodne, ja bym nie ufała.  Obserwacje swojego ciała trzeba prowadzić bardzo skrupulatnie, temperatura, śluz z pochwy. 

Zrobisz jak uważasz, ale dla mnie jego zachowanie jest nie do końca normalne. Byc może boi się że go odrzucisz i wpadł na pomysł, że jak będzie dziecko to będzie z nim na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×