Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ejdm

Nie, nie, nie, kochani, tak nie robimy - co się raz utnie, przykleić nie ma siły

Polecane posty

Gość Ejdm

No i co? Kiedy lajt? Czy książka zdąży zawrzeć wątek dubajki? Co się dzieje w uniwersum szarego? Tyle pytań, tak mało odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xoxo

Podobno zmienił ksywkę, ma ktoś linka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Trzeba zrobic grupe na fb bo tu nie ma sensu, kazda zostanie rozwalona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omg

_black_friday_official

liczę na powrót na roksę 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Trzeba zrobic grupe na fb bo tu nie ma sensu, kazda zostanie rozwalona.

Ciekawe kto na grupie poda swoje prawdziwe nazwisko, nie zamierzam robic nowego konta z lewymi danymi, zresztà obiekt nie jest na tyle interesujàcy, o ile w ogóle , żeby to robić🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dzięki ale i tak się chybanie pozycjonuje. W ogóle myślicie że słyszał o pozycjonowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wtff
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Dzięki ale i tak się chybanie pozycjonuje. W ogóle myślicie że słyszał o pozycjonowaniu?

?🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No jego poprzedni profil pozycjonował się z przeglądarki. Obecnego nawet przez przeglądarke Insta nie mogę znalexć, wyskakuje z kropka z przodu (ktoś inny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość Gość napisał:

No jego poprzedni profil pozycjonował się z przeglądarki. Obecnego nawet przez przeglądarke Insta nie mogę znalexć, wyskakuje z kropka z przodu (ktoś inny)

Koleś obcina sobie przyrodzenie. Przez chwilę piszą o nim gazety na świecie. O to mu przecież chodziło. Po czym zmienia 10x nick i dziś trudno go znaleźć w necie. Nie kumam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsć
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Koleś obcina sobie przyrodzenie. Przez chwilę piszą o nim gazety na świecie. O to mu przecież chodziło. Po czym zmienia 10x nick i dziś trudno go znaleźć w necie. Nie kumam.

Myślisz że on o tym wie, że to działa na jego niekorzyść? 😄 On nie ma pojęcia, jak go znajdują ludzie na Insta, po czym, jak ogólnie działa viral, nie ma bladego pojęcia, serio. Jemu się wydaje, że swego czasu pisały o nim wszystkie portale dlatego, że jest taki ciekawy i unikatowy, nie wie, że to tylko po to, żeby ludzie klikali w clickbaity o ucinaniu pindola. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
30 minut temu, Gość omg napisał:

_black_friday_official

liczę na powrót na roksę 😏

ale to stare konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosć

nie kumam jak tak młoda osoba może mieć takie problemy z poruszaniem w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruzja w Rogowie

Zero wieści od pusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruzja w Rogowie
1 minutę temu, Gość Gosć napisał:

nie kumam jak tak młoda osoba może mieć takie problemy z poruszaniem w necie

To raczej lenistwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gosć napisał:

nie kumam jak tak młoda osoba może mieć takie problemy z poruszaniem w necie

myślę, że to lenistwo.  On ma jakąś wrodzoną niechęć do samodzielnego wyszukiwania informacji na jakikolwiek temat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A ja myślę, że to wyuczona bezradność. Lepiej szukać mam, które zrobią to za ciebie. A jesli coś nie pyknie, to zrzucasz winę na mamkę. Zostajesz czysty, za nic nie odpowiadasz. A jeśli nie sposób zrzucić na mamkę, zwalasz winę na chorobę, którą wywołali ludzie i stres. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
25 minut temu, Gość gosc napisał:

ale to stare konto

Stare konto, ale nowa nazwa. Wariat co chwile zmienia nazwy. Sam nie wie jak się nazywa a co dopiero co chce ze sobą zrobić :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika

Może do Jarmuża dotarło, ze jest nikim? Ze żaden z niego artysta? Kiedyś  od razu leciał robić lajwa i wylewał żale, ze ludzie go wystawiają. A teraz może kolejny raz mu wstyd? Bo tak już pod niebiosa wychwalał panią menedżer... no anioł nie człowiek a wyszło jak zwykle.

chociaz szczerze wątpię, ze do takiego półgłówka coś dotarło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Myślę, że wjedzie standardowa gadka. Nie ma kto szlifować diamentu. Kolejny szlifierz okazał się oszustem. Nie wierzę w autorefleksję pt. wsiadłem w pociąg i powierzyłem życie obcemu człowiekowi, o którym nic nie wiem i który o mnie też nic nie wie. A mam przecież 34 lata i moje życie jest tylko w moich rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greg
26 minut temu, Gość Dominika napisał:

Może do Jarmuża dotarło, ze jest nikim? Ze żaden z niego artysta? Kiedyś  od razu leciał robić lajwa i wylewał żale, ze ludzie go wystawiają. A teraz może kolejny raz mu wstyd? Bo tak już pod niebiosa wychwalał panią menedżer... no anioł nie człowiek a wyszło jak zwykle.

chociaz szczerze wątpię, ze do takiego półgłówka coś dotarło. 

Dokładnie! Taki wielki artysta, ze winy w sobie nie widzi standardowo :D za idealny jest szaraczek a tu kurde znowu zostanie roxa aby moc łupić sobie pęto kielby z biedry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruzja w Rogowie

Jako że większość przewidywań stąd się sprawdza, pozostaje obserwować roksę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika
2 minuty temu, Gość Greg napisał:

Dokładnie! Taki wielki artysta, ze winy w sobie nie widzi standardowo :D za idealny jest szaraczek a tu kurde znowu zostanie roxa aby moc łupić sobie pęto kielby z biedry. 

No raczej nic innego mu nie pozostało, nikt go zatrudnić nie chce. Marny jego los naprawdę. W sumie zawsze leciał na lajwa się żalić, teraz tego niw robi, może dubajka mu groziła za szastanie jęzorem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jest w Rogowie. Mówię wam. Niby co tam ma nagrywać? Każdy się połapie, że to bida na wsi, a nie jakiś apartament od wymyślonego menago. Siedzi tam, bo nie ma gdzie indziej, a przecież na wiosce on nie wyjdzie z takim wyglądem bezpiecznie do sklepu po bułki, to i siedzi cicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K-PAX

Chciał Warszawy, ma Warszawę. Jaka głupia nie byłaby Eva, a rozumkiem nie grzeszy, to jednak straszenie sądem na pewno nie jest jej obce. To inny level niż Weronika czy Madzia. Na tamte mógł nagadać. A na tą raczej się nie da. Jeszcze wczoraj (chyba) lajkował jakichś jutuberów warszawskich. Chyba ciągle liczy na stolicę. Zmniejsza mu się wachlarz możliwości. Niebawem zostanie tylko "Moskwa" czy inna planeta K-PAX. W sali bez klamek jego wyobraźnia będzie nieograniczona. Na razie Poznań odpada, Londyn też, Łódź tym bardziej, w Warszawie chamstwo i Ukraińcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

najświeższe info : już nie nazywa się Gejbriel Archanioł tylko black friday, usunął również na insta opis, ze jest artysta, barberem i influenserem 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upadek gfiazdy
5 minut temu, Gość Gość napisał:

najświeższe info : już nie nazywa się Gejbriel Archanioł tylko black friday, usunął również na insta opis, ze jest artysta, barberem i influenserem 🤣

Oj, niedobrze😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

najświeższe info : już nie nazywa się Gejbriel Archanioł tylko black friday, usunął również na insta opis, ze jest artysta, barberem i influenserem 🤣

A za kolejne 5 minut...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

najświeższe info : już nie nazywa się Gejbriel Archanioł tylko black friday, usunął również na insta opis, ze jest artysta, barberem i influenserem 🤣

Pewnie stwierdził, ze jednak nie utożsamia się z Archaniołem a bardziej czuje się tak wiecie no kochanie taki czarny piątek mmm mmmm 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upadek gfiazdy

Nowe zdjęcia z hasztagiem freedom, gdzie tak ładnie?Rogowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Szkoda ze nie było zakładòw pieniężnych, ile wytrzyma, zarobilibysmy sporo kaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×