Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hanka

Ciąża a testy

Polecane posty

Gość Hanka

Hejka! Mam pytanie, bo okres spóźnia mi się już prawie trzy tygodnie, miałam dużo stresów i napięć, ale nie wykluczam ciąży. Zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywny, aczkolwiek zrobiłam go z drugiego a nie pierwszego moczu ( koło godziny 14) czy w takiej sytuacji test mógł wyjść fałszywie negatywny ? Dodam, że tydzień temu również robiłam test i wyszła jedna kreska, jednak i ten był z popołudniowego moczu. Z góry dzięki za odpowiedzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OsiemJeden

Rob sobie co chcesz,ja na swoich wrogow i oprawcow robil nie bede.Zrozumiano czy nie?Wiem wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rrr

Stres może przesunąć miesiączkę. Nie martw się, na to dużo czynników ma wpływ. Ale jeśli chcesz mieć 100% pewności idź do laboratorium i zrób badanie z krwi beta hCG. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po takim czasie każdy test wykazalby ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dokładnie, po 3 tygodniach każdy test pokaże ciążę i nie ma znaczenia czy robisz z porannego moczu z południowego itp. Na twoim miejscu zapisałabym się go ginekologa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mela

Jesli tak długo spóźnia ci sie miesiączka to koniecznie idź do lekarza, ja osobiście podczas starania jeszcze monitorowałam sobie swoje dni płodne i wiedziałam, że jak będę współżyła w dni płodne to ciąża sie pojawi i tak było po 4 cyklach jeszcze zaczęłam aplikować sobie żel prefert vaginal, który miał wspomóc zapłodnienie, kupowałam go na stronie naturalnaplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×