Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość MAYKA 1988

Trening EMS

Polecane posty

Gość MAYKA 1988

Cześć, czy ktos z Was uczęszczał na treningi EMS? 

Jakie są wasze odczucia? Czy to naprawdę daje takie szybkie rezultaty w tak krótkim czasie? 

Pozdrawiam Maya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2019 o 12:00, Gość MAYKA 1988 napisał:

Cześć, czy ktos z Was uczęszczał na treningi EMS? 

Jakie są wasze odczucia? Czy to naprawdę daje takie szybkie rezultaty w tak krótkim czasie? 

Pozdrawiam Maya

Hej!

Ja uczęszczam regularnie od kilku tygodni. Muszę przyznać, że byłam sceptycznie nastawiona do tego rodzaju treningów. Nie dość że jesteś podłączana do jakiegoś urządzenia to jeszcze stosunkowo sporo za to trzeba zapłacić, mimo tylko 20 minutowego treningu. Niemniej koleżanka zapisała się, mocno schudła i zaczęła wyglądać, więc i ja też chciałam powtórzyć jej sukces. Powiem Ci, że efekty widać po ok. 5-6 treningach. Wychodzisz z ćwiczeń mocno zmordowana, ale to w jakim tempie osiągasz zauważalne rezultaty, to wszystko Ci wynagradza. Nad bezpieczeństwem ćwiczeń czuwa certyfikowany trener, więc jesteś w dobrych rękach. Spokojnie w internecie znajdziesz wiele materiałów na ten temat. Jak nie masz czasu to zajrzyj tutaj: https://perfectems.pl/trening-ems Jest to dobrze opisane.

Poza tym wiele studiów EMS umożliwia zapisanie się na trening próbny, żeby zobaczyć czy ten rodzaj trenowania komuś odpowiada. Możesz spróbować 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej! Przyznam szczerze ja wolę trening motoryczny ten rodzaj treningu tez niweluje ryzyko kontuzji i urazów a pod okiem doświadczonego trenera efekty są po prostu wow  Przy okazji macie taką trochę rehabilitację jak tu albo tam boli to ćwiczeniami sobie pomożecie  Ja chodziłam do Kliniki Enel Sport w Warszawie do Pana Remigiusza i jestem do dziś mega zadowolona że się zdecydowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×