Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Tatuaż w ciąży

Polecane posty

Gość Gość

O ciąży dowiedziałam się późno bo dopiero w 10tc wielu może dziwić jakim cudem tak późno ale nie zamierzam się tutaj tłumaczyć. W ok 9 tc kiedy jeszcze nie wiedziałam byłam robić tatuaż. Tydzień później dowiedziałam się o ciąży. Czy mogłam tym zaszkodzić dziecku? Proszę o wypowiedź osoby które mają jakieś pojęcie na ten temat. Może któraś z was również zrobiła tatuaż zanim dowiedziała sie o ciazy i z dzieckiem było wszytsko w porządku ? Z tym ze u mnie to bylo już na etapie kiedy ciąża miała ok 9 tc więc dzieciątko już sobie rosło i się rozwijało dlatego martwię się jaki to mogło mieć wpływ na zarodek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zynia

Nie martw się . nic się nie dzieje z dzieciątkiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ew. może urodzić się z jakimiś plamkami sle bardzo malutkimi, jak pieprzyk czy coś 

nie masz co się martwić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dg deh

Nie martw się, nic złego się nie stanie. 😁 Dbaj tylko teraz o siebie. 

Takie cos to nic w porównaniu z tym, że niektóre "madki" palą fajki całą ciąże. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gramofon

w ciazy nie robi się tatuaży, tylko dlatego ze krwe kobiety w ciazy się rozrzedza i podczac dziarania więcej jej wypływa, utrudniając pracę tatuażyście, wypływa też więcej tuszu, więc efekt może być mniej "zniewalający" Na dziecko nie ma to żadnego wpływu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Chodzi tez o potencjalne ryzyko zakazenia - w koncu to otwarta rana. Zadnych plam nie bedzie mialo. Daj spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 godzin temu, Gość gosc napisał:

ew. może urodzić się z jakimiś plamkami sle bardzo malutkimi, jak pieprzyk czy coś 

nie masz co się martwić 

tak, moze tez miec smoka na plecach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×