Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rch

Czy można się samemu nauczyć robienia hybryd?

Polecane posty

Gość Rch

Piszę tutaj bo pewnie dużo mam robi sobie hybrydy. Chciałabym sobie sama zacząć robić. Koleżanka mi powiedziała, że powinnam pójść do salonu wypróbować, podpatrzeć i w ten sposób się nauczę.

Jednak szkoda mi tych 80zł, jakie musiałabym wydać na hybrydę w salonie jak zestaw startowy z lampą mogę sobie kupić już za 130zł a nauczyć się mogę z Youtube.

Nie znam się zupełnie. Dam radę? Zastanawiam się czy jest coś o czym nie wiem, a nie mówią o tym na filmikach z youtube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja też zaczynałam od hybryd a skończyłam na żelach 😂 dużo prób i błędów po drodze ale pomału do przodu ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Rch napisał:

Dam radę?

Poszerzając wiedzę, podpierając się instruktażami i uważając na wskazówki zawarte nie tylko w komentarzach pod filmami na yt, ale też na forach i blogach tematycznych - uważam - można się nauczyć. Eksperymentuj i nabieraj doświadczenia. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ją dałam, też sobie zestaw zamówiłam. Pierwsze dwa razy takie sobie a potem już się wprawiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

znam wiele osob,ktore robi sobie paznokcie w domu.Na YT masz tutoriale, jesli masz do tego zdolnosci to dasz rade. Ja jestem noga w malowaniu paznokci, wiec nie maluje wcale.Hybryd tez nie robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela

Ja hybrydy zaczęłam robić w wieku 16 lat i zawsze wychodziły udane. Przecież to dokładnie to samo co malowanie zwykłymi lakierami. Po prostu wkładasz dodatkowo pod lampe. Dasz radę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska

Dasz radę. Ja właśnie zaczynam i za trzecim razem już wyszły względne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gisc

A co trudnego w malowaniu paznokci??? Może jeszcze idź na studia żeby pazury malować 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emm933

No w gruncie rzeczy to jednak jest trochę roboty i trzeba do tego dokładności i precyzji.. Ale próbuj. Ja bym kupiła tylko jakiś lepszy zestaw z droższa lampą. Przy robieniu hybryd ważne jest odtłuszczenie płytki paznokcia itd Musisz uważać też żeby nie zalać skórek, bo wtedy lakier odchodzi od skóry a potem od całego paznokcia...Ale to poprostu kwestia wprawy. 🙂 Napewno nie powiedziałabym nigdy, że to jak zwykle malowanie paznokci i co w tym trudnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Powiem ci tak,próbowałam i wole jednak zapłacic te 70 zł niz robic samej sobie,komus to juz nawet łatwiej ale tez nie. Mam.kolezanke co robi,niby dobrze,ale nigdy nie są tak jak z porządnego salonu i nigdy mi nie trzymaja jak te z salonu. Szkoda zachodu jak dla mnie za te pare zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×