Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elwarka

Co myśli facet proponując.trójkąt

Polecane posty

Gość Elwarka

Co myśli mężczyzna w związku ponad 6letnim i proponuje trójkąt ze mną i.jeszcze jedną kobieta ? Co was tak.kręci bez obwijania ... bardzo się waham.czy się zgodzić... czy to nie będzie początek końca ? Podobno takie.sytuację sprawiają ze dwoje.zakochanych jest później jeszcze bardziej na siebie napalonych .. układ taki.że dotyka tylko mnie a ja.Kobiete 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Ja sie zgodilam. Mojego strasznie podniecalo jak ja zajmowalam sie inna gdziewczyna a ona mna. Nie chcialam sie zgodzic zeby on sie zajmowaj ja lub ona nim ake w trakcie bylam tak nakrecona ze sama nakierowalam jej glowe zeby mu robila loda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwarka

I jakco wyglądają wasze relacje po tym doświadczeniu ? Zrobiliście to z bliższą wam.osoba czy poznana.przez.jakis portal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Z moja dobra koleżanka. Myśleliśmy. Rozmawialiśmy o tym. A kiedy i gdzie wyszlo samo. Moj mam takie wrarzenie ze bardziej sie stara o moja przyjemnosc teraz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoooooooooooosc
11 minut temu, Gość Iza napisał:

Z moja dobra koleżanka. Myśleliśmy. Rozmawialiśmy o tym. A kiedy i gdzie wyszlo samo. Moj mam takie wrarzenie ze bardziej sie stara o moja przyjemnosc teraz. 

to zależy od ludzi jak emocjonalne do tego podejdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×