Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PPPPP

Ależ głupia jestem i teraz się boję ciąży, w moim wieku

Polecane posty

Gość PPPPP

Seks u nas jest rzadko. Z różnych powodów zdrowotnych  - niezwykle sucha pochwa przez co seks bywa dla mnie po prostu niefajny, nawet jak użyję żelu; oraz to że biorę łagodne antydepresanty - kochamy się może 3 razy na miesiąc. mam niskie libido. ale ogolnei tworzymy udany związek.

No i wczoraj, w sumie o dzisiaj  bo było to tuż przez 1-szą w nocy, kochalismy się i 'tak wyszło' że jak głupie nastolatki bez gumy.

Okres dostalam 15 czerwca o 10 rano. cykle zwykle mam 27, 28 dni. więc tak na granicy dni niepłodne z płodnymi... dziś mnie boli pęcherz.

Kurrrrde NIE MOGĘ  być w ciąży!!

Mamy dziecko, już duże ma 11 lat. Mamy dobre prace, fajne ułożone życie i nei chcielismy więcej dzieci, zwłaszcza ja. Jesienią skończę 39 lat.

masakra.

 

Nie mieszkam w Polsce, w razie czego mogę mieć aborcję farmakologiczną. Ale czy to zrobie? na 90% tak.

Nie poszlam do apteki po pigułkę 'po'.  w sumie mogę iść jutro przed pracą ... brałam raz, jakies 4-5 lat temu, jak na guma pękla 12. dnia cyklu. potem byłam senna i strasnzie mnei suszylo cała dobę, i mialam rozregulowane cykle przez 3 miesiące, dlatego nie chcę tego łykać.

ech przerpaszam, ale

musiałam się wygadać...

nie oczekuję wielkich porad ale musialam z siebie to wyrzucic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PPPPP

... a najgorsze jest to, że w tym czasie, gdy planowo powinnam miec kolejny okres, lecimy do Polski. i co będę tam latać robić testy ciążowe ??!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ryzyko ciązy małe ale jest.

Ciesz się, że masz możliwość mieć aborcję legalnie i bez moralizowania...

A na Twoim miejscu poszlabym jednak jutro rano po tą tabletke po. trudno będziesz senna, ale idź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

I co autorko,  poszlas po ta tabletke po ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papilotka

Nikt ci nie wywróży czy zaszłaś czy nie, skoro nie chcesz mieć dziecka to działaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PPPPP

Tak poszlam w czasie przerwy w pracy, do apteki na konsultacje z farmaceuta, dostalam tabletke, polkne tak z 2 godziny przed pojsciem spac dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×