Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Loove

Kobieta po studiach i chłopak bez

Polecane posty

Gość Loove

Czy z tego może być miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adorra

Nie. To jest materiał na niepowodzenie. Ludzie powinni dobierać się jak najbliżej wszystkiego ci ich łączy a nie dzieli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Jestem po studiach i nie przeszkadzaloby mi gdyby moj facet nie miał wyższego wykształcenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość <3.

Połączyła mnie z kimś miłość, bez względu na wiek, wykształcenie, pochodzenie. Nic sie nie liczy tylko ta osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terra Tytanic

U mnie jest na odwrót. Ja jestem po studiach. Moja żona po szkole zawodowej. Gdy ją po raz pierwszy zobaczyłem zwróciłem na nią uwagę gdyż była bardzo ładną dziewczyną. Fajnie się z nią rozmawiało. Gdy mi powiedziała o tym, że jest po zawodówce, przyjąłem tą wiadomość obojętnie. Ona mi zaimponowała tym, że już pracowała, a ja wciąż byłem biednym studentem. Zacząłem się z nią spotykać. Nie interesowała mnie już wtedy żadna z moich koleżanek studentek, gdyż żadna z nich nie była taka ładna jak moja dziewczyna po zawodówce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Czyli poleciales tylko na wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goo

zależy jaki on jest. Spotykam się z dużo młodszym chłopakiem bez studiów, ale jest bardzo inteligentny i życiowo ogarnięty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość goo napisał:

zależy jaki on jest. Spotykam się z dużo młodszym chłopakiem bez studiów, ale jest bardzo inteligentny i życiowo ogarnięty. 

No właśnie, 🙂 sam sobie odpowiedziałeś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Wolę chłopaka ogarniętego po zawodówce niż ci(a)pę po polonistyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zależy po jakich studiach. Jak po jakichś bzdetach, to taka pańcia jest często głupsza niż but. Np. po pedagogice, socjologii, politologii, naukach politycznych, europeistyce, turystyce, ochronie środowiska itd itp. Przecież to nie są studia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Faceci po studiach, przeważnie mają lewe ręce do roboty. Nic w domu nie potrafią zrobić, nawet wymienić zwykłej uszczelki jak kibel przecieka. Wolą wynająć i zapłacić zwykłymi chłopkowi, niż samemu sobie rączki pobrudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Zależy po jakich studiach. Jak po jakichś bzdetach, to taka pańcia jest często głupsza niż but. Np. po pedagogice, socjologii, politologii, naukach politycznych, europeistyce, turystyce, ochronie środowiska itd itp. Przecież to nie są studia. 

Idealne stwierdzenie. Sama znam przypadki głupców po studiach, jedna po turystyce, drugi po ochronie środowiska, trzecia po pedagogice, a w liceum 2 lata powtarzała, a potem jeszcze maturę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W czasach gdy każdy półmózg jest w stanie zrobić jakieś studia, nie mają one już żadnego znaczenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W sensie, że np. taki Bill Gates to nie partia dla absolwentki turystki w Wyższej Szkole [wstaw dowolne]?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Czyli poleciales tylko na wygląd

Tak jest jak sie myśli tylko dołem A jeszcze do tego traktuje babę jak puchar którym się chwali kolegom i tak leczy kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę żadnych przeciwwskazań, zależy czy chlopak inteligentny czy nie. Najważniejszy charakter żeby się nie pozabijac, a wykształcenie nie zawsze gwarantuje sukces. Jeśli chłopak ambitny i się będzie na czymś dobrze znał to może sobie poradzić w życiu o wiele lepiej niż większość magistrów. Tylko unikaj tumanów z patologi, sam pochodzę z takiego środowiska i z obserwacji wiem że na ludzi wychodzi niewielu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryst

A czemu to ma sie nie udać? jak facet ogarniety i bez kompleksów to nie widze przeszkód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terra Tytanic
4 godziny temu, Gość gosc napisał:

Czyli poleciales tylko na wygląd

To fakt, że na początku zwróciłem na nią uwagę z powodu jej nieprzeciętnej urody. Tu jednak nie chodzi o to, że poleciałem tylko na wygląd. Ponieważ ona mi się bardzo podobała, postanowiłem ją lepiej poznać. Z wielką ulgą przyjąłem fakt, że ona nie miała chłopaka gdyż takie dziewczyny z reguły od dawna były już zajęte. Ona okazała się świetną dziewczyną nie tylko z wyglądu. Miała wiele innych zalet. Gdyby uroda była jej jedyną zaletą, na pewno nie bylibyśmy razem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mężczyzna bez studiów ale specjalista w jakiejś dziedzinie, mający firmę jest tak samo wartościowy jak po studiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 minut temu, Gość Gość napisał:

Mężczyzna bez studiów ale specjalista w jakiejś dziedzinie, mający firmę jest tak samo wartościowy jak po studiach.

A często o wiele bardziej wartościowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
34 minuty temu, Gość gość napisał:

A często o wiele bardziej wartościowy.

Trudno to stwierdzić bez obliczeń.

Z tego co widzę w powyższych postach, to udzielają się tu przyglupy bez studiów,  bo mądry człowiek bez studiów takich głupot by nie pisał. Zakompleksione przygłupy obrażając ludzi po studiach, jakie by nie były, wykazują swoją głupotę. Skoro każdy ... może skończyć studia, to idź ...u/...ko i skończ, zdaj maturę i zrób ten kretyński dyplom. Nie zrobisz tego, bo jesteś glupszy/a od tych, których wyśmiewasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bęben

Ten twój o...aly dyplom można kupić ot tak. Jest nic nie warty jak większość ludzi po tych Twoich studiach. To jest tylko papier. Można ich mieć miliard, a nic Ci po nich jak nie masz pojęcia o życiu, robocie itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Trudno to stwierdzić bez obliczeń.

Z tego co widzę w powyższych postach, to udzielają się tu przyglupy bez studiów,  bo mądry człowiek bez studiów takich głupot by nie pisał. Zakompleksione przygłupy obrażając ludzi po studiach, jakie by nie były, wykazują swoją głupotę. Skoro każdy ... może skończyć studia, to idź ...u/...ko i skończ, zdaj maturę i zrób ten kretyński dyplom. Nie zrobisz tego, bo jesteś glupszy/a od tych, których wyśmiewasz.

Od Ciebie za to ku.rwa elokwencja bije jeb.any dzbanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Dragon tez skończysz studia. Ja dopiero studiuje, ale skończę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Od Ciebie za to ku.rwa elokwencja bije jeb.any dzbanie...

Z całą pewnością większa niż od ciebie, choć tu nie o elokwencję chodzi a o głupotę. Być może jesteś po studiach, ale napewno jesteś jednym z tych po studiach, ktorych wyśmiewasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Od Ciebie za to ku.rwa elokwencja bije jeb.any dzbanie...

Nie denerwuj się tak, jesteś pustym dzbanem, ale po studiach, jako taki masz większy wybór narzeczonych od tych "inteligentnych", co to matury nie zdały,  bo była głupia, po te głupie po studiach byle jakich jak ty.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Bęben napisał:

Ten twój o...aly dyplom można kupić ot tak. Jest nic nie warty jak większość ludzi po tych Twoich studiach. To jest tylko papier. Można ich mieć miliard, a nic Ci po nich jak nie masz pojęcia o życiu, robocie itd. 

Dyplom kupują ...e, którzy nie są wstanie jego zdobyć a mają kompleksy, jeden wyśmiewa wykształconych jak ty, inny kupuje dyplom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Zależy po jakich studiach. Jak po jakichś bzdetach, to taka pańcia jest często głupsza niż but. Np. po pedagogice, socjologii, politologii, naukach politycznych, europeistyce, turystyce, ochronie środowiska itd itp. Przecież to nie są studia. 

A twoja chociaż maturę zdała? Sądząc po twoim  hejcie na wykształconych ludzi to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Terra Tytanic napisał:

To fakt, że na początku zwróciłem na nią uwagę z powodu jej nieprzeciętnej urody. Tu jednak nie chodzi o to, że poleciałem tylko na wygląd. Ponieważ ona mi się bardzo podobała, postanowiłem ją lepiej poznać. Z wielką ulgą przyjąłem fakt, że ona nie miała chłopaka gdyż takie dziewczyny z reguły od dawna były już zajęte. Ona okazała się świetną dziewczyną nie tylko z wyglądu. Miała wiele innych zalet. Gdyby uroda była jej jedyną zaletą, na pewno nie bylibyśmy razem. 

No tak niewątpliwie,  po zawodowiec to musi być klasa i tytan intelektu, szczególnie, że tam idzie byle kto. To już technikum jest o wiele lepsze bo tam chociaż są jakieś sensowne zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brawo ja tez
5 godzin temu, Gość Ona napisał:

Wolę chłopaka ogarniętego po zawodówce niż ci(a)pę po polonistyce.

Oooo w punkt!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×