Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Antyres

Rescator555 - ignorujcie tego socjopatę

Polecane posty

Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Mamy z ciebie ubaw czeski siurku.

No to gratuluję poczucia humoru, że tak was bawi, że gonię was jak bure su/ki i  odsylam do obory, do budy czy do psychiatry. Bo to do was piszę. No ale jeśli was to bawi, to do usług😉.A gdzie jeszcze mam was odsyłać, żeby była lepsza zabawa? Może na drzewo, pod latarnie albo po prostu kazać spiertalac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Nie jestem dupodajka, bo nie dałem się babie wpi-erdoli w jakiś ślub dla frajerów i w przeciwieństwie do ciebie jestem facetem z szacunkiem do własnej płci, a nie naiwnym dupodajkiem za kawałek dziury między nogami

A gdzie widać ten twój szacunek, przyglupie? W tym, ze wypisujesz zmyślone bzdury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Rescator555 napisał:

A gdzie widać ten twój szacunek, przyglupie? W tym, ze wypisujesz zmyślone bzdury?

W tym, że nie mam wypranego mózgu przez babe i nie pozbywam się godności za kawałek dziurska naiwniaku w rurkach. Ale tacy potem maja to, na co się godzą, nie żal mi cię. Jak się trzeba zeszmacic, żeby cieszyć się na kawałek klamliwej dupy, która zdradzi i będzie się głośno śmiać, zabierając przy tym forsę frajera? Normalny facet w życiu nie wpakowałby się w ślub 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No widzisz resiurku jaki grzeczny i usłuzny kundelek z ciebie. Taki miejscowy glupek. Wszyscy się z niego śmieją, nabijają się a ten dalej robi to co robił. Odsyłaj do obor, bud czy czego tam chcesz. Bądź grzecznym pieskiem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

W tym, że nie mam wypranego mózgu przez babe i nie pozbywam się godności za kawałek dziurska naiwniaku w rurkach. Ale tacy potem maja to, na co się godzą, nie żal mi cię. Jak się trzeba zeszmacic, żeby cieszyć się na kawałek klamliwej dupy, która zdradzi i będzie się głośno śmiać, zabierając przy tym forsę frajera? Normalny facet w życiu nie wpakowałby się w ślub 

Masz więcej tego typu mądrości? Może coś na temat sensu życia? Albo sensu pracy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siiiiiiiiiiiii

Cos mi ten Rescator 555

Starym grzybem zjeżdża,moze to sam.wielki ojciec z Torunia.Rrrrrrr 😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

No widzisz resiurku jaki grzeczny i usłuzny kundelek z ciebie. Taki miejscowy glupek. Wszyscy się z niego śmieją, nabijają się a ten dalej robi to co robił. Odsyłaj do obor, bud czy czego tam chcesz. Bądź grzecznym pieskiem 😄

Zmień dilera dupodajko, bo pier...bez sensu. To co ci sprzedaje, niszczy ci resztki mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość siiiiiiiiiiiii napisał:

Cos mi ten Rescator 555

Starym grzybem zjeżdża,moze to sam.wielki ojciec z Torunia.Rrrrrrr 😂😂😂😂

A może zaczął byś brać z powrotem leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

Masz więcej tego typu mądrości? Może coś na temat sensu życia? Albo sensu pracy? 

Oj wypralo ci cipsko mózg, że aż wstyd, że w dokumentach masz płeć, na którą nie zasłużyłes. Jeszcze jesteś dumny, że sprzedałeś człowieczeństwo za dziursko. Prawd, owy mężczyzna nie jest tepym psem, który merda ogonem na zapach klamliwego cipska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Rescator555 napisał:

Zmień dilera dupodajko, bo pier...bez sensu. To co ci sprzedaje, niszczy ci resztki mózgu.

Odeślij do obory  Res. Postaraj się bardziej kundelku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siiiiiiiiiiiiii
6 minut temu, Rescator555 napisał:

A może zaczął byś brać z powrotem leki?

U a co tak spokojnie martwisz sie omnie badz spokojny pikawa mi nie nawali predzej tobie ,prawdziwy ojciec z ciebie 😇😇😇

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Piszecie, żeby go ignorować, a i tak wiecznie mu odpisujecie. Jesteście takimi samymi ...kami jak on ...em albo co bardziej prawdopodobne trollem. Jakbyście naprawdę go olewały to pewnie już dawno by się znudził pisaniem w kółko tego samego, ale jedna z drugą ...ka wiecznie mu podbija tematy, a on ma z tego frajdę albo kasę (albo oba). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×