Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Astaroth

"miłość"

Polecane posty

Gość Astaroth

Hehehe "miłość", "piękne uczucie bez warunkowe ślepe i głupie". Nie wiem kogo wy kobiety chcecie oszukać. Wasze mrzonki o wnętrzu, poczuciu humoru i tego typu pierdołach są żałosne Wszyscy wiemy że liczy się tylko twarz więc przynajmniej przestańcie robić z siebie ...ki. Wyprzedzając wasze durne komentarze nie jestem mizoginem tylko gościem który w końcu jako jeden z nielicznych przejrzał na oczy. "miłość" jakież to obrzydliwe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykre, że ktoś cię tak potraktował. Ale uwierz mi, są kobiety, dla których wcale nie liczy się ładna buźka ani kasa. Nawet jeśli faktycznie jest ich mniej, niż tamtych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Po pierwsze milosc jest bezwarunkowa. Wiecej nie napisze bo nie chce ci dowalic a wypadaloby. Poza tym i tak nie zrozumiesz. Wyczuwam bol d.u.p.y pewnie jestes sam i marzysz o kobiecie w glebi serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astaroth

Hehehehe, przykre jest to że nie zrozumiałeś. Nikt mnie nie potraktował bo nawet nie dam się nikomu podejść. Starczy że sobie z boku obserwuję "szczęśliwe małżeństwa", to jest lepsze niż nie jeden kabaret ;). Tak samo dobre jest odpisywanie na tak dziecinne komentarze jak twoje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miłość? Czy ja wiem?..może to nie miłość, ale fatalne zauroczenie. Miłość powinna trwać i trwać, a jak jest widzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsad

Istnieje i jest pieknym uczuciem, tylko w moim przypadku nie trwa wiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola114

To w naszej kulturze wymyslilismy cos tak glupiego jak milosc. Telewizja I internet dodatkowo piora nam mozgi. Milosc bezwarunkowa moze byc tylko do dziecka czy zwierzaczka. Do partnera byc nie powinna..bo co jak wszystko jest cacy, a potem partner sie zmienia? Na przyklad zaczyna czegos tam naduzywac I dodatkowo zaczyna sie przemoc domowa? Uklad miedzy partnerami musi byc “warunkowy”. Czyli “bede z toba” tak dlugo jak nie bedziesz mnie bil, a inna kobieta powie “tak dlugo, jak dlugo bedziesz mnie szanowal”, jeszcze inna “tak dlugo jak bedziesz mial pelny portfel “.. trudno postawic granice..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Lola114 napisał:

To w naszej kulturze wymyslilismy cos tak glupiego jak milosc. 

Bo my uwielbiamy to słowo, nadużywamy i naiwnie wierzymy, że ona istnieje. Chcemy wierzyć, że ktoś nas będzie kochał bezgranicznie, z całych sił..po ostatni dech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×